Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej brakovi podelili Evropu  (Pročitano 6980 puta)

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mom detetu takva primitivna (citaj bolesna) misao nikada ne bi ni pala na pamet, isto tako verujem da ni tvom detetu ne bi...Za svoje dete ovako govorim jer znam ko ce je i kako odgajati (a to bismo bili moj momak i ja je li...)  Smiley
Na forumima svako pokusava da bude sto ludji...blesaviji...al' ne pali vam to kod mene (obracam se suporterima homoseksualne pupulacije), za promenu biste mogli da uhvatite crtu...pravac na ulicu - pa tamo pokazite sta i koliko znate, koliko ste sposobni i koliko ste dosledni sebi i svojim tvrdnjama.
Monique84  za tetoviranje smo se dogovorile, unakrsno sharanje, ti tetoviraj mene, a ja cu tebe, kad se uzivimo mozemo i preko lica da crtamo bar kodove da nas nadju kad se izgubimo u super marketu:)
« Poslednja izmena: 29. Dec 2006, 00:42:42 od srpska_devojcica »
IP sačuvana
social share
Ce ne sont pas des soldats qu'ils massacrent, des enfants et des femmes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Da se psiholozi pitaju Homoseksualizam bi bila bolest. To u sustini i je ste seksualni poremecaj jedino sto ga razdvaja od odstalih seksualnih poremecaja ( necrofilija, pedofilija) jest sto ako neko zeli da se krlja sa istim polom, ne mozes mu to zabraniti. Kresati les, ili devojicicu... malo je socijalno neprihvatljivije.
Usvajanje deteta od 2 osobe istog pola moze da bude izuzetno lose na razvoj njegove psihe. Na stranu to sto ce da bude gay opredeljenja ( sto je sasvim moguce a i suprotno ) vec u ranom detinjstvu ono moze imati problema zbog toga sto moze uticati na njegovu psihu.
Zamislite vi ste jedan u skoli  1 : 100  koji ima dve mame ili dvojicu tati, kako ce ostala deca gledati na vas ? Josh na celu pricu kod gay brakova dolazi to da u mnogo sluchajeva ljudi nisu gay vec eto radi mode i trenda ostaju gay. Zamislite u kakve bi svadje takvi ljudi mogli da upadnu i dalji razvoj price po to dete bi bio poguban.

prva mama mu/joj  ostavila drugu  mamu jer se  druga mama krese sa cikom!  Smile

Ko hoce da se krlja sa istim polom - slobodno njegovo pravo. Ali Parade, usvajanje dece i slichno su extremno pogubni potezi po drustvo. I deca iz normalnih brakova prsavaju kad saznaju da su usvojena, zamislite kako bi bilo nekom detetu iz gay braka ?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da se psiholozi pitaju Homoseksualizam bi bila bolest. To u sustini i je ste seksualni poremecaj jedino sto ga razdvaja od odstalih seksualnih poremecaja ( necrofilija, pedofilija) jest sto ako neko zeli da se krlja sa istim polom, ne mozes mu to zabraniti. Kresati les, ili devojicicu... malo je socijalno neprihvatljivije.
Usvajanje deteta od 2 osobe istog pola moze da bude izuzetno lose na razvoj njegove psihe. Na stranu to sto ce da bude gay opredeljenja ( sto je sasvim moguce a i suprotno ) vec u ranom detinjstvu ono moze imati problema zbog toga sto moze uticati na njegovu psihu.
Zamislite vi ste jedan u skoli 1 : 100 koji ima dve mame ili dvojicu tati, kako ce ostala deca gledati na vas ? Josh na celu pricu kod gay brakova dolazi to da u mnogo sluchajeva ljudi nisu gay vec eto radi mode i trenda ostaju gay. Zamislite u kakve bi svadje takvi ljudi mogli da upadnu i dalji razvoj price po to dete bi bio poguban.

prva mama mu/joj ostavila drugu mamu jer se druga mama krese sa cikom! Smile

Ko hoce da se krlja sa istim polom - slobodno njegovo pravo. Ali Parade, usvajanje dece i slichno su extremno pogubni potezi po drustvo. I deca iz normalnih brakova prsavaju kad saznaju da su usvojena, zamislite kako bi bilo nekom detetu iz gay braka ?

