Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac Silovao dete do smrti  (Pročitano 25981 puta)
22. Jul 2005, 03:10:17
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Policajac Silovao dete do smrti
U pritvoru i majka zlostavljane devojčice, Ana Filipović (26), zbog sumnje da je kršila porodične obaveze. Prema prvim informacijama, ovaj stravičan zločin se desio u subotu, 16. jula, u Zvezdarskoj šumi

Devojčica imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je maltene bila pokidana. Leđa su joj bila modra, a po obrazima imala je tragove prstiju, najverovatnije nastale usled stezanja da dete ne bi vrištalo

Mališa Jeftović (31), bivši radnik Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije i pripadnik Jedinice za specijalne operacije sa činom potpukovnika, uhapšen je i posle saslušanja kod istražnog sudije određen mu je pritvor od 30 dana jer je osumnjičen za obljubu i protivprirodni blud nad trogodišnjom Katarinom Kajom J. koja je usled zadobijenih povreda preminula ovog vikenda.
   
      

Detetu pokidana jetra

Lekari iz Gradske bolnice odmah su posumnjali da je dete zlostavljano jer je imalo prepoznatljive povrede po telu. Posle obdukcije, koja je urađena u Institutu za sudsku medicinu, biće poznato više detalja. Ono što je Glas uspeo da sazna jeste da je devojčica imala brojne povrede unutrašnjih organa, naprslu jetru, a utroba joj je maltene bila pokidana. Leđa su joj bila modra, a po obrazima je imala tragove prstiju, najverovatnije nastale usled stezanja.
      
      
      
   
   
      

U bolnicu stigla mrtva

Katarina J. primljena je 17. jula u 19.50 sati u Dežurnu internističku službu u KBC-u "Zvezdara".
- Po prijemu u bolnicu dete nije davalo znake života. Dežurni lekar internista, hirurg i anesteziolog pristupili su reanimaciji koja je trajala skoro sat vremena. U 20.32 konstatovana je smrt. Leš je u 23.40 prebačen u Institut za sudsku medicinu. Devojčica je dovezena u bolnicu privatnim kolima u pratnji majke koja je lekarima rekla da je devojčica "pala niz stepenice"- rekao je za Glas prof dr Marko Kontić, načelnik hirurgije.
S. T.
      
      
      
   

U pritvoru je i majka zlostavljane devojčice, Ana Filipović (26), koja je osumnjičena da je kršila porodične obaveze. Prema prvim informacijama, stravičan zločin desio se 16. jula, u subotu, u Zvezdarskoj šumi gde su Jeftović i Filipovićeva odveli devojčicu u šetnju. Međutim, njihova priča koju su ispričali policiji, a u utorak istražnom sudiji Okružnog suda je drugačija. Naime, osumnjičeni sve negiraju i tvrde da je devojčica povrede zadobila pošto je pala sa kreveta, posle čega su je oni odmah odveli u KBC "Zvezdara". Nakon tri sata dete je umrlo, a lekari su zbog stravičnih povreda koje je imalo na telu slučaj prijavili policiji.

Jeftović pred policijom tada izjavljuje da su optužbe da je obljubio devojčicu "budalaštine" i da je "zgrožen", te da "o tome ne želi da razgovara". U ponedeljak su on i majka deteta ponovo pozvani u policiju, zadržani, a zatim sprovedeni kod dežurnog istražnog sudije Okružnog suda, koji ih je saslušao i odredio pritvor. Osumnjičeni su i pred sudijom negirali da je dete silovano i zlostavljano.

Kako je Ana Filipović ispričala, kritičnog dana bili su u Zvezdarskoj šumi i u jednom trenutku ona je ostala da sedi na klupi, dok je Mališa Jeftović odveo devojčicu da se prošetaju. Posle toga otišli su kući. U trenutku dok je ona "podgrevala boraniju, oko 19 sati devojčica je pala sa kreveca i povredila se". Do bolnice odvezla ih je drugarica Ane Filipović pošto, navodno, Hitna pomoć nije htela da interveniše. Dete je primljeno na Odeljenje za dečju hirurgiju gde je ubrzo i preminulo. Prema dosadašnjoj istrazi policije, sumnja se da je Jeftović dete silovao u žbunju u šumi dok su, navodno, bili u šetnji.

Ana Filipović je krivično delo izvršila tako što je grubo kršila svoje obaveze prema ćerki, napuštala je i svesno stavljala u težak položaj, omogućivši Jeftoviću da se seksualno iživljava nad devojčicom i da je tuče, prikrivajući povrede izmišljenim pričama. Jevtović, koji je bio u vezi sa Anom Filipović, u više navrata njenu trogodišnju kćerku odvodio je u šetnju na skrovita mesta u Zvezdarsku šumu i, dok je majka čekala, seksualno se iživljavao nad devojčicom, udarajući je pritom snažno rukama i nogama po glavi i telu. Ana Filipović se duže vreme nematerinski ponašala prema devojčici, tukla je i kinjila bez razloga, navodi se u saopštenju beogradske policije.

Jeftović se, inače, bavi poslovima obezbeđenja po splavovima i diskotekama, a nije poznato šta je po zanimanju Ana Filipović. Istražni sudija Dragan Ćesarović će u daljem toku istrage saslušati roditelje Ane Filipović i njenu drugaricu koja je vozila dete do bolnice.
Katarina Kaja J. sahranjena je u sredu na Novom groblju u Beogradu.
Ana Savić
   
      

Ubio pastorka

POŽAREVAC - Požarevačka policija uhapsila je prekjuče Vlastu Petrovića (47) iz Mirijeva zbog osnovane sumnje da je ubio dečaka Stefana Grujića, rođenog 6. maja 2004. godine. Dečak je rođen u prethodnom braku Petrovićeve nevenčane supruge Vesne Grujić (32) iz Manastirice. Kako se navodi u zvaničnom saopštenju SUP-a Požarevac, njegovo telo pronađeno je u blizini porodične grobnice Petrovićevih u Mirijevu, zakopano u drvenom sanduku i umotano u plastični džak za veštačko đubrivo. Izvršenom obdukcijom utvrđeno je da je dečak nastradao nasilnom smrću, usled mnogobrojnih povreda glave i preloma lobanje, koji su izazvali oštećenje velikog mozga. Istragom, koja je u toku, tek treba da se utvrdi kada je ovaj zločin počinjen i šta mu je tačno prethodilo. Osim za ubistvo, Vlasta Petrović odgovaraće i za nasilje u porodici nad nevenčanom suprugom Vesnom i njenom majkom Stanom Grujić jer ih je često maltretirao i tukao.Meštani Manastirice navode da su Vesnu i njenog nevenčanog supruga retko sretali jer su oni živeli na njenom salašu udaljenom od sela.
D. N.
      
      
      
   
   
      

Dečak silovao kćer svojih hranitelja

SMEDEREVO - Protiv petnaestogodišnjeg dečaka iz Smedereva, smeštenog u hraniteljskoj porodici u Miloševcu, Okružno tužilaštvo u Smederevu stavilo je zahtev za pokretanje istrage zbog sumnje da je u julu prošle godine silovao šestogodišnju kćer svojih hranitelja.
Ovaj slučaj policiji je prijavila majka devojčice koja je posumnjala da se nešto dešava, posle čega su veštačenjem lekara specijalista kod devojčice utvrđene povrede koje su ukazivale na počinjeno silovanje. Ispostavilo se da su otac i baba devojčice znali za ovo seksualno zlostavljanje, ali to nikom nisu prijavili, čak su njenoj majci zabranjivali da slučaj iznosi u javnost.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Navuko bi ja njega na kolac kao Turci nekad nas mamu mu njegovu ...pa njemu da sjebem jetru .......mislim ovo je za vesanje po kratkom postupku ...bez milosti ...zamisli samo malo dete ...uffff iznervirao sam se
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Tip je lud 200% sta sve seta na slobodi Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ludaka i zlikovaca ima svuda.

Nazalost, ovakve stravicne stvari ne mogu da se preduprede 100% i desavace se uvek i svuda.

Naravno, ako se na vreme uoci sklonost ka ovakvoj ekstremnoj sociopatologiji, moguce je sacuvati neki mladi zivot -- a svaki je dragocen

(sve religije uce o tome da ko spase jedan zivot -- spasao je ceo svet, a ko ga unisti, unistio je ceo svet).

Medjutim, umesto izivlajavanja sa fantazijama o nabijanju na kolac, ima dve stvari koje je bitno uociti:

1. Ovaj covek NIJE pedofil. Pedofili decu paze i ne ubijaju, jer zele da ih imaju za svoje izopacene potrebe i kasnije. Oni su obicno nezni prema deci i deca i ne shvate o cemu se radi.

Ovaj covek je ubica sa umisljajem. Njemu je dete smetalo jer je zeleo detetovu majku samo za sebe -- i kao majku svoje buduce dece -- pa je devojcicu zeleo da eleiminise. Ovako, na instinktivnom nivou, postupaju mnogi sisari (npr. macak koji jede macice u vreme kad se pari sa mackom), ptice itd, ali kad to cini covek, ocigledno nije u pitanju instinkt nego zlocin.

2. Ovaj covek je ne samo "bivši radnik Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije" nego i "pripadnik Jedinice za specijalne operacije sa činom potpukovnika".

Dakle, ovakav zao (i mozda mentalno poremecen) covek je branio Milosevica, a mozda cak i Djidnjica i Kostunicu od Srba. I verovatno i od ostalih naroda.

Uzgred, on ima 31 godinu i vec neko vreme nije clan ove jedinice. Kad je, dakle, postao potpukovnik jedne jedinice za ubijanje? Sa 22?

Zato ne treba da se cudimo ni tenkovima na ulciama Beograda jednog davnog 9. marta, ni Srebrenici ni bilo cemu drugom.


 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Citat
Medjutim, umesto izivlajavanja sa fantazijama o nabijanju na kolac, ima dve stvari koje je bitno uociti:

1. Ovaj covek NIJE pedofil. Pedofili decu paze i ne ubijaju, jer zele da ih imaju za svoje izopacene potrebe i kasnije. Oni su obicno nezni prema deci i deca i ne shvate o cemu se radi.

Ovaj covek je ubica sa umisljajem. Njemu je dete smetalo jer je zeleo detetovu majku samo za sebe -- i kao majku svoje buduce dece -- pa je devojcicu zeleo da eleiminise. Ovako, na instinktivnom nivou, postupaju mnogi sisari (npr. macak koji jede macice u vreme kad se pari sa mackom), ptice itd, ali kad to cini covek, ocigledno nije u pitanju instinkt nego zlocin.


Stvarno me  interesuje odakle ti ovaj zakljucak , kad ni zvanicnici jos nemaju sta da objave?Mislim dokle razmisljati u smeru , e znate on je to to to i to ....ma treba obesiti manijaka javno , a od price nema nista.Politicari su za pricu , a pravosudje za adekvatnu presudu u nekom normalnom roku.
Devetog marta sam bio u gradu davne 91 godine i popio sam smrk da mi nije bilo dobro.A o Srebrenici ne zelim uopste da komentarisem i neznam zasto si povezao ova dva slucaja.Skorpioni su bili paravojna formacija dok SAJ nije.Takodje u Srebrenici su pocinjeni zlocini i nad Srpskim glavama , tako da tu nema sta mnogo da se polemise o nekoj krivici.kako su oni nas i mi smo njih .....mislim nemoj pogresno da me razumes grozim se tog cina skorpiona , ali takodje mi je vise muka kad vidim odsecanje glave Srpskom vojniku.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2005, 18:40:00 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
@ Tralalala
Wow, wow, wow... Polako...
Pre svega, naslov prenetog texta je prilicno tendeciozan. MUP je demantovao da je to lice ikada bilo u radnom odnosu u MUP, a jos manje da je bilo potpukovnik... Lik od 1993. godine radi u Gradskoj cistoci, sa MUP nema blage veze.
E sad, ili cemo da verujemo coveku koji je psihopata, ili nadleznom ministarstvu... prosudite sami.


Sto se samog zverstva tice, svaki komentar je suvisan. Za svaku osudu. Zivot sirote devojcice niko ne moze da vrati, ali zato kao drustvo moramo da se postaramo da sprecimo ovakve slucajeve u buducnosti, a pocinioce da zauvek izolujemo.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
@ Tralalala
Wow, wow, wow... Polako...
Pre svega, naslov prenetog texta je prilicno tendeciozan. MUP je demantovao da je to lice ikada bilo u radnom odnosu u MUP, a jos manje da je bilo potpukovnik... Lik od 1993. godine radi u Gradskoj cistoci, sa MUP nema blage veze.

Ja znam kako cu i nemoj biti drska da meni govoris kako cu ja. Iznesi sta mislis, i slobodno idi polako, ako nisi sposobna brze.


Ovaj covek ima 31 godinu, dakle 1993. imao je 19 godina, a sa tim godinama nije mogao da bude ni clan -- a kamoli potpukovnik -- Milosevicevih privatnih legionara.


On je u Jedinici za specijalne operacije radio do 2000. ili 2001. 
« Poslednja izmena: 22. Jul 2005, 19:34:07 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
mislim ovo je za vesanje po kratkom postupku ...bez milosti ...
Samo vjesanje za tako nesto? Nije smrt dovoljna kazna za takve...
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
@Tralalala
Ne kapiram sto si se sad nasao toliko uvredjen... Samo mislim da je krajnje neukusno dodavati neku politicku dimenziju celoj prici.

Citat
Dakle, ovakav zao (i mozda mentalno poremecen) covek je branio Milosevica, a mozda cak i Djidnjica i Kostunicu od Srba. I verovatno i od ostalih naroda.

Citat
On je u Jedinici za specijalne operacije radio do 2000. ili 2001.

Citat
Zato ne treba da se cudimo ni tenkovima na ulciama Beograda jednog davnog 9. marta, ni Srebrenici ni bilo cemu drugom.

A ja citiram saopstenje MUP u kome se kaze da doticni nikada nije bio u radnom odnosu sa MUP (da bi dosao do cina potpukovnika mora da bude u radnom odnosu), i sada se ti nalazis uvredjenim. Ne kapiram...

Citat
MUP Srbije demantovao je da je Mališa Jevtović bio zaposlen u policiji. Osumnjičeni Jevtović nikada nije bio u radnom odnosu u MUP-u Srbije, tako da nije mogao da stekne čin potpukovnika policije kako navode mediji, saopštila je policija i dodala da je Jevtović od 1993. zaposlen u Javnom preduzeću "Gradska čistoća"

Poenta: ovde neko laze. Ili on ili MUP. A nadam se da ces se sloziti sa mnom ako kazem da on bas i nije narocito kredibilna osoba, considering all.


IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ainhoa: sto se tice komunikacije:

Imam 37 godina i nacin na koji komuniciram nije onaj koji mladi ljudi od 18-25 godina koriste medju sobom tipa: "oladi", "jebsi mater" isl.; meni je on isuvise zovijalan. Smeta mi i akd mi neko ko me ne poznaje kaze "polako". Jesam li ja tebi govorio: "brze" ili "polako" pre negos to si ti to prva upotrebila? -- Nisam. Pa onda nemoj ni ti smatrati da imas za pravo da to kazes meni.

Mozda je to, sa tacke gledista nekog mladjeg, i preosetljivost -- ali tako je kako je; mozda cete i vi kad budete mojih godina tako reagovati, a mozda sam ja samo nekakav sredovecni namcor. U svakom slucaju, ne menjam se ni za nesto ozbiljnije od diskusije na netu.

Inace, sto se tice teme: ja verujem da su podatke o ovom coveku (tj. da je bio clan te nekakve jedinice) dali drugi ljudi, a ne on sam, a da MUP negira da je on bio njihov deo samo na osnovu besmislene klauzule da su te Jedinice za specijlanu whatnot bile izdvojene iz redovnog sastava MUP-a. Ali on u njima jeste bio. 

Anyway...

« Poslednja izmena: 23. Jul 2005, 01:57:38 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.