Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poginulo troje bivsih ukucana VB-a  (Pročitano 31829 puta)
29. Dec 2007, 09:09:30
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia 2700 classic
Poginulo troje bivših ukućana „Velikog brata“



Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, prema nezvaničnim informacijama poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni „sitroen C4“ kojim je, prema nepotvrđenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
- U pomoć! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladić koji je trčao prema meni - priča za „Blic“ Nikola Negran, portir firme „AD Voćnjak“ koja se nalazi u blizini mesta nesreće.
- Dao sam mu ćebe i telefon koji je tražio da bi pozvao neku
Tanju. On joj je rekao da se vrate - priča Negran.
Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su sinoć u Loznicu gde su trebali da se nađu na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takođe, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto. Kako smo sinoć nezvanično saznali, vozilo je zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla“.
Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf“ u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.
Nekoliko minuta potom, zbog neprilagođene brzine „sitroen“ je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila. Nakon desetak pređenih kilometara vozač „golfa“ ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača, čije identitet nije bio poznat do zaključenja ovog broja, ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.
- Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.
Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.
- Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem - rekao nam je jedan od policajaca sa uviđaja koji je počeo odmah nakon što je „sitroen“ izvađen iz reke.
Kako saznajemo, čelni ljudi „Emotiona“, verovatno će prekinuti emitovanje „Velikog brata“.


Izvor Blic
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung Note 10+
Sramota je da ovu tuznu vest nije objavio b92,a ni zvanicni sajt velikog brata.
Pokoj im dusi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji jedna tema... da ne sirimo

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Producentska kuća „Emotion“ i TV B92 odlučili da prekinu ovogodišnji serijal
Molili smo ih da uspore
Autor: P. V. - H. D. - A. Ž. A. | 30.12.2007 - 00:00


Zbog preksinoćne tragične smrti troje ukućana, Stevana Zečevića Zeke (24) , Zorice Lazić (24) i Elmira Kuduzovića (26), produkcijska kuća „Emotion“ i Televizija B92 odlučili su da završe ovogodišnji serijal VB. Učesnicima koji su juče bili u kući VB tragična vest saopštena je u popodnevnim časovima, u prisustvu njihovih porodica i lekara. Sinoć u 21 sat na B92 emitovana je emisija u potpunosti posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

„Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju“, saopšteno je. Ovogodišnji serijal završio se bez pobednika, a kako su nam rekli u „Emotionu“, novac predviđen za nagradu biće ravnomerno raspoređen na sve ukućane.
Stevan Zečević Zeka iz Novog Sada, Zorica Lazić iz Zemuna i Elmir Kuduzović iz Gračanice kod Tuzle, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, poginuli su preksinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“. Vlasnik automobila Vladimir Sarić, koji se s njima nalazio u kolima, lakše je povređen i trenutno se nalazi na Odeljenju neurohirurgije Urgentnog centra u Beogradu.
Nesreća se dogodila kada je automobil „sitroen c4“ kojim je upravljao Elmir Kuduzović zbog neprilagođene brzine izleteo s puta i završio u rečici Vukodraž. Od siline udara bivši ukućani poginuli su na licu mesta, a Sarić koji se nalazio na mestu suvozača spasao se jer je pukom srećom ispao iz automobila. Došao je do portirnice voćnjaka „AD Ušće“ koja se nalazi odmah pored mesta nesreće i zatražio pomoć od portira.
- Rešavao sam ukrštene reči kad sam odjednom čuo da je nešto puklo. Ubrzo se pojavio mladić koji je vikao: „U pomoć! Ljudi se dave u kolima! Dao sam mu ćebe da se ugreje i telefon kojim je zvao neku Tanju da se vrate, a zatim sam obavestio policiju - priča za „Blic“ portir Nikola Negran.
Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su u Loznicu, gde je trebalo da se nađu na žurci s bivšim ukućanom Danilom Tomićem. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je Vladimir Sarić, dok su se u drugom automobilu nalazili takođe bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Dvadesetak minuta pre nesreće stali su na benzinskoj pumpi u Obrenovcu, gde je Elmir zatražio od Sarića da malo „proba“ automobil, što mu je ovaj i dozvolio. Elmir je vozio veoma brzo i odvojio se od drugog automobila, a nekoliko minuta pre nesreće Tanja ih je pozvala telefonom i rekla im da uspore. Ispred ulaza na most preko reke Vukodraž vozilo je izletelo iz krivine, letelo dvadesetak metara i prevrnuvši se na krov završilo u reci. Njihovi prijatelji u drugom automobilu prešli su još desetak kilometara, kad su dobili poziv od Sarića da se vrate.
Na licu mesta zatekli su stravičan prizor. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta.
- Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj. Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili.
Na mesto nesreće brzo su stigle ekipe Hitne pomoći, vatrogasne službe i policije. Sarića je Hitna pomoć prevezla u Urgentni centar, a Tanja, Jelena i Ivana bile su van sebe od očaja. Lekari Hitne pomoći umirili su ih lekovima, a u Beograd ih je odvezao Tanjin otac. Nešto kasnije došla je Ana Mihajlovska, voditeljka „Velikog brata“. Ona nije želela da daje izjave, ali je najavila saopštenje.
Iako se na mestu nesreće moglo čuti da su ukućani bili pod dejstvom alkohola, niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi ovu informaciju. Kako nezvanično saznajemo, automobil u kom su se nalazili ukućani Velikog brata kretao su se brzinom većom od 120 km na sat.