to je kampanja straha, koju drustvo reklamira i 'tera' vodu na svoju stranu. Ljudi su obolevali i obolevace od raznoraznih bolestina, pa se ni jedna ne osudjuje kao homosexualnost, koju ja ni ne bih svrstao u kategoriju 'bolest'. cenim to kao sklonost.

ljudima se zatvaraju oci, jer svaka sloboda mora da ima svoje granice. to sto kazes da 'neka ih neka se kresu, ali neka to ne reklamiraju', to je u stvari poruka 'ko vas jebe, ja imam svoj svet, ne prihvatam drugacije, a ako pokusas nesto....e mi smo vecina, dobices po nosu'!

Crkva! licemeri, najveci za koje znam. kada je homosexualnost (koju oni tretiraju kao bolest) u pitanju, vrlo su drasticni, ali kada je recimo neka druga bolest u pitanju, na to kazu ' e pa jebi ga, to ti je bozija volja....moli se ti samo bogu, dolazi kod nas u crkvu i mozda ti i bude bolje, bog ce da razume'....stvarno ima glupaka, koji veruju u ovo, na zalost. e, pa znate sta idioti: 'hvala ni za sta'.

neki ljudi (ogromna vecina) su vrlo povrsni, zatucani, tako se vaspitavaju, nikad ne grese, uvek su u pravu, centar su sveta.

nikom od gay parada nece biti lose, niti ce vasa deca postati homo zbog toga. To je sva samo bozija volja  Smile Smile Smile :rolleyes2: :rolleyes2: :rolleyes2:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Da se psiholozi pitaju Homoseksualizam bi bila bolest. To u sustini i je ste seksualni poremecaj jedino sto ga razdvaja od odstalih seksualnih poremecaja ( necrofilija, pedofilija) jest sto ako neko zeli da se krlja sa istim polom, ne mozes mu to zabraniti. Kresati les, ili devojicicu... malo je socijalno neprihvatljivije.
Usvajanje deteta od 2 osobe istog pola moze da bude izuzetno lose na razvoj njegove psihe. Na stranu to sto ce da bude gay opredeljenja ( sto je sasvim moguce a i suprotno ) vec u ranom detinjstvu ono moze imati problema zbog toga sto moze uticati na njegovu psihu.
Zamislite vi ste jedan u skoli 1 : 100 koji ima dve mame ili dvojicu tati, kako ce ostala deca gledati na vas ? Josh na celu pricu kod gay brakova dolazi to da u mnogo sluchajeva ljudi nisu gay vec eto radi mode i trenda ostaju gay. Zamislite u kakve bi svadje takvi ljudi mogli da upadnu i dalji razvoj price po to dete bi bio poguban.

prva mama mu/joj ostavila drugu mamu jer se druga mama krese sa cikom! Smile

Ko hoce da se krlja sa istim polom - slobodno njegovo pravo. Ali Parade, usvajanje dece i slichno su extremno pogubni potezi po drustvo. I deca iz normalnih brakova prsavaju kad saznaju da su usvojena, zamislite kako bi bilo nekom detetu iz gay braka ?

to je kampanja straha, koju drustvo reklamira i 'tera' vodu na svoju stranu. Ljudi su obolevali i obolevace od raznoraznih bolestina, pa se ni jedna ne osudjuje kao homosexualnost, koju ja ni ne bih svrstao u kategoriju 'bolest'. cenim to kao sklonost.

ljudima se zatvaraju oci, jer svaka sloboda mora da ima svoje granice. to sto kazes da 'neka ih neka se kresu, ali neka to ne reklamiraju', to je u stvari poruka 'ko vas jebe, ja imam svoj svet, ne prihvatam drugacije, a ako pokusas nesto....e mi smo vecina, dobices po nosu'!

