Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Senzacionalno otkriće - Aliju spasao Srbin!!!  (Pročitano 4789 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
Bice druga prica kad arapi ostanu bez nafte, za petnaestak godina, ameri ce ih odjebati samo tako. Trose nihovu naftu a cuvaju svoju. Takodje iskreno mislim, da za 50 godina niko nece pricati o religiji, vec o tome ko ima pijacu vodu. Opet arapi su najebali prvi a mi posle njih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E50
Citat
neki ljudi koji cak ni ne moraju po opisu svoje funkcije moderirati ovaj forum, to efikasno cine
Ti to opet nesto na moj racun???

Citat
er si osoba sa najvecim rankom u Burek teamu koja moderira ovaj podforum...cestitam, imas veci e-peen
Kao prvo ne postoji nikakav ..."rank u Burek teamu koja moderira ovaj podforum"...ono sto ti vidis u timu po nekom redosledu,nema nikakve veza sa nekakvim rankom,to tako pise iz sasvim drugih razloga...
Drugo...moj kolega crowz,ne moderira ovaj podforum(sto nije tesko da se sredi ako treba),vec je kao i ja Supermoderator,te stoga moderira ceo Burek Forum,a to znaci da,  na svim podforumima imamo ovlascenja da se ponasamo kao moderatori istog,ako razumes o cemu govorim uopste.S tim sto je ovo bas moj deo pa mi ispod nicka pise moderator,a na drugim forumima Supermoderator...
Dakle,ako ti bilo ko od nas modova sa politike nesto kaze,opomene,uputi...isto,kao da ti je rekao i bilo ko od Smodova ili admina...Kapiras???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Topaz
Citat
neki ljudi koji cak ni ne moraju po opisu svoje funkcije moderirati ovaj forum, to efikasno cine
Ti to opet nesto na moj racun???

Citat
er si osoba sa najvecim rankom u Burek teamu koja moderira ovaj podforum...cestitam, imas veci e-peen
Kao prvo ne postoji nikakav ..."rank u Burek teamu koja moderira ovaj podforum"...ono sto ti vidis u timu po nekom redosledu,nema nikakve veza sa nekakvim rankom,to tako pise iz sasvim drugih razloga...
Drugo...moj kolega crowz,ne moderira ovaj podforum(sto nije tesko da se sredi ako treba),vec je kao i ja Supermoderator,te stoga moderira ceo Burek Forum,a to znaci da,  na svim podforumima imamo ovlascenja da se ponasamo kao moderatori istog,ako razumes o cemu govorim uopste.S tim sto je ovo bas moj deo pa mi ispod nicka pise moderator,a na drugim forumima Supermoderator...
Dakle,ako ti bilo ko od nas modova sa politike nesto kaze,opomene,uputi...isto,kao da ti je rekao i bilo ko od Smodova ili admina...Kapiras???
ne niko, mislio sam na crowza, jer je smod, ali nije konkretno mod na ovom podforumu, dakle pored toga sto postoje dobri moderatori na ovom podforumu, on se prihvatio tog robovskog posla...za rank sam upravo mislio mod-smod-admin, nisam ni gledao listu tima Smiley
znam vrlo dobro kako sta ide na forumu, hvala na objasnjenju, a rekao sam da je on najveci u ranku koji moderira ovaj dio jer, u biti, moze raditi sta zeli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Imam pitanje za junaka koji poziva na sve hriscansko ujedinjenje kojih hriscana?
jel racunas katolnike protestante i sve one koji su nastali od njih  mislim nakon svih tih silnih podjela. . .
e pa ja takvo hriscanstvo ne prihvatam zar sa onima koji su 500 godina ladili jaja dok su nas jahali ovde anadolski osvajaci.
ne vidim da su se pretrgli da nam pomognu kroz istoriju jesu li mozda sakupljali priloge, protestvovali dobro ovo tad nije ni radjeno ali jesu li mozda postavljali politicke ultimatume kao sto se to i danas radi ako ti uradis to ja cu ovo znate kako to vec ide nisu nisu e pa brate zato oladi kakvo  sve hriscansku ujedinjenje .

[Edit by Crowz: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 12. Avg 2007, 18:23:22 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Nasa mrznja i netrpeljivost a mislim na Srbe i Bosnjake ( Muslimane ) polazi iz mnogo razloga jedan je vjerski, religiski, svakako bitan ali ne najbitni antagonizama je mnogo ja to znam zivim u Republici Srpskoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ima toga toliko za reci ali ovo koji pricaju o Rusima i Kinezima nemaju pojma a ja nemam namjeru to ovde da elaboriram.
Zato mi Srbi treba da se okrenemo samo jednoj strani a to je SEBI i samo sebi i da procenimo bar jednom geopoliticku situaciju u svijetu i da to iskoristimo na najbolji moguci nacin  naravno za nas.
jer mislim da jos jednom greska kao sto su ove u zadnjih 100 godina vode u definitivnu propast i nestajanje Srba sa ovih prostora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
LG Nexus 5
@sasaborg

Posto si nov na ovom forumu, savetujem ti da procitas pravilnik Burek foruma koji se nalazi ovde.

Ne pisi postove jedan ispod drugih, koristi opciju .


@Dino

Drago mi je da si shvatio osnovne stvari i rankove na forumu. Wink
« Poslednja izmena: 12. Avg 2007, 18:24:05 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
pa uvek su srbi spašavali muslimane, samo što se to kod njih ne ceni, takav je to mentalitet. dali smo im i naciju pa da ne bi nas srba kako bi im se zvao deda.
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
za pedeset godina će evropa biti puna arapa Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
za pedeset godina će evropa biti puna arapa Smile

зато треба што пре кренути у крсташке походе 21 века!  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.