Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kockanje može biti i bolest  (Pročitano 21610 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung 
Ja ponekad volim da ze zabavim, mislim da odigram tiket  Smile

Radila  sam pre par godina na poker aparatima i uglavnom je dolazila ista ekipa. Momci se nerviraju, psuju, udaraju u aparate a gazda trlja ruke. Svaki dan su dolazili , ostavljali gomilu para, reckali se kod gazde... Ma nisu bolesni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Занима ме једна ствар, тачније занима ме ваше мишљење. Коцкар који коцка сасвим жестоко, значи точак, тикети са јаким уплатама, упадање у минус, позајмљивања на све стране...

Да ли којим случајем тај коцкар може себе да доведе у фазу да игра један тикет недељно на 200,300 динара? Или мора да се сече у корену, да једноставно не посећује кладионице, скроз батали све врсте игара, итд...

Moje misljenje je da moze ali pre toga mora da pukne jako nekoliko puta.

Нема шансе ...

ај запитај се знаш ли неког бившег тешког алкоса који сад попије викендом по пиво-два? Или бившег пушача који је тукао две кутије дневно а сад запали дневно две три цигарете? Или бившег наркомана који се пукне у вену само једном месечно?

То може да функционише кратак период времена али увек, значи УВЕК се враћаш на оно што ти је некад била мерица ... Горе мучење ти је то држање на неком ''прихватљивом'' нивоу него потпуно батаљивање.


Значи мишљења си, да мора у корену да се сече проблем, тачније коцкања без скроз ?
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Moraš potpuno potisnuti kockara u sebi, ne davati mu ni mrvice jer će ponovo preuzeti kontrolu.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
да мора у корену да се сече проблем, тачније коцкања без скроз ?

јесам ... јес да сам то само ја и да моје мишљење не мора бити бог зна како меродавно ... али јбга у овом случају тако ти је како ти је

или - или  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja sam ostrasceni kockar(striktno sportska kladinica) i kladim se samo u granicama sopstvenih mogucnosti,tj.kad uplatim nesto ja sam to vec unapred otpisao,"ni iz dzepa ni u dzep".Neki put i preteram u vezi uplate,ali na svu srecu imam dobronamernog bookija koji mi evnt.jaci gubitak daje na pocek i po nekoliko meseci tako da izmirujem svoje obaveze i nemam tih nekih finansijskih problema u fazonu da li cu sutra moci da odem na pice,da kupim paklu cigareta i sl.
Ono,pogibeljno po mene je sto meni svakodnevno raspolozenje zavisi od toga da li sam nesto ubo ili nisam.To itekako utice na moju psihu,zdravlje pogotovu.
Tako da se slazem da je kocka(bilo koje vrste) stvarno pogubna,veoma nezdrava i treba je eliminisati-sto pre tim bolje,al`sta da radim kad mi je to jedini hobi Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Најјача прича ми је била кад се ортакиња жалила на дечка ...

Ма не пизди он кад пукне тикет него кад му прође тикет за који је имао само неку сићу да уплати ... е онда се поједе контајући које паре би добио да је имао довљно лове кад је уплаћивао тикет

Значи не нервира се за изгубљене паре, него се нервира за недобијене ... какав резон јбте  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Kockanje samo po sebi nije bolest.     Postoje ljudi koji celog zivota svake semice uplate po listic lotoa, sto je kockanje, ali tu nema nikakve patologije.    
Kada kockanje pocne da upravlja zivotom coveka, kada on pocinje da zapostavlja obaveze, porodicu i ostale aktivnosti onda se tu radi o bolesti.    
Od skora se i u nasoj psihijatrijskoj praksi nalazi dijagnoza: patolosko kockanje.     Tretira se i leci na slican nacin kao i ostale bolesti zavisnosti.    
Patolosko kockanje je veoma tezak oblik zavisnosti.     Ideja da ce kockar sam jednog dana da se prizove pameti i prekine sa kockanjem je u startu osudjena na propast.     Lecenje treba sprovoditi u za to specijalizovanim ustanovama uz pomoc psihologa i psihijatara koji ce odrediti odgovarajucu terapiju.     
Podrska porodice, rodbine i prijatelja je veoma vazna a mozda najvaznija stvar za izlecenje je da sam kockar ima bar minimalnu zelju da se resi zla u koje je zapao i da ima svest o tome da je kockanje zlo.    
« Poslednja izmena: 25. Feb 2011, 12:24:25 od Tabula_rasa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
Затворити коцкарнице и кладионице.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Evo ja se kladim od 5-6 godine znaci pre nego sto sam krenuo u skolu, tada je ili cale ili ujak bio pored mene i citao meceve i davao fikseve i tako 1 nedeljno, za nedelju tiket, danas se nije mnogo toga promenilo dosta pratim, odigram po 5-6 tiketa nedeljno, ali jednostavno desi mi se nekad da ne sastavim ni 1 tiket za mesec dana jednostavno nije zaraza ako si umeren, svote koje dajem nisu nesto abnormne krecu se od 100-500 dinara, ponekad sa calom bacim koji singl ali retko, jednostavno aki si ceo zivot umeren u tome ta zaraza te nece mnogo kostati, igram i rulet po malo maksimum 200 kinti dam i ako puknem puknem ne dajem vise.

Evo jedan primer od skoro sta znaci neumerenost, neki lik tu godiste kao ja mozda mladji, ruleta nije video i dodje i igra, i tako nekoliko dana i krene da daje velike svote, inace iz Pazara je, i daje onako po soma po ruci i dodje mu pa ne dodje i tako, i jedan dan ugazi(dodje mu) u jednoj ruci 70000 i umesto da batali posto se previse zarazio on nastavi da gazi i za 10 dana izgubio je svih 70000 i jos je bio u minusu 10000 hiljada, poslednji dinar dao od novca za dom ucenika koji su mu dali roditelji, evo sad nije tu otisao u Pazar i tako, znaci jednostavno nikada ne treba ici na slepo i na neke stvari makar to i ovo bilo, i treba biti umeren jer danas te nece sutra hoce ako taj los dan ti dodje sve mozes izgubiti.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
... jebiga iz vase percepcije vi mozete misliti i da ste supermeni.....ali niste.a ta teorija da se zavisnost od kocke leci vise ili manje slicno,kao i od svakog drugog oblika zavisnosti.........................vazi.imam dva druga izlecena heroinomana.jedan ima porodicu,trudi se da bude sasvim normalan,sto mu u zadnjih deset godina polazi za rukom,da lecen je od drajzerove,moskve,pravoslavnih manastira......skinuo se u CZ-u 2000 godine.od tada je cist.drugi je lecen u u slovima kucne radinosti,otac ga je zatvarao u kanal(tata mu je bio i sad je auto mehanicar),vezivao za izvadjene motore od automobila,svako malo bi ukljucio i razne oblike palica....iz nekoliko navrata skinuo je sina sa heroina.taj moj drug je reli vozac,jedan od boljih u drzavi,ali.....ali je toliko lud,sa tako jasnim planom,kad mu postane dosadno u zivotu,ima zavrsni cin uvek u steku.prijatelja,pravih kockara imam nekoliko....najozbiljniji je moj kum,koji je svojim odnosom prema kocki,podredio sve tom poroku.lek ne postoji,zivi da bi igrao,za njega je kocka sve......a sad vi sto sve lecite sirupima,i mislite da ako u toku godine prokockate mozda 500 evra,mozete sebe nazvati kockarima.....mozda je i Bosko Buha mislio da je sila jaka,ali....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.