Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepoznati zločinac silovao osmogodišnjeg dečaka  (Pročitano 12191 puta)
30. Maj 2006, 21:32:52
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
U okolini Smedereva, u jednoj selu, kako je danas saopštio SUP Smederevo, juče izmedju 11 i 12.30 časova, zasad nepoznati počinilac seksualno je napastvovao jednog osmogodišnjeg dečaka. Krivično delo je izvršeno tako što je nasilnik na ulici presreo dečaka i uvukao ga u napuštenu kuću, a zatim izvršio obljubu, nanevši žrtvi teške telesne povrede.

Po ukazanoj prvoj pomoći u smederevskoj bolnici, mališan je prebačen na Kliniku za majku i dete u Beogradu. Policija je po nalogu istražnog sudije smederevskog Okružnog suda izvršila uvidjaj i preduzima intenzivne mere u cilju pronalaženja počinioca.


Izvor: Rts
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Silovan osmogodišnji dečak
VN, 30. maj 2006

Nepoznati muškarac je na ulici u selu Ralja, kod Smedereva, presreo osmogodišnjeg dečaka i uz upotrebu sile uvukao u napuštenu kuću i obljubio, saopštila je policija.
Silovanje se dogodilo u ponedeljak u podne.

Dečak je zadobio teške telesne povrede. Posle ukazane prve pomoći u smederevskom Zdravstvenom centru "Sveti Luka" dečak je hospitalozivan na klinici za majku i dete u Beogradu.

Policija intenzivno traga za počiniocem, piše u saopštenju. U cilju istrage drugi detalji nisu saopšteni.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Silovan osmogodišnji dečak

SMEDEREVO - U smederevskom selu juče oko 11.30 časova pre podne silovan je osmogodišnji dečak, saopštila je policija. Kako „Blic“ saznaje, dečaka je obljubio nepoznati muškarac za kojim policija intenzivno traga.

Sumnja se da je to gnusno delo počinio stariji muškarac. On je presreo dečaka na seoskom putu, i uz upotrebu fizičke sile odvukao ga do obližnje napuštene kuće u centru sela, a potom nad njim izvršio krivično delo obljube, saopšteno je iz policije.

U cilju istrage policija ne saopštava druge detalje strašnog čina. Kako „Blic“ saznaje, po nalogu istražnog sudije pripadnici policije obavili su uviđaj i u toku je opsežna akcija hvatanja monstruma koji je nejakom detetu naneo teške telesne povrede. Koliko je iživljavanje nad dečakom trajalo još uvek se ne zna.

Prva pomoć dečaku ukazana je u smederevskom ZC „Sveti Luka“, nakon čega je, zbog teških povreda, prebačen na Institut za majku i dete u Beogradu.

Smederevsko selo R. juče je kao grom iz vedrog neba potresla vest da je za sada nepoznati počinilac u napuštenoj kući obljubio maloletnog dečaka rođenog 1997. godine. U tom, inače mirnom selu nadomak Smedereva, dan nakon stravičnog događaja ljudi šapatom i sa nevericom govore o bludniku koji je počinio jedan od najgnusnijih zločina ikada zabeleženih. Policija intenzivno traga za počiniocem, a kako „Blic“ nezvanično saznaje, krug osumnjičenih za ovo nedelo je sužen, pa se očekuje da će se poremećeni bludnik uskoro naći iza rešetaka.



Izvor: Blic \ J. Ilić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
zbog ovakvih psihopata bih uveo smrtnu kaznu mucenjem, znaci najsurovije ga muciti dok ne "izdahne" Smile Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Potraga za silovateljem

Selo u strahu od pedofila

SMEDEREVO - Monstrum iz smederevskog sela Ralja, koji je pre dva dana silovao osmogodišnjeg D. J, iživljavljavajući se nad njim skoro dva sata i nanevši mu teške telesne povrede, i dalje je na slobodi. Kako saznaje „Blic“, identitet tog monstruma poznat je policiji i opsežna akcija hvatanja bludnika je u toku.

U selu Ralja sa zgražavanjem i nevericom prepričava se gnusno seksualno iživljavanje nad dečakom u napuštenoj kući. Sokaci su pusti, dece nema ni ispred škole. Kuća u kojoj se odigrao zločin deluje sablasno. Unutra je nered, gomila starih stvari, ostataka od hrane, flaše... Tu je, prema tvrdnjama meštana, silovatelj privremeno stanovao.

U porodičnoj kući D. J, udaljenoj stotinak metara od straćare, juče nismo zatekli nikoga, ali nam je stravičan događaj prepričala Snežana Savić, dečakova strina.

