Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasa iskustva sa LG mobilnim telefonima  (Pročitano 13592 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Ljudi, i mene kao i sve ostale korisnike interesuju vaša lična iskustva sa LG telefonima.

Znači, ponašanje telefona u radu sa njima, prijemu signala, slikama sa kamere(možete neke i postaviti u temi: [Zanimljive slike slikane vašim kamerama na mobilnom telefonu]), video snimcima, trajanju baterije, sinhronizacije sa kompjuterom, broj SMS poruka koje telefon može sačuvati, radu sa imenikom i prebacivanju istog, .......-------------- a ne predstavljanje modela koji vam se svidjaju sa slika i po specifikacijama koje ste našli za njih.

Nemojmo ovu temu petvoriti u portal za predstavljanje novih modela LG telefona.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 426
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k550i
Ljudi, i mene kao i sve ostale korisnike interesuju vaša lična iskustva sa LG telefonima.

Znači, ponašanje telefona u radu sa njima, prijemu signala, slikama sa kamere(možete neke i postaviti u temi: [Zanimljive slike slikane vašim kamerama na mobilnom telefonu]), video snimcima, trajanju baterije, sinhronizacije sa kompjuterom, broj SMS poruka koje telefon može sačuvati, radu sa imenikom i prebacivanju istog, .......-------------- a ne predstavljanje modela koji vam se svidjaju sa slika i po specifikacijama koje ste našli za njih.

Nemojmo ovu temu petvoriti u portal za predstavljanje novih modela LG telefona.
OK OK
ja cu ti reci za U 8360 u telefon moze da stane 200 poruka,500 u imenik,video snimci su bas extra uporedio sam sa dugom koji ima  motorolu MPX 220 ja mislim da je na LG bolji,sinhronizacija sa kompom ok sve radi super a sliku mozes pogledati
http://forum.burek.com/index.php/topic,95745.190.html
jos nesto?
« Poslednja izmena: 24. Sep 2006, 23:08:45 od kolark »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
pozdrav svima i pohvala za acikuv sto je napravio ovakvu temu,ja posedujem LG u8360 slike ne bih da postavljam jer ih imate gore samo sto ja imam sivi,telefon korisim dobrih pet meseci i odusevljen sam,mislio sam da cu imati problema sa kamerom jer je rotirajuca pa sam pomislio da ce to brzo da rikne ali jos nikakve promene nisam primetio,baterija mi traje 5-6 dana nekad i duze.
Evo jedan LG-jev model koji mi se svideo


Model : U8550

Mreže : 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, UMTS (W-CDMA),
.............................
solidan telefon za male pare samo jos da ima u drugoj boji

Verovali ili ne ja trazio da kupim ovaj tel!!! (za burazera)
Ima wide screen displey od 56 x 56 milimetara!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
pitanje za "kolark"-a.Sa kojim programom se pregleda video na M4410,ili jos bolje koji konverter da koristim.Meni ni sa jednim ne uspijeva a imam sve moguce kodeke na racunaru.ni njegov tvornicki program ga ne pokrece a probao sam vise verzija i programa i konvertera.Probao sam sa fayonom da clip pretvorim u slideshow pa da ga spojim u drugom formatu ali je tada kvalitet katastrofa.
A sto se tice elefona kao telefona ya te pare je idealan ko yeli tel sa kamericom i osnovne tel funkcije.Yamjerka po mom misljenju je iyuyetno tih zvucnik,sa obyrom da je to zapravo mp3 tel.Ali i dalje za tu cijenu je odlican.samsung sa tim mogucnostima bi bio bar duplo skuplji a u biti je to skro isti hardver.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k770
moj stari je nedavno kupio lg kg800(cokolada)
i mog urec tel me odusevio...
lijep izgled...dobar zvuk..jako dobra kamera
brz software...ali ima jedna mana
previsoka cijena...2800 kn...to je nekih 375 eura...
mislim da je to ipak malo previse...
ali fon je stvarno dobar..za one koji imaju para..
ali past ce njemu brzo cijena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 426
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k550i
@strujagod
ne kapiram tvoje pitanje ti imas problem sa prebacivanjem sa telefona na komp ili mozes da prebacis na komp ali nemozes da ga otvoris na kompu
@technorocker
za tvoju informaciju tvoj cale je puko dobrih 100 evra  jer taj telefon u bg-u kosta 252 evra
« Poslednja izmena: 25. Sep 2006, 13:23:26 od kolark »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Ljudi, i mene kao i sve ostale korisnike interesuju vaša lična iskustva sa LG telefonima.

Znači, ponašanje telefona u radu sa njima, prijemu signala, slikama sa kamere(možete neke i postaviti u temi: [Zanimljive slike slikane vašim kamerama na mobilnom telefonu]), video snimcima, trajanju baterije, sinhronizacije sa kompjuterom, broj SMS poruka koje telefon može sačuvati, radu sa imenikom i prebacivanju istog, .......-------------- a ne predstavljanje modela koji vam se svidjaju sa slika i po specifikacijama koje ste našli za njih.

Nemojmo ovu temu petvoriti u portal za predstavljanje novih modela LG telefona.

Ljudi cigla je u pravu nas interesuju vasa iskustva a ne lg koji vam se svidja. Evo pogledajte kako je kolark odgovorio mada je mogao malo vise da se raspise ali bar je napisao iskustvo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 426
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k550i
Ljudi, i mene kao i sve ostale korisnike interesuju vaša lična iskustva sa LG telefonima.

Znači, ponašanje telefona u radu sa njima, prijemu signala, slikama sa kamere(možete neke i postaviti u temi: [Zanimljive slike slikane vašim kamerama na mobilnom telefonu]), video snimcima, trajanju baterije, sinhronizacije sa kompjuterom, broj SMS poruka koje telefon može sačuvati, radu sa imenikom i prebacivanju istog, .......-------------- a ne predstavljanje modela koji vam se svidjaju sa slika i po specifikacijama koje ste našli za njih.

Nemojmo ovu temu petvoriti u portal za predstavljanje novih modela LG telefona.

Ljudi cigla je u pravu nas interesuju vasa iskustva a ne lg koji vam se svidja. Evo pogledajte kako je kolark odgovorio mada je mogao malo vise da se raspise ali bar je napisao iskustvo Smile
ok napisaci ja jos ali recite sta vas interesuje
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Ljudi, i mene kao i sve ostale korisnike interesuju vaša lična iskustva sa LG telefonima.

Znači, ponašanje telefona u radu sa njima, prijemu signala, slikama sa kamere(možete neke i postaviti u temi: [Zanimljive slike slikane vašim kamerama na mobilnom telefonu]), video snimcima, trajanju baterije, sinhronizacije sa kompjuterom, broj SMS poruka koje telefon može sačuvati, radu sa imenikom i prebacivanju istog, .......-------------- a ne predstavljanje modela koji vam se svidjaju sa slika i po specifikacijama koje ste našli za njih.

Nemojmo ovu temu petvoriti u portal za predstavljanje novih modela LG telefona.

Ljudi cigla je u pravu nas interesuju vasa iskustva a ne lg koji vam se svidja. Evo pogledajte kako je kolark odgovorio mada je mogao malo vise da se raspise ali bar je napisao iskustvo Smile
ok napisaci ja jos ali recite sta vas interesuje

Bagovi, bzina u osnovnim operacijama, kakav je za upotrebu........ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK750i R1N
mob
Samsung L870
Moja majka ima LG ali mu neznam prezime, vec godinu dana i
sluzi bez problema i ako je dadao na betoo svaki 2 dan. A nisu ni skupi.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.