Crkva! licemeri, najveci za koje znam. kada je homosexualnost (koju oni tretiraju kao bolest) u pitanju, vrlo su drasticni, ali kada je recimo neka druga bolest u pitanju, na to kazu ' e pa jebi ga, to ti je bozija volja....moli se ti samo bogu, dolazi kod nas u crkvu i mozda ti i bude bolje, bog ce da razume'....stvarno ima glupaka, koji veruju u ovo, na zalost. e, pa znate sta idioti: 'hvala ni za sta'.

neki ljudi (ogromna vecina) su vrlo povrsni, zatucani, tako se vaspitavaju, nikad ne grese, uvek su u pravu, centar su sveta.

nikom od gay parada nece biti lose, niti ce vasa deca postati homo zbog toga. To je sva samo bozija volja  Smile Smile Smile :rolleyes2: :rolleyes2: :rolleyes2:

Ja ti ne pricam o crkvi ja ti pricam o psihologiji. Ona homosexualnost karakterise kao Sexualni Psihicki poremecaj. Znaci voleti samo jedan pol. Bisexualni smo svi, na vise nacina, skretanje samo ka jednom ima malii broj ljudi. Cesce se iz bash tih fazona i propagandi karakterisu kao "gay" jer je to trend. Iskreno, koliko lezbejki vidish na gay paradama.... skoro nijednu, ja sam video jednom gay paradu na tv-u, i poprilichno sam bio sokiran, videti gomiletinu golih ljudi kako se krljaju?
Nikom nece biti lose ? I dont  think so, ako se propagira neki fazon i neki domen znaci cilj mu je da skupi clanove, a kao sto rekoh vecina gay ljudi se za to odredjuje iz neke neiskrenosti prema sebi jer je veoma mali broj njih stvarno tatally gay.

To o cemu ti pricas zatucanost, uvek su u pravu je proizvod jakog i nezrelog ega. To je pravi oblik egomanije ali nije svako ko pokazuje jak ego - "egomanijak" no da ne offtopikujemo.

To o mom svetu, veruj mi "i'm not anti social , society is anti me". Mene takvi mrze isto koliko i gay populaciju, samo sto ja nemam potrebu da se reklamiram i traazim slichne. Cak me je prebilo 20 likova zbog toga sto sam takav kakav sam. Izuzetno postujem coveka i svaki njegov izbor sto mozes videti u mom potpisu.

Gay sredina kao brak je losa za odrastanje dece kao sto rekoh i rekao sam zasto tako mislim, ko zeli neka razmislja o mojim recima.


« Poslednja izmena: 29. Dec 2006, 13:58:24 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ma ne treba imati nikakve argumente zasto ne davati gay porodicama da usvoje dete.Kako npr. da pogleda drustvo u oci i kaze:ovo mi je mama,a ovo tata.ma daj...nek zatrudne sami Smile
Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Ne postoji bas nijedan argument kojim bih podrzala gej brakove i homoseksualnost uopste! Ja sam bas tolerantna osoba i nisam sa Balkana, ali nemam razumevanje za popularizaciju homoseksualnih odnosa. Meni je njih zao,nisu oni krivi za svoje aberacije i verujem da ne mogu protiv sebe,ali dati im decu-ni u ludilu!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Ja sam bas tolerantna osoba i nisam sa Balkana,

Ш?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Izvinjam se ako sam nesto pogresno shvatila, ali ne postoji li izraz 'zatucani Balkanac'?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Izvinjam se ako sam nesto pogresno shvatila, ali ne postoji li izraz 'zatucani Balkanac'?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Izvinjam se ako sam nesto pogresno shvatila, ali ne postoji li izraz 'zatucani Balkanac'?
Никад чуо...  Smile Шалим се,али не видим што би се правдала некоме ко је крајње либералног схватања нечим што је у ствари предрасуда тих истих "либерала".Наиме,затуцаности и необразованости и нетрпељивости има свугде,па и на западу,али то не значи да сви треба да прихватимо оно што је заправо друга крајност,а то је отвореност за свако грдило и недоличност-и у понашању и у мишљењу.Схватио сам шта си хтела да кажеш,него ме "штрецнуло" ово о тој тзв. балканштини јер смо се сви могли уверити у "просвећеност" запада протеклих година...
Не замери ми,јер ово и не говорим теби,већ се јадам овако "наглас",управо због увреженог мишљења о Балкану и Балканцима.Наравно да има и онога што нам се свима генерално замера,али ипак мислим да је Балкан нешто што је другачије и различито од западне Европе по свом виђењу света,али то не мора неопходно да значи и да је то-јер се не поклапа са европским "трендовима",чија је глорификација хомосексуализма један од носилаца "права на различитост"-дакле,не значи да је лоше,иако је балканско...
Поздрав и не схвати ово погрешно...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.