Elmir Kuduzović
3. 9. 1981.
zanimanje: student
obrazovanje: gimnazija
Mesto stanovanja: Tuzla
Elmir je u Tuzli završio gimnaziju, bio je student menadžmenta i zaposlen je u jednoj privatnoj televiziji.

Zorica Lazić
21. 4. 1983.
zanimanje: agent prodaje
obrazovanje: srednja medicinska škola
Zorica je rođena u Prizrenu, odakle je izbegla i preselila se u Zemun. Završila je srednju medicinsku školu, a radila je kao agent prodaje u marketinškoj agenciji.

Stevan Zečević

25. 9. 1983.
zanimanje: konobar
obrazovanje: srednja tehnička škola
Mesto stanovanja: Novi Sad
Stevan je rođen u Novom Sadu, gde je završio srednju tehničku školu, a radio je kao konobar na brodovima za krstarenje.


Almir Kuduzović: Moj brat je bio odličan vozač

- Ne mogu da verujem da su poginuli moj brat, Zeka i Zorica. Elmir je bio izuzetno savestan i kao čovek i kao vozač. Menjao je automobile, vozio čak i kamion s prikolicom. Nikada pre nije izgubio kontrolu. Ne znam šta mu se dogodilo. Moguće je da nije dobro procenio krivinu, da je vozio malo brže, a klizav put... - kroz suze priča za „Blic“ Almir Kuduzović, čiji je brat Elmir vozio „citroen C4“, kada su je s njim poginulo još dvoje ukućana „Velikog brata“ Zorica Lazić i Stevan Zečević.
Almir, majka Zlata i sestra Dženana za tragediju su juče ujutro saznali od ljudi iz Producentske kuće „Emotion“. U prvom trenutku nisu mogli da poveruju u ono što im je rečeno. Majka i sestra, šokirane i pod sedativima, odmah su se spremile i iz Gračanice kod Tuzle krenule u Beograd.
- Kada su krenule mislile su da je to samo nečija ružna šala i da će ih Elmir sačekati nasmejan u Beogradu. Ne znam kako će izdržati kada budu videle njegovu telo i žao mi je što nisam s njima da im pružim utehu - priča Almir.
Elmirov brat kaže da su ih posle nesreće zvali mnogi bivši ukućani. Niko od njih ne veruje da su Elmir, Zeka i Zorica poginuli. Elmir je, kako kaže Almir, u kući VB stekao nekoliko prijatelja, iako je u početku bio omražen i okarakterisan kao nacionalista. Tokom boravka u kući postao je nerazdvojan sa Slavišom iz Prijedora. Po izbacivanju iz kuće, u stalnom kontaktu je bio sa Zekom i Danilom, a Slaviša je čak i dolazio kod njih. Bio je i kontaktu i sa Zoricom, koja ga u početku nije simpatisala. Nakon što ga je bolje upoznala, promenila je mišljenje o njemu, kaže Almir. Njegov brat se nedavno vratio u Beograd i boravio je upravo u kod Slaviše u stanu.
- Dogovorili smo se da za Novu godinu dođem u Beograd jer je on te noći, sa svim bivšim ukućanima, trebalo da se vrati u kuću VB. Planirao je da ga bodrim. Iako nije bio baš oduševljen, prihvatio je povratak u kuću - priča Almir.

Poslednji razgovor Zorice i njenog dečka Đorđa
Zorica Lazić je u novogodišnjoj noći trebalo da se vrati u kuću Velikog brata. U Ugrinovačkoj ulici 223 u Zemunu, gde živi porodica Lazić juče su se čuli samo plač i kuknjava. Mnogobrojni rođaci i prijatelji došli su da podele tugu s Dragoljubom i Jovankom. Po stanu na trećem spratu zgrade, gde ova porodica živi već sedam godina od kada je izbegla iz Prizrena, bila je rasuta Zoričina garderoba, a na krevetu plišane mede.
- Dragoljub i ja smo se trudili da deci pružimo sve. Kada bi mi tražila garderobu, rekla bih joj „može, ćerko“, kada mi je tražila šminku, rekla bih „može, sine“ - kroz plač priča Jovanka.
I dok rođaci i komšije, koji takođe plaču, pokušavaju da uteše Jovanku, ona nastavlja:
- Zorica je ušla u kuću da bi postala slavna i uspešna... A sada je oko nje samo mrak. Ni za mene neće biti svetla dok ne budem sa mojom jedinicom...
Zoričin mlađi brat Zvonko, još šokiran nije želeo ništa da kaže, samo je gledao u jednu tačku. Njen dečko Đorđe sedeo je i ćutao. Posle izvesnog vremena upitao je:
- Ako znate šta se tačno dogodilo, recite mi?
Kad smo mu rekli ono što znamo s mesta nesreće, Đorđe je počeo da priča:
- Oko 22.45 čuo sam se s njom. Emisija se završila i krenula je sa društvom u Loznicu. Razmenili smo nekoliko intimnih reči, rekla mi je da će me zvati čim stigne u Loznicu. Posle samo pola sata bila je mrtva - s nevericom u glasu kaže Đorđe.