- Majka ga je oko 11 sati poslala u prodavnicu da kupi lepak za školu. Posle sat i po vremena, pošto se nije vratio, krenula je da ga traži i presrela ga na putu. Trčao je nag sokakom i zapomagao: „Majko, silovao me onaj ciga“. Jetrva je odmah pozvala policiju, a D. nam je prepričao dvočasovno zlostavljanje. Kaže da ga je tukao, vezao i seksualno zlostavljao nekakvom motkom, stavljao mu polni organ u usta. Još uvek smo u šoku - kroz suze priča Savićeva.

Snežana ima troje dece i kaže da danonoćno brine za njihovu bezbednost, jer je silovatelj još na slobodi. U Ralji juče nismo zatekli nijednu policijsku patrolu. Meštani smatraju da bi policija trebalo da nadgleda taj kraj.

Ona priča da decu ne sme da pusti na ulicu strahujući „da se bolesnik ne vrati“.

- Svi ga poznajemo, živi godinama u toj kući. Kad se samo setim da se sa svom našom decom igrao i pravio im praćke, kosa mi se diže na glavi šta je moglo sve da se dogodi. Moj suprug i dever jurili su ga motkama po selu, ali ga nisu pronašli - uplašena je Snežana Savić i navodi da ga je jedan komšija dan nakon zločina video u Smederevu.

Meštani Ralje kažu da je silovatelj poznat kao skitnica i alkoholičar, ali da niko ne može da veruje da je spreman na ovakav zločin.

- Radio je kod mene za dnevnicu. Mislim da ima oko 36 godina, zovu ga u selu Njupadžija, a ovde se doselio pre nekoliko godina. U tvoj kući živeo je sa babom koju je gledao jer je nepokretna, a ona je odnedavno u bolnici. Ne sluteći ništa, moj stric ga je traktorom povezao iz sela to popodne, i od tada u Ralji nije više viđen - priča Dragiša Ivković pokazujući nam trošnu kuću u kojoj se zločin dogodio.



Izvor: Blic \ J. Ilić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 6630
Vise mi je dosadilo da pricam sta bih uradio takvim osobama, ali se uvek iznova iznerviram, bre!
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Silovao dva časa
A. M., 31. maj 2006

POLICIJA i dalje traga za nepoznatim silovateljem koji je u ponedeljak u smederevskom selu Ralja seksualno zlostavljao osmogodišnjeg J. D. Dečak se na beogradskom Institutu za majku i dete oporavlja od teških povreda, a meštani Ralje strahuju da se manijak ne vrati pa decu ne puštaju iz dvorišta.

U porodičnoj kući zlostvaljanog dečaka, udaljenoj samo stotinak metara od kuće u kojoj se silovanje dogodilo, u sredu, dva dana posle zločina, nije bilo nikoga. Roditelji su sa dečakom u bolnici, a brat i sestra su sklonjeni kod bake. O stravičnom događaju koji je kao grom iz vedrog neba potresao meštane ovog nekada mirnog sela nadomak Smedereva priča strina silovanog dečaka, koja stanuje u susuednoj kući:
- Mališa je išao u prodavnicu da kupi nešto za školu. Kako se ni posle sat i po vremena nije vratio, majka je krenula da ga traži. Srela ga je na putu kako trči go i plače, a potom nam je ispirčao da ga je taj ludak tukao i silovao dva časa. Mom sinu je kazao da ga je zlostavljao i nekim štapom - kaže Snežana Savić napominjući da celo selo poznaje silovatelja, ali da nisu ni slutili da tako nešto može da uradi.
Rodbina dečaka jurila je manijaka po selu, i pre dolaska policije, ali je on pobegao.
- Igrao se sa našom decom, a živeo je godinama u toj kući sa nekom nepokretnom babom. Voleo je da pije, ali nije bio agresivan. Prestrašeni smo, a svoje troje dece ne puštam ni danju na ulicu - govori Snežana zamerajući policiji što ne obilazi ovaj kraj, jer je ludak i dalje na slobodi. Ova žena tvrdi da ga je jedan komšija video u Smederevu dan posle silovanja.
Do kuće gde se zločin desio odveo nas je meštanin Dragiša Ivković, koji tvrdi da je dobro poznavao silovatelja.
- Nekoliko puta je radio kod mene fizičke poslove. Ovde se doselio iz Radinca pre nekoliko godina. Jeste pio, ali je bio miran - kaže Ivković.
Kako saznajemo, policija je utvrdila identitet počinioca ovog ludačkog čina i užurbano radi na njegovom hapšenju.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Policija intenzivno traga za nadničarem iz sela Ralja kod Smedereva

