Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zastava & Opel - nova korporacija?  (Pročitano 20423 puta)
05. Apr 2007, 08:28:26
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
GM in talks with Serb Zastava over Opel deal

BELGRADE, April 3 (Reuters) - General Motors Corp. the world's largest auto maker, is negotiating a deal with Serbia's Zastava for the import and local production in Serbia of its Opel vehicles, a spokesman for GM in Serbia said on Tuesday.

"We are in initial negotiations," said spokesman Nikola Kalabic, without elaborating.

Germany-based Opel is part of the GM group. The deal would see the cars assembled in Zastava's sprawling complex in Kragujevac, central Serbia, which also produces the Yugo.
The Zastava plant, which last year made 15,000 cars, well under its annual capacity of 60,000, also has a deal to assemble Punto cars for Italy's Fiat and market them in Serbia and neighbouring countries under the 'Zastava 10' brand.

izvor: http://www.reuters.com/article/tnBasicIndustries-SP/idUSL032465820070403
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
da, ali ovo je automobilizam a ne crna kronika cg_ac. mjesto ove teme je ovdje u automobilizmu. lockuj onu temu ili je prebaci ovdje..

šta sada reći na ovo, pa dobro što se zastava širi..ko zna, možda če uskoro proizvoditi i opel speedster pod imenom Zastava Speedster  Smile
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla SeaMonkey 1.1.1
mob
Nokia 6280
 Smile Hoce se usreciti i jedni i drugi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Smile Hoce se usreciti i jedni i drugi... Smile
o ovom ja pricam,kako su krenuli,sa poizvodnih traka mi mozda mogli izbaciti neki zastava 30 na platformi megana :mrgreen:ma cirkus je ovo,peugeot,opel,toboze toyota,fiat...pa covjece,jos malo pa ces moci kupiti zastavu sa 5 razlicitih motora proizvodjaca! :mrgreen:smjesno je,cirkus,odron.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
da, ali ovo je automobilizam a ne crna kronika cg_ac. mjesto ove teme je ovdje u automobilizmu. lockuj onu temu ili je prebaci ovdje..

šta sada reći na ovo, pa dobro što se zastava širi..ko zna, možda če uskoro proizvoditi i opel speedster pod imenom Zastava Speedster  Smile

Duboko izvinjenje!  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6681-7710
da, ali ovo je automobilizam a ne crna kronika cg_ac. mjesto ove teme je ovdje u automobilizmu. lockuj onu temu ili je prebaci ovdje..

šta sada reći na ovo, pa dobro što se zastava širi..ko zna, možda če uskoro proizvoditi i opel speedster pod imenom Zastava Speedster  Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zastava Speedster! Smile

Mada, kakva su luda vremena nista me nebi cudilo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3gs
Jel ovo treba da nas lagano uvede u vest da nas je Fiat otpustio pa je ce sad kao da bude bolje bez njih jer nam Opel nudi isti dogovor,uvalili su nam solidnu kolicinu Punta,sad bi mogli i koju Astru,recimo iz Madjarske a posle ce nas se setiti i Reno,imaju jos valjda neku fabriku u Turskoj pa sto nam i oni ne bi uvaljali nesto auta kad nasa vlada to prihvata oberucke,nista porezi,nista carine,trpaj pa kolko stane!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Zastavi je ovo pravi korak u pravcu oporavka,ako bude sklapala nove modele automobila nekih stranih proizvođača,a pod hitno da prestane
proizvodnju zastave 101,yuga i floride jer to nema smisla proizvoditi i vreme im je da odu u istoriju,jer kad završe sa proizvodnjom tih automobila krenuće u novi korak u svojoj istoriji.Rešiće se balasta da prave najgore automobile u evropi.

Treba da sklapaju strane automobile,dok ne dođu do zdravih para,pa onda da naprave svoju karoseriju na osnovi nekog stranog proizvođača(Opel je idealan za to)Da plate neke mlade i sposobne dizajnere da im urade neki auto koji bi imao lep dizajn koji je konkurentan evropskim automobilima i uz proverenu mehaniku neke strane firme mogli bi da izađu iz ove agonije u kojoj se fabrika nalazi.

Samo još znajući naše ljude ne bi me čudilo da je vest lažna ili da se iza nje kriju neke drugi planovi i ciljevi.
A ako uzme da proizvodi starije modele kao sa Fiatom,to je ničemu neće odvesti,jer stari modeli se nigde ne prodaju i tako fabrike rasprodaju staru tehniku koju bi i onako otišla na otpad.

Ako ovi iz Zastave računaju da mogu da žive od tržišta Srbije,grdno su se zeznuli,treba im dobra prodaja u mnogo zemalja da bi bulu rentabilni,a za to im treba konkurentan automobil a ne nešto što su ljudi uzimali pre 10 godina.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2007, 01:43:11 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.