Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:26:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vile i mitoloska bica u Srbiji  (Pročitano 167761 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy S10
Hehehehe, odlično  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.2.149.27
mob
SonyEricsson K800i
 Smile
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
Misliš da je tvoj ortak folirao?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Da ispričam jedno moje "iskustvo" da se malo opustimo. Pre nekoliko vraćao sam iz grada kući. Usput sretnem druga i pošto smo išli u istom pravcu započnemo razgovnr o raznim mitološkim bićima. Put nas navede pored groblja. Ponoć je još odavno prošlo. Kad smo došli do jedne česme drug mi je ispričao jedan njegov događaj iz detinjstva. Naime kad je jedne večeri prolazio pored te česme čuo je iza sebe korake kao ga prate. Bili su to sitni brzi koraci. Kada se okrenuo ukočio se od straha i totalno zanemeo. Video je malo, ružno, rogato stvorenje koje mu je reklo: "nemoj nikom da pričas" i potom nestalo. Tada se jedva dovukao do kuće i nikom nije pričao o tome do tog dana. Ja sam tada kao svaki normalni čovek počeo da ga zezam i to je trajalo dok nismo stigli do njegove kuće. Ja sam nastavio sam. Posle nekih stotinak metara čuo sma sitne korake iza mene. Nemoram da vam pričam kako sma se prepao. Kroz glavu mi je prošlo da je to stvorenje ljuto što mi je drug  ispričao taj doživljaj. Ubrzao sam korak ali sam i dalje čuo korake. Nekako sam skupio hrabrost i okreno se. I na svoje veliko olakšanje vido psića kako ide iza mene.

Jebote kako se ovde covjek moze za cas najeziti samo dodje i procita jednu od mnogobrojin pricica  Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Moji ortaci (manje vise ortaci; vise silom prilika jer smo iz istog sela) su ce nocu oko 12 sati krili u groblje i plasili ljude koji su prolazili kolima ili peske tako sto su zavijali baterijsku lampu u carsav i istrcavali na put. Ljudi su uplaseno bezali, neki su ih provalii pa ih jurili, uglavnom, neko vreme su svako vece bili tamo. Jedno vece su (kako kazu) radili ono sto rade svako vece i putem je isla neka grupa ljudi. Mislili su da su to lokalni pijanci koji se vracaju iz jedine seoske kafane, pa su hteli da ih preplase opasno, kako bi ovi sutradan bili ubedjeni da su nesto videli. Jedan od njih se zavio u carsav i izasao pred njih na put. Ljudi su samo stali i nisu reagovali. Onda je on krenuo da ispusta strasne zvukove (kako mi je opisano, drao se buuuuuu buuuuuuu) nebi li se ljudi razbezali u uzasu, ali nista se nije desilo. Onda je upalio lampu i nastavio sa tim zvukovima, ali i dalje nista... Iznenadjen takvom reakcijom, taj ortak je mislio da su provaljeni, pa je skinuo carsav, a osali su izasli iz groblja... Ljudi su i dalje bez ikakvog pokreta stojali pred njima. Kad su uperili baterijsku lampu, kunu se da ti ljudi nisu imali lica, vec im je koza bila ravna, bez ikakvog nabora... Kazu da su se onda razbezali glavom bez obzira, svako svojoj kuci. Drug koji mi je pricao mi se kunuo da je usput sretao iste takve ljude gde je god bio mrak... Trcao je koliko ga noge nose oko kilometar... Na mestu gde se nekad nalazila crkvica, pre no sto je nova napravljena, nalazilo se njih 20, citava gomila bezlicnih ljudi. Neki su stajali nepomicno, a neki su se gotovo be zivosti kretali... Kaze da je pre ulazom u njegovo dvoriste, neko krenuo ka njemu, ali ga je on izbegao... Nije se okretao za sobom, samo je ubrano skrenuo u dvoriste... Kaze da je video par njih i u svom dvoristu, ali u jednom od uglova, daleko od kuce. Kaze da je popio neki lek za spavanje i posle par minuta drhtanja zaspao... Od tad, nikad vise nisu ulazili u groblje po zalasku sunca... Jedan od njih je postao religijski fanatik posle toga, to mogu licno da posvedocim...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
HTC One V
Ima jos nesto ne znam kako se to zove....Kada u snu neko dodje da te davi...