Vezao i silovao osmogodišnjeg dečaka

Pijani napasnik po nadimku NJupadžija na silu uvukao osmogodišnjeg dečaka u kuću, tukao prutom, a onda dva sata zlostavljao raznim predmetima. Dečak je nekako uspeo da pobegne i otrči go kući. Monstrum u bekstvu, meštani sela strahuju za decu

SMEDEREVO - Dva dana nakon silovanja osmogodišnjeg J. D. iz Ralje ovo mesto nadomak Smedereva deluje pusto. Nema više dece koja se igraju i slobodno šetaju jer se meštani i dalje plaše da bi se zločinac mogao vratiti na mesto zločina. Policija je izdala saopštenje u kojem se kaže da je nepoznati počinilac silovao osmogodišnjeg D. J. u napuštenoj kući u Ralji i tom prilikom mu naneo teške telesne povrede, ali žitelji ovog nekada mirnog sela tvrde da znaju zločinca.

- Nije to napuštena kuća, iako izgleda tako. U njoj je živeo zločinac i tu je čuvao jednu staricu, koja je sada u bolnici. Svi smo ga poznavali, nadimak mu je NJupadžija, ali nismo znali da je poremećen i da može da uradi tako nešto. Pa ja prvi sam ga uzimao da radi za mene na nadnicu - svedoči meštanin Dragiša Ivković.

U kući u kojoj je počinjen zločin i u kojoj je zločinac živeo, zatekli smo nešto stvari, a pored kreveta, u kojem je verovatno spavao, i flašu s rakijom i pivom. Žitelji Ralje kažu da je voleo da popije, ali ga nikada nisu videli pijanog ili agresivnog. Napastvovani dečak živi 300 metara od kuće u kojoj je silovan, a tog kobnog ponedeljka je pre škole otišao do prodavnice.

- Išao je sam kao i uvek - priča Snežana Savić, strina dečaka. - Otišao je u prodavnicu oko 11 sati i nije ga bilo, pa je majka počela da se brine. Zločinac ga je verovatno sačekao kada se vraćao i na silu uterao u kuću. Tamo ga je vezao za krevet i tukao ga prutom, a zlostavljao ga je raznim predmetima. Sve je to trajalo skoro dva sata dok nije nekako uspeo da pobegne i potrči go prema kući, vičući: "Silovao me je" - kroz plač priča Snežana i još uvek ne može da veruje šta se desilo jer se monstrum pre nekoliko dana igrao s njenom decom i pravio im praćke.

Snežana kaže da je majka dečaka odmah pozvala policiju, koja je vrlo brzo stigla na mesto zločina, ali nisu uspeli da ga uhvate i za njim se još uvek intenzivno traga.

Osmogodišnji J. D. živi a roditeljima, starijim bratom i mlađom sestrom, ali u njihovoj kući nikoga nismo zatekli. Kako smo čuli, oni su svi u Beogradu jer je dečak odmah posle intervencije u smederevskoj bolnici poslat na Institut za majku i dete u Beogradu.

- Ja isto imam troje dece i više ne smem da ih puštam same na ulicu. Komšija mi kaže da je video ovog monstruma u gradu juče i sve se plašim da će se možda vratiti, a ovde nema policijske patrole, iako su nam neophodni - zabrinuto govori Snežana.

Smederevska policija nije se oglašavala nakon prvog saopštenja, a kako saznajemo, opsežna akcija potrage za osumnjičenim je u toku.


Izvor: Glas Javnosti \ N. K.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
MONSTRUM!
Potraga za Slobodanom M. (34), koji je u selu Ralja silovao osmogodišnjeg dečaka. Manijak detetu prvo pocepao odeću, krvnički ga pretukao, pa se seksualno iživljavao sat vremena