Zeka je bio nenaspavan
Pogibija Stevana Zečevića Zeke šokirala je njegov komšiluk u Ulici Mileve Marić u Novom Sadu. U zgradu sa brojem 54, gde je u stanu 33 živeo Zeka sa majkom Vidom, ocem Novakom i bratom Markom, neprestano su ulazili rođaci i prijatelji, ali, kako su sami rekli, nisu imali snage da bilo šta kažu. Majka i otac još su u šoku, a komšije ne žele da poveruju da je Zeka, koji je još juče šetao po kraju, poginuo.
- Moja prija i koleginica biće potpuno šokirana kada čuje, ona se tako vezala za sve ukućane. U petak oko podne Zeka je ušao kod nas i kupio picu i sendvič. Bio je nenaspavan, ostao je dugo budan prethodne noći, rekao je. Ali je ipak bio nasmejan i pričao s njom o kući. Ona se čak s njim i šalila da je normalno što je umoran kada se sigurno zadržao sa devojčicama - priča Milica iz obližnje fast fud prodavnice.
Da su komšije u šoku, potvrdile su i prodavačice iz najbliže prodavnice. Niko od njih, kažu, ne može da zamisli da je otišao Zeka koga svi pamte kao veselog mladića. Vest o tragediji juče je bila glavna tema među Novosađanima. Na ulicama, u prodavnicama, autobusima i taksiju svi su pričali o nesreći, ali niko nije verovao da su u jednom trenutku ugašena tri mlada života i da više svojim dogodovštinama u kući VB neće zasmejavati građane Srbije.

Reakcije ukućana

Miloš Vasiljević
- Ovo je katastrofa, ne znam šta da kažem, u šoku smo. Ovo je bez komentara. Evo sedim sa Marinom i ne znamo šta da radimo, ne verujemo šta se desilo - rekao je tužno Miloš.

Miloš Novaković - Mićko
- Ja sam u šoku. U haosu sam. Ne mogu da verujem da ih nema, šta se ovo dešava. Jutros sam se čuo s Mikijem, mi ne možemo da verujemo, šta je ovo... - u neverici je ispričao Mićko.

Danilo Tomić
- Grozno se osećamo, ovo je užasno. Baš smo loše, ne možemo da verujemo šta se dešava. Pod lekovima smo. Razmišljamo šta dalje. Mi još nismo svesni šta se desilo. Pa mi smo svi bili dobri drugari, vezani - ispričala je Danilova supruga Marizela.

Tanja Obradović
- Ne mogu da verujem. Kao da je nestao deo mene. Mi smo se svi vezali. Kako ću ja dalje da živim, kako ću ja? Ne verujem da ih više nikada neću videti - grcala je Tanja.

Slaviša Lakić
- Ja ne želim da poverujem u ovo, ovo se ne dešava. Ne znam gde se nalazim, totalna mi je konfuzija u glavi. Ja ne mogu da prihvatim da se to desilo - rekao je pogubljeno Slaviša Lakić.

Jelena Žeželj
- Žao mi je, ne znam šta da kažem, ne mogu da verujem šta se dešava. Jelena je u šoku - ispričala nam je Jelenina mama Svetlana, koja nam je objasnila da Jelena ne želi da priča ni sa kim.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Al ce sad da jurnu na ovu temu...
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 00:49:36 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Vb sam gledala svega dva-tri puta ali jako me je pogodila vijest...

zao mi je njihove mladosti! Pokoj im dusi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson Xperia X1
Covek nebi bio covek kad bi za ovu tragicnu nesrecu krivio nekog jel krivica je na njima samima da su znali za to nebi ni pokusali zivot se nastavlja bar za neke pa nek pojedini pouku izvuku iz toga  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Video o njima - http://www.youtube.com/watch?v=r_ACVGTpKYE
« Poslednja izmena: 30. Dec 2007, 19:11:25 od Srbin1389 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


"I always tell the truth. Even when I lie."

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Bar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung D900
Tragedija....
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Samsung s3
Ajde bre ljudi preteraste stvarno! Svaka cast za njih, al ovo poce di se zgadjuje. Greota  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.