Meni je drug pricao, usred noci se probudi iz cista mira, samo odjednom! Kaze, proba da pomeri ruku, nogu, glavu....ali ne moze nesto mu ne da!!! Znaci ovo je najkrvavije.... Pojavljuje se zena i pocinje da ga davi! On pokusava da vice ali ne moze! Kaze poceo da se baca po krevetu....i slucajno pozna zenu....bila valjda prva komsinica....i kada je ugledao odmah je nestala!! Posle otisao kod nje i popricao sa njom i vise ga nije davila!!

Isto jedan mali pricao kako ga je zena davila....i on je video.....ali mu sada osatle posledice pa muca!! Ne lazem ziva istina, sem da potvrdim!!!!

Jos mi pricao drug za njegovu babu dok je bila mlada!!!! Lezi sa muzem i dolazi zena da je davi....ne moze da se pomeri...i davi je .....davi! Uspe nekako da progovori i probudi muza!!! Muz ustaje ta zena izlazi iz sobe! Baba vice i pokazuje na nju ali muz ne vidi!!! Znaci strasno...evo sada sam se najezio!!

Isto ima jedan koji mi je pricao..... Vraca se od kuce pijan, ulazi u sobu....i vidi nesto iza zavese.... uzima vazu i krece prema tome! Sklanja zavesu, ugleda zenu i ova ga napadne i pocne da ga grebe! to mu je bila komsinica! on je poprska vodom....valjda je i raspalio vazom....bila je u svakodnevnom odelu. ne znam bas sad! Ali ona je nestala! oni otrce do komsinice i bude je ona ustaje u spavacici i na istom mestu stoji fleka od vode... Znaci bruka!!!!
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy S10
Ja bi' voleo da mi dođe komšinica od jednog drugara da me davi, platio bi' joj  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
Imam jedno pitanjce... Bilo bi super ako bi neko mogao da mi pomogne...

Da li u starim pričama ili našoj mitologiji postoji neka vrsta verovanja u duha koji vreba iz mraka ili neke vile ili tako nečeg?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Imam jedno pitanjce... Bilo bi super ako bi neko mogao da mi pomogne...

Da li u starim pričama ili našoj mitologiji postoji neka vrsta verovanja u duha koji vreba iz mraka ili neke vile ili tako nečeg?

Nisam to nigde procitao, ali sam cuo price o duhovima progoniteljima. Jednog sam opisao u jednoj prici. Duh je necujan i pojavljuje se u sumi i danju i nocu. Tim putem retko ko ide, a i vinogradi koji su bili uz sam put su napusteni (medju njima i moj stari vinograd). Pricaju ljudi da to cesto vidjaju, i zovu ga bela zena ili zena u belom, jer deluje kao neka gospodja u beloj haljini. Ljudi obicno beze kad nocu vide, a danju nestaje kad izadje iz senke, tacnije ne vidi se.  Neki ljudi su pricali da ih je duh napadao dok su bili u kolima, tacnije da su ga vidjali na retrovizoru iza sebe kako svetleci progoni, ali da je nestao cim su izasli iz senke drveca. Jedna prica, u koju licno ne verujem, govori o duhu koji nocu prevrce kola sa senom, ali covek koji mi je ispricao nije bas od poverenja, tako da se nebih dugo zadrzavao na tome. O samoj zeni u belom koja uzima zivote sam cuo jos kao mali, ali se ne secam detalja.
« Poslednja izmena: 16. Sep 2008, 23:50:57 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
@borkes
Ima u mitologijama drugih kultura, nisam cuo za nasu.
Postoji nesto sto nazivaju duh mraka ali koliko sam ja skontao taj duh je indiferentan, sta god to znacilo  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:26:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.