Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Имају ли Срби своја права ?  (Pročitano 13574 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Hrvackoj?


Шта није јасно?Ако ниси знала у Хрвацкој има Срба?
Zaista ne znam gde se nalazi ta imagnarna zemlja.

Da pojasnim... moja baba ima 81 godinu, ima zavrsenu samo osnovnu skolu, pravo je seljacko dete od glave do pete, ali ona ne koristi izraz Hrvacka jer je to nepravilno i, da ne kazem, seljoberski...

Takodje, kada ovako iz Srbije ljudu pocnu da pricaju o pravima Srba u Hrvatskoj, meni se kosa digne na glavi...

U ostalom... zar tvoja zemlja nije Bosna? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@joca_jox
Citat
Kam lepe srece da vladaju popovi.Ne vladaju popovi drzavom vec nazalost vlada drzava popovima  Smile
A ustav svake zemlje poznaje gradