Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:48:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokazatelji braka- VII kuca  (Pročitano 191997 puta)
27. Okt 2006, 17:17:19
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pokazatelji braka su: Mesec (pri noćnom rođenju) i Venera (pri dnevnom rođenju) u muškom horoskopu, dok su to u ženskom Mars (pri noćnom rođenju) i Venera (pri dnevnom rođenju).

Saturn ukazuje na starijeg bračnog partnera. Partnera opisuje i Descedent, kao i njegov vladar. Normalno tu treba dodati stelijum ili bilo koju planetu, koja se nalazi u sedmoj kući.

Ako se unapred pomenuti pokazatelji braka nalaze u Blizancima, Lavu, Devici, ili trećoj, šestoj, devetoj kući horoskopa može značiti:
brak u kasnijim godinama,
plodan brak ili
da do braka uopšte neće doći.

To se može dogoditi i ukoliko se pokazatelji braka nalaze u konjunkciji sa Saturnom, kao i u napred pomenutim kućama i znacima. Ako je pokazatelj braka na Istočnom delu horoskopa, govori o braku u mlađim godinama.

Ako je pokazatelj braka brza i direktna planeta, to potvrđuje mogućnost ranog braka. Ako je pokazatelj retrogradan ili stacioniran biće prepreka na tom planu ili će do braka doći u srednjim godinama.

Približno vreme sklapanja braka određujemo pomoću progresija, direkcija i regresija, kao i lunara ili solara.

Pokazatelj braka može da nam ukaže i na broj brakova. Ako se on nalazi u Strelcu, ili Ribama i obrazuje aspekte sa nekoliko planeta to nam može ukazati na dva ili više brakova.

Izuzetak čini planeta u sedmoj kući. Na dva ili više brakova nam ukazuje i sam Descedent, ako se nalazi u promenljivim znacima: Blizancima, Strelcu, Ribama.

Pokazatelj braka u Raku, Škorpiji, Ribama - plodnim znacima ukazuje na mogućnost više brakova. Pokazatelj braka u sedmoj kući ili u aspektu sa Descedentom ili ako je vladar našeg Sunca ukazuje na dva braka.

Isto je ako se pokazatelj braka nalazi u sedmoj kući i ima dobar aspekt sa Jupiterom ili planetom suprotnog polariteta. Ako je Mesec u sedmoj kući u trigonu sa Jupiterom i sekstilu sa Suncem i Marsom, znači da može doći do više brakova.

Ako je pokazatelj braka u aspektu samo sa jednom planetom znači da je moguć samo jedan brak. Ako pokazatelj braka Mesec nema konjunkciju sa drugom planetom mi tražimo planetu koja nema aspekte sa Suncem, ali koja ima aspekte sa Mesecem. Ukoliko je takva planeta u plodnom znaku postoji predispozicija za dva braka.

Ako je pokazatelj braka u pozitivnom aspektu sa Jupiterom, koji je u isto vreme vladar druge kuće, postoji mogućnost bogatstva kroz brak i bračnog partnera. Ukoliko je Jupiter slab i ugrožen treba se unapred pripremiti na siromaštvo. Na finansijsku situaciju i miraz partnera ukazuje prva trećina osme kuće, na bogatstvo, vladalac sedme kuće u drugoj kući ili obrnuto - vladar druge u sedmoj.



Izvor: Krstarica
« Poslednja izmena: 06. Nov 2006, 11:48:10 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Kaze se u tekstu na pocetku teme,DC u Blizancu-2 braka,to je mozda samo predispozicija,ako ozenite zenu Blizanca,normalno da cete dobiti automatski 2 zene,kao sto je uradio moj suprug Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Andjo, koji su znaci da će osoba sa kojom ćemo biti u braku, ili nevezano za brak - momak,devojka...biti mladji ili stariji od nas.
Negde sam pročitala da se gleda gde je Venera (za devojku) i Mesec (ženu) i ako su u kućama iznad horizonta tj. u rastu - biće to mladja osoba.Ako su ispod - starija...ili kako  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
maki, nije meni pitanje upućeno, al pošto sam već dotakla to kod one tamo karte, da se i obrazložim....saturn i aspekti sa njim donose starije partnere  Smile
saturn u 5, 7, saturn kao vladar 5 ili 7, saturn u aspektima sa venerom, marsom, suncem, mesecom...
meni egzaktno ve60sa, i iskljucivo sam bila u vezi sa starijim muskarcima...

isto tako, samo manje obavezujuće, merkur i blizanci za mlađe....
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 04:07:46 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Moraću ja da se preslišam malo i zadubim u knjigu...  Smile Smile
Luche Hvala puno za objašnjenje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Da li se u natalnoj karti može vidjeti horoskopski znak partnera? ili se vidi samo koji nam znakovi odgovaraju?
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Da li se u natalnoj karti može vidjeti horoskopski znak partnera? ili se vidi samo koji nam znakovi odgovaraju?
Moje iskustvo je,shkolski primjer.Vrh sedme i Mjesec u Raku,imala ljubav u Raku,znachi privlachio me tip jer je bio znak Rak.Poshto smo imali konjukciju Urana i Venere u sinastriji,shkolski primjer kidanja veze,odlazim iznenada,bez objashnjenja.Dobila Vodoliju za muza,Uran u sedmoj kuci.

Znaci,moje iskustvo,privlaci te vrh DC i Mjesec na neobichan nachin,a planeta u kuci pokazuje shto dobijash.
Aspekti sa vladarom DC,ukazuju na to ,kakav ce ti biti brak,znachi jako su bitni aspekti.Ako je vladar DC u harmoniji sa Jupiterom,sretan brak,ako je u kvadratu sa Marsom,svadje itd...
Isto tako gledaju se aspekti planeta koja je us edmoj kuci,Kod mene Uran 120 Mars,Vodojima,moj muz,je sportista.
Ako nema planeta u sedmoj  kuci,akcenat se stavlja na aspekte vladara DC.Daju opis brachnog druga.
Ako ima vishe planeta u sedmoj,eh tu je vec kompikovana pricha.Kazu,koliko planeta ,toliko brakova
 :-kTu mu bash nisam vjeshta,mozda su to neke vazne zivotne veze.
« Poslednja izmena: 06. Nov 2006, 10:27:25 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Andjela, a el ti teško da vidiš šta meni kaže za ženu, kako će izgledati i tako. . . Ima tu negde karta, samo ako ti nije teško  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

natal.JPG
(64.7 KB, 640x450)
« Poslednja izmena: 06. Nov 2006, 11:07:04 od borkes »
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Andjela, a el ti teško da vidiš šta meni kaže za ženu, kako će izgledati i tako. . . Ima tu negde karta, samo ako ti nije teško Smile



Tebe privlache starije od tebe zenske,onako zrele,odgovorne,uspjeshe,pomalo hladne,mada,josh si mlad,ovo je zivotno.
Poshto ti je vrh sedme kuce u Jarcu,a Jarcem vlada Saturn,planeta koju vezuju za kamen i starost,mozda se ozenis malo straiji.
Ovo su samo predispozicije,ne zaboravi!

Osim vrha sedme kuce,kuce partnerskih odnosa i braka,za muskarca je jako vazno gdje su mu Mjesec i Venera.A tebi su obje planete u Biku.
Znachi tvoj tip zene nije neka vatrena Lavica,vec zemljana ljepota,Venere,sa vecim grudima,umjetnicka dusha.Posto je i Jarac zemljani znak,ponovo se vezujes za taj element ,vise nego za vatru i vazduh.
Tvoja zena ce biti visoko obrazovana,mozda ekonomija ili menagemente.
Zaustavicu se u  analizi na Jupiteru koji mi se najvishe svidja ,kao dispozitor tvog DC i pozeljeti ti da ti se on desi(sreca!)
« Poslednja izmena: 06. Nov 2006, 11:47:20 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta mislite, ili grijesim, da se mozda borkesova zena nece svidjeti njegovoj familiji? opozicija Sa i Me, a Me iz 3 kuce. SA u 5, ta ce zena biti malo teska kad su u pitanju iskazivanja ili ispoljavanja ljubavi. Sa uvijek nesto odlaze pa bi i brak mogao da se desi tek poslije, oko 30/te. Zena intelektualac, fakultetski obrazovana. MIslim da borkesa u sustini privlace punije zene/djevojke, punih usana, valovite kose, one koje su pomalo i hedonisti u zivotu, pa ne bih iskljucila ni da su poznate, javne licnosti ili nesto u tom stilu.
mozda je upoznas na nekom putu ili zabavi. a u brak ces uletjeti ono bum! iznenada. mislim da vladar 7 u 5 moze biti i predispozicija da se ozenis zbog djece. pripazi se ti Smile strijelcevi su zaboravni, ne moras ti biti.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 04:12:27 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:48:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.