SMEDEREVO - Policija traga za Slobodanom M. (34), osumnjičenim da je silovao osmogodišnjeg dečaka u selu Ralja kod Smedereva! Monstrum je u ponedeljak presreo dete nasred ulice i uvukao ga u kuću svoje rođake. Slobodan je dečaku pocepao odeću, krvnički ga pretukao, pa se sat vremena seksualno iživljavao! Mališan, koji je okrvavljen i nag došao kući, prebačen je u Institut za majku i dete u Beogradu, gde se oporavlja od teških povreda.
Meštani ovog sela kod Smedereva znaju da je Slobodan M. silovao dete. Boban, kako su ga svi zvali, došao je u Ralju pre mesec i po dana i uselio se u kuću Milice Maravić (77), koja mu je dalja rođaka. O starici se sedam godina brinuo Tihomir Marković (71), koji je zbog Slobodana morao da ode iz kuće.
- O Milici sam godinama brinuo jer je živela sama. Koristili smo njenu penziju i moju zaradu. Lepo smo se slagali, ali kada je pre mesec i po dana iz Binovca došao Slobodan, ona mi je rekla da moram da odem. Bilo mi je teško kada mi je to rekla, jer je bilo očigledno da Slobodan nije mogao da brine o njoj kao ja. Otišao sam i ostavio svoje stvari. Ostala su mi kod nje dva kreveta: u jednom je ona spavala, u drugom Slobodan. Ostao mi je i šporet, ali mi je policajac rekao da ništa ne diram dok ne uhvate Bobana - kaže Tihomir Marković. On objašnjava da se starica ubrzo razbolela i otišla u bolnicu, a Slobodan je ostao sam u kući.
- U ponedeljak sam kosio detelinu i u povratku sam pošao kod Slobodana na ručak. Kad sam došao pred kapiju, on mi je odmahnuo rukom da ne ulazim. Rekao mi je da idem kući, da mu je došla devojka. Nisam imao pojma šta se dešava. Samo što sam ručao, u moju kuću upao je mladić koji se predstavio kao očuh deteta koje je silovano. Bio je unezveren, tražio je Slobodana s metalnom šipkom. Tražio je Slobodana u Miličinoj kući da mu presudi, ali ga nije našao. Zato je porazbijao stakla na vratima i prozorima - priča Tihomir.
Komšija Blagoje Đurkić (59) kaže da je bio šokiran kada je čuo šta je uradio Slobodan.
- Mislili smo da je pošten čovek. Radio je po selu svašta. Ja sam ga i sažaljevao. Pokazivao mi je nogu, ima neku groznu živu ranu, valjda gangrenu, ne znam ni sam. Pitao sam ga što sedi kod ove babe u straćari, što se ne leči. A on kaže zadužuje dane kod babe, da sutra i njega neko pogleda kad ostari. I eto šta uradi. Strašno! Još ne mogu da verujem - kaže Đurkić.
Miodrag Slavković (85), meštanin Ralje, smatra da silovatelj treba da bude strogo kažnjen.
- Tako nešto da uradi detetu, pa to nije ni za zatvor, nije za život među ljudima! Treba mu presuditi po kratkom postupku. Pobegao je, ali ne može doveka da beži, mislim da će ga brzo uhvatiti - kaže ogorčeni Slavković.
Stanovnici Ralje strahuju da bi Slobodan, koji je i dalje u bekstvu, mogao da ugrozi i njihovu decu. Zato su juče roditelji mališane vodili i vraćali iz škole.
- Ne smemo nigde da ih puštamo same! Pa, monstrum je to dete usred bela dana u centru sela na silu odvukao u kuću i iživljavao se nad njim. Možete da zamislite kako se osećala njegova majka kada ga je videla onako golog i okrvavljenog. Nadam se da će policija brzo uhvatiti tog bolesnika - kaže jedna meštanka Ralje.
(M. S. P.)

Teške povrede

Dečak je zadobio teške telesne povrede. Posle ukazane prve pomoći u smederevskom Zdravstvenom centru "Sveti Luka", prebačen je na Institut za majku i dete u Beogradu.
- Mališan je po telu imao vidljive modrice. Kada smo ga primili, žalio se na bolove na analnom otvoru. Sve analize potvrdile su da se radi o seksualnom zlostavljanju. On se oporavlja od teških povreda i psihičke traume koju je doživeo - kažu lekari.

Majka dečaka rekla je policiji da je njen sin u ponedeljak oko 11 časova otišao u prodavnicu. Kada je posle sat vremena krenula po drugo dete u vrtić, videla je svog sina kako trči ulicom nag i sav krvav.
- Rekao mi je da ga je na ulici presreo neki čovek koji ga je na silu odvukao u jednu kuću u blizini. Iako se opirao, manijak je počeo da mu cepa garderobu. Onda ga je krvnički pretukao, pa silovao - priča očajna majka nesrećnog dečaka.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95-2 & 5800
Jebes mi mater ako tom bolesniku nebih seckao prst po prts,sve po parce mesa pa da umre u bolovima i mukama!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.