Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 116 117 119 120 ... 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi  (Pročitano 1242515 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 78
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Kupio sam AMD Athlon 5000+ 2,6 Ghz,Gigabyte ga m52l s3,ATI Radeon rx3850 t2d256e,WD 250GB,2GB TakeMS,LG dvdrw,450w.277eura.Misljenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Kupio sam...
Sad je vec gotovo.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 78
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Pa zamena za Intel dual core 1.8.Palit sonic 8500gt,wd 180 gb,1gb RAM,450w,NECdvdrw....I ostalo kinte.Nisam valjda tako lose prosao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
SonyEricsson w950
Cao, kupio sam monitor benq fp202w 20 inca sa dvi izlazom, i sada se ispostavilo da moja masina ne podrzava to, te bih trebao nesto da uradim na tom planu kako bih iskoristio performanse ovog odlicnog monitora...

Moja konfigruacija je cpu 1200 mhz, duron.
Ram su 2x256, rade na 133mhz, ali to planiram prodati i da kupim od 400mhz..
Ploca mi je msi ms-6712. trpi, do 3gb rama moze da podrzi takta od 400mhz..
Imam grafiku sada na 64 mb, i prikazuje zadanu rezoluciju, ali ni to to, jer nema dvi...

Sad znam da bi mnogi rekli da kupim novu masinu, placa sa integrisanom ,jedno jezgreni brzi procesor i ram na 800mhz...
Ali ja vec imam laptop FS, solidnih performansi, i ne bih volio da dupliram stvari...

Ovo sto trazim pomoc, je slucajno iskrslo, jer plan uopste nije bila neka ozbiljna nadogradnja, vec samo zamjena crt monitora novim...
Ispalo je da sam se malo zanio i uzeo ovaj monitor, a mogao sam 2000 jeftinije da uzmem acer od 22 inca...
Ali dobro, sad je to sto je, a meni treba vasa strucna pomoc, jer je moj plan da uzmem graficku od 256 ili 512, uz eventualnu nadogradnju napajanja koje je trenutno 300W.

Moj slot na maticnoj je AGP i mene interersuju vase preporuke, grafickih, koje su dobre, koje se mogu nabaviti i koje imaju taj DVI...

Kupovina novog boljeg kompa, dolazi u obzir kad se smire cijene, jer je neopravdano da nesto poskupi vise od pada dinara i skoka dolara...
Kad se to smiri, dolazi upgrade u obzir, ovako, zelio bih da uradim nesto od ove postojece masine...
Pozz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa zamena za Intel dual core 1.8.Palit sonic 8500gt,wd 180 gb,1gb RAM,450w,NECdvdrw....I ostalo kinte.Nisam valjda tako lose prosao?
Ma palim te, bre. Smile Nisi lose prosao. Konfiguracija je sasvim ok i radice lepo, sto se i jedino ocekuje od racunara te cene. Jedino mi se ploca ne svidja, ali ti to neces ni primetiti. Smile
Cao, kupio sam monitor benq fp202w 20 inca sa dvi izlazom, i sada se ispostavilo da moja masina ne podrzava to, te bih trebao nesto da uradim na tom planu kako bih iskoristio performanse ovog odlicnog monitora...

Moja konfigruacija je cpu 1200 mhz, duron.
Ram su 2x256, rade na 133mhz, ali to planiram prodati i da kupim od 400mhz..
Ploca mi je msi ms-6712. trpi, do 3gb rama moze da podrzi takta od 400mhz..
Imam grafiku sada na 64 mb, i prikazuje zadanu rezoluciju, ali ni to to, jer nema dvi...

Sad znam da bi mnogi rekli da kupim novu masinu, placa sa integrisanom ,jedno jezgreni brzi procesor i ram na 800mhz...
Ali ja vec imam laptop FS, solidnih performansi, i ne bih volio da dupliram stvari...

Ovo sto trazim pomoc, je slucajno iskrslo, jer plan uopste nije bila neka ozbiljna nadogradnja, vec samo zamjena crt monitora novim...
Ispalo je da sam se malo zanio i uzeo ovaj monitor, a mogao sam 2000 jeftinije da uzmem acer od 22 inca...
Ali dobro, sad je to sto je, a meni treba vasa strucna pomoc, jer je moj plan da uzmem graficku od 256 ili 512, uz eventualnu nadogradnju napajanja koje je trenutno 300W.

Moj slot na maticnoj je AGP i mene interersuju vase preporuke, grafickih, koje su dobre, koje se mogu nabaviti i koje imaju taj DVI...

Kupovina novog boljeg kompa, dolazi u obzir kad se smire cijene, jer je neopravdano da nesto poskupi vise od pada dinara i skoka dolara...
Kad se to smiri, dolazi upgrade u obzir, ovako, zelio bih da uradim nesto od ove postojece masine...
Pozz...

Ne zanosi sa memorijom. Neces se mnogo ovajditi. Sto se grafike tice mozes da pazaris na primer Sapphire Radeon HD 2600 Pro 512MB GDDR2. Kosta oko 50 evra.
« Poslednja izmena: 04. Dec 2008, 18:56:29 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Poz!
Imam Intel Dual Core E2180 2,0ghz procesor i povremeno mi se desava da zakucava i rad procesora ide u plafon na 100%,uglavnom prvi deo procesora dok drugi ide do nekih 50%. Obicno u serijama 3,4 puta po 10 sekundi.
Ne znam u cemu je problem, sta da radim???
Help!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pogresna tema. Problem je softverske prirode. Zaglupljeni program ili gamad.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Kupio sam AMD Athlon 5000+ 2,6 Ghz,Gigabyte ga m52l s3,ATI Radeon rx3850 t2d256e,WD 250GB,2GB TakeMS,LG dvdrw,450w.277eura.Misljenje?
Ja sam nedavno kupio istu konfiguraciju s tim sto mi je 3850 OC verzija pa se lako klokuje. Dobar izbor. Procesor mozes da klokujes da ti radi bez problema na 3ghz i vise a za graficku ne znam posto ti nije OC verzija, ja moju klokujem do brzine vece i od 3870 Smiley Probaj riva tunnereom da klokujes graficku poveca ce se fps na igricama oko 10 fps-a! Ako mislis da izvuces max performanse od tog compa!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Partizan i Arsenal-uvek u mom srcu!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Samsung SGH-D900
Pozdrav.
Zanima me šta mislite o sledećoj konfiguraciji:
Kućište:   Midi ATX 450W
Procesor:   AMD Athlon64 X2 5000+ 2.6GHz 65nm AM2
Memorija:   2GB DDR2 800MHz Kingston
Matična ploča:   MSI K9N NEO-F V2 AM2
HDD:   WD 250GB SATA2
Grafička kartica:   nVidia GF-8600GT 256MB 128bit PCI-E
CD/DVD:   DVD-RW
Cena na akciji: 24,999.00 din

Računar bi pretežno koristio za igre i gledanje filmova, slušanje muzike...
Šta mislite, možda bolje grafička?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
LG Nexus 4
definitivno ... bar ova odozgo 3850 ...

mada ... promenio bih i plocu Smile ... i napajanje verovatno posto nije istaknuto koje je ... neki kinez verovatno Smile ... ostalo ok Smiley

za igranje nije u najvisim detaljima ... pogotovu za buducnost Smile i to blizu ... znaci graficku pod obavezno ostalo opciono ...

3850 ... 9600GT ... to su ti dve u nizem cenovnom rangu (do 1oo e) obe odlicne ... nesto jace 4850 ali vec dolazi do cene od 13o - 150e sto ti sigurno ne odgovara Wink ....  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 116 117 119 120 ... 910
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.