Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle razvoda baraka...sta...depresija ?  (Pročitano 12682 puta)
10. Feb 2007, 22:24:53
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k530i
Pozdrav,

Ja sam novi na forumu, ali bih vas odma na pocetku zamolio za savet i iskustva posto vidim da ste super po tom pitanju...

Pa eto, iza mene je razvod braka sa osobom koju sam da kazem voleo. Ukupno smo bili 4 godine zajedno a od toga ne punih 6 meseci u braku. Znaci tamo su i nastali prvi problemi, prilagodjavanje i medjusobno funkcionisanje nam bas nisu polazilo za rukom. Zbog neke da kazem sitne prepirke, ona se spakovala i otisla od mene. Ne puno posle toga sam dobio od suda poziv za razvod braka...Pa je do toga i doslo...

...Uglavnom, ja sam upao u tesku depresiju, i sve ovo vreme ne mogu da se pokupim i pomirim sa tom cinjenicom da sam ostao sam. Sto je naj gore, bezim od spoljasnjeg sveta, jel ne zelim da vide kao me je zena ostavila i kako sam jedan od onih gubitnika koji nisu mogli da odrze bracnu zajednicu...

Ovako, verujem u to da vreme leci sve, prolazio sam vec slicne situacije i ne sumnjam u to da ce sve ovo proci, ali brine me ovo novo stanje, a to je svet oko mene, ljudi i nacin na koji da se izborim sa tim negativnim mislima...

help ?
IP sačuvana
social share
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Vreme leci sve.

Lek je danju rad a nocu provod sa drustvom ( ne opijanje - nikako) ali bi dobro bilo svaku noc, ako moze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
bila tema vec  Smile

depresija?

nikako!
napolje..setnja,voznja bajsom..i druga zena
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG Google Nexus 5
nista se ne sekiraj,

ko se s nama druzi ....   dakle, druzi se s nama svaki dan, pa ces videti kako se izlazi iz depresije ...


  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
nista se ne sekiraj,

ko se s nama druzi .... dakle, druzi se s nama svaki dan, pa ces videti kako se izlazi iz depresije ...


 Smile
 

 
 Smile Smile
 
Nikako depresija...saberi se...sta te briga za svet...rad, provod, druzenje, citanje, zanimaj se necim
 
mozda nadjes i neku drugu sa kojom ces se bolje slagati....videces samo polako  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
Znaci tamo su i nastali prvi problemi, prilagodjavanje i medjusobno funkcionisanje nam bas nisu polazilo za rukom. Zbog neke da kazem sitne prepirke, ona se spakovala i otisla od mene. Ne puno posle toga sam dobio od suda poziv za razvod braka...Pa je do toga i doslo...

Trazila je samo izgovor da ode , nikad ne bi tugovao zbog nekvog takvog a i uopste . Smiley

Za 4,5 godine , nije nasla za shodno da bude fer, iskrena i da ti kaze istinu ....

Samo opusteno . Naici ce bolja . Sa kojom ce imati smisla graditi neku zajednicu. Ako to uopste budes zeleo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k530i
Da, i ja sam pomislio odmah da ta sitna prepirak nije razlog za njen odlazak, i predpostavio sam da se iza toga kriju veci probemi, od kojih su medju ostalim mozda i njene godine 19...Mislim, da se neko ponasa da se ceo svet vrti oko nje vec je dokaz da tu nema mesta za zajednicu vec samo ONA pa ONA...

A, iskreno nije u meni tuga, vec mi je vise krivo sto sam morao ovako da prodjem. Nisam ja savrsenstvo, ali u ovom slucaju sebe smatram onim koji se trudio da u tom braku sve bude kako treba, a opet, sto sam vise pruzao to se vise od mene trazilo...Do eto trenutka kada sam zeleo da budem iskren i rekao sam joj da bi bilo ok malo poraditi na nasim stavovima...Bum, to tako ne moze, ode...

E sada, ja zivim u manjem prigrackom naselju u kome nas je vicina poznavala...A ovde su obijaci uzasno patrijahalni...I samo traze zrtvu koga ce da ogovaraju, a ja sam sada definitvno hit meseca...Kako sam ja krivac svemu tome, kako sam je tukao i maltretirao, a to nije tacno...Kao prvo nisam ni takav tip osobe...

...I kako ja da ne budem sada depresivan kada sam se nasao u situaciji da predpostavljam da me svi smatraju gubitnikom...

Uglavnom, hvala vam na pomoci, razumem ja vas, i znam ja da ce sve ovo proci, ali eto, meni je nekako cilj da to bude sto pre, jel iskreno, dosta mi je vise stalnog pada i stalnog sukobljavanja sa nekim ne predvidjenim problemima...Mislim, hey, hocu i ja da budem miran...

A sto se tice gradjenja nove zajednice, procice tu, mnogo, mnogo godina do sledeceg pokusaja...

pozdrav Wink
« Poslednja izmena: 11. Feb 2007, 13:41:54 od l1nk »
IP sačuvana
social share
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
...I kako ja da ne budem sada depresivan kada sam se nasao u situaciji da predpostavljam da me svi smatraju gubitnikom..

Pogadja te pogresna stvar, koja je i sama nebitna ... kada ti daju neki nadimak koji ti se ne svidja , ti ga prihvati, jer ce u suprotnom misliti da te zezaju kada te zovu tako... a kada te neko pljuje i ogovara , nista tebi lose ne cini vec naprotiv  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ako joj je 19 godina, sve ti se samo kaze...ne mogu duse gresiti, ima izuzetaka svakako, ali veruj mi, pogotovo ako se nije izivila kako treba (a nije imala kad ako ste skupa bili 4 godine), onda je to (meni barem) logican sled dogadjanja...verujem da si i ti mlad, prema tome, zivot je ispred tebe...samo nemoj sediti u kuci i ocajavati  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Zar si ocekivao da ce ostati s tobom celog zivota?
Vi ste bili zajedno od njene 15-e godine....
Od 15-e do smrti sa jednim muskarcem.... Sanse nema....
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.