Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čeda LDP izdajnik i mafijas ili čovek neshvacen?  (Pročitano 25314 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Odnedavno se za titulu prvog autonomaša, pored Čanka, bori i Čeda Jovanović. Iako dolazi iz Beograda, on je na skupu u Novom Sadu rekao da „dva miliona ljudi robuje pet miliona“, iako je „ropstvo ukinuto odavno“, i tako pokušava da preuzme radikalnije i mlađe autonomaški orijentisano biračko telo. Njegova retorika toliko podseća na Čankovu da kopira i njegov lajtmotiv „Gde su naši novci?“. A upravo je to poslednje i suština autonomaške ideologije uskog provincijskog duha („Šta Vojvođane briga za neku Krajinu, Bosnu, Kosovo? – to je sve daleko“), koji sebično ponavlja kao mantru da „ naše žito svaki dan jedu“ i da „Beograd pljačka Vošu“.

p.s. izdajnik i mafijas, gde Z.DJ. stade on produzi.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Sta se bre bunis Gambino. Kad god Ceda i Canak lupe nesto, radikalima skoci popularnost. Kad malo bolje pogledam oni su najbolji promoteri SRS. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7

Predrag Popović urednih nacionala je tražio pare od Zorana Đinđića da njegove novine ne bi ljuvale njega već ostale ministre.
Rekao ti pokojni Zoran? Bio si prisutan? Cuo si razgovor?
Batice opasno licis na radikale...

Ako neko liči na radikale sa svojim izbegavanjem da prizna istinu to si ti.
Inače to nije neka poverljiva stvar već nštošto se u gradu zna.
Isto kao što se zna da je prva meta Zemunskog klana bio upravo Čeda Jovanović.

Citat
Sorry ali ja njega uopste ne dozivljavam kao nekog demokratskog politicara. On je upravo ono sto jedna tranziciona zemlja treba da izbegne. Da umesto crvenih lopova dovede tranzicione kriminalce i tajkune na vlast.

Da je to slučaj onda ne bi Čedomir ni otišao sa vlasti, bio izbačen iz stranke kada ju je sin matorog DBovca iz akademije preuzeo uz pomoć kurira i njima sličnima.
Ipak sa tajkunima se viđa Koštunica i to sa onim najvećim poput Miškovića i Beka.
Nikolić se hvali kako kod Miškovića može da uđe kada želi.
U DSu visoku funkciju uzima Đilas koji se obogatio poslujući sa RTSom 90ih.

Eto večeras je LDP ušao u skupštinu opštine Ražanj i dobio 4% na lokalnim izborima što je znak da i po malim i ruralnim sredinama LDP ima svojemesto.
LDP je brana radikalizmu u Srbiji dok Tadić i Koštunica svojom nesposobnošću da redefinišu politiku Srbiju guraju u ruke radikalima.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Cuo sam negde, dopada mi se i potpuno se slazem sa konstataciom da je uclanjenje u LDP kao i prihvatanje te politike i tih  stvar kucnog vaspitanja. Kada odes u WC ili povuces vodu za sobom ili je ne povuces, prosto i jednostavno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

Predrag Popović urednih nacionala je tražio pare od Zorana Đinđića da njegove novine ne bi ljuvale njega već ostale ministre.
Rekao ti pokojni Zoran? Bio si prisutan? Cuo si razgovor?
Batice opasno licis na radikale...

Ako neko liči na radikale sa svojim izbegavanjem da prizna istinu to si ti.
Inače to nije neka poverljiva stvar već nštošto se u gradu zna.
Isto kao što se zna da je prva meta Zemunskog klana bio upravo Čeda Jovanović.

Citat
Sorry ali ja njega uopste ne dozivljavam kao nekog demokratskog politicara. On je upravo ono sto jedna tranziciona zemlja treba da izbegne. Da umesto crvenih lopova dovede tranzicione kriminalce i tajkune na vlast.

Da je to slučaj onda ne bi Čedomir ni otišao sa vlasti, bio izbačen iz stranke kada ju je sin matorog DBovca iz akademije preuzeo uz pomoć kurira i njima sličnima.
Ipak sa tajkunima se viđa Koštunica i to sa onim najvećim poput Miškovića i Beka.
Nikolić se hvali kako kod Miškovića može da uđe kada želi.
U DSu visoku funkciju uzima Đilas koji se obogatio poslujući sa RTSom 90ih.

Eto večeras je LDP ušao u skupštinu opštine Ražanj i dobio 4% na lokalnim izborima što je znak da i po malim i ruralnim sredinama LDP ima svojemesto.
LDP je brana radikalizmu u Srbiji dok Tadić i Koštunica svojom nesposobnošću da redefinišu politiku Srbiju guraju u ruke radikalima.

Zato valjda Ruzica ne moze ocima da vidi Cedu. Bas je tu mnogo slucajnosti. Umislili ste vi Cedini da ce vas Boris posle izbora pozvati u svoje krilo? Jok bato nema od toga nista, vi ste statisticka greska i nikom zivom niste zanimljivi, sem naravno specijalnom tuzilastvu. Sljam je iz DS-a izbacen i mi kao ozbiljna stranka se spremamo za izbore posle kojih cemo formirati vladu. To je sasvim izvesno. A ovim napadima na Tadica u sustini samo pomazete radikalima, ali znajuci koliko su LDP-ovci frustrirani i koliko mrze Borisa mislim da vise vole i radikalski uspeh nego uspeh DS-a. To samo govori o vama. Jadni ste, ali nije strasno. Mnogo vas je malo...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čeda (Jovanović) je neshvacen. On je jedini javno trazio od Bogija da vrati pokradene pare u Srbiju, a ovaj mu je ogovorio da su te pare uglavnom posteno zaradjene preko ansambla "Plave Zvezde".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Čeda (Jovanović) je neshvacen. On je jedini javno trazio od Bogija da vrati pokradene pare u Srbiju, a ovaj mu je ogovorio da su te pare uglavnom posteno zaradjene preko ansambla "Plave Zvezde".
To je trazio Dinkic. Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Tako je zvezdas, Ceda je jedan od nasih najboljih promotera, ali ne zaostaje ni DS.
Pogotovo posle ubistva Z.Djindjica kada se levi ekstremizam i netolerancija sa vase strane jako pojacala, sto donekle razumem izgubili ste prvog coveka i ja bi se slicno ponasao da sam na vasem mestu, ali ekstremizam svake vrste je nedemokratski akt.
Iskreno voleo bih da LDP postane parlamentarna stranka u slucaju da ne dodjemo na vlast i da pod pritiskom zapada sa njima formirate vladu.
I ne znam ko je brana radikalizaciji Srbije, kad vidim onu Pesicku i njenu frakciju kombi stranke koja je bliska sa strankom koja se bori za cenzus.
A i manjine vise nisu toliko naivne, izigrali ste ih, pa vam Milov metod nece vise prolaziti.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@gambino
Sto si stavio ova 4 strasila u postu, uvek se uplasim kad ih vidim. Smile :yikes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

A i manjine vise nisu toliko naivne, izigrali ste ih, pa vam Milov metod nece vise prolaziti.


Ja ti kazem da Tadic manjine koristi za nacionalisticke ciljeve a ti mi ne verujes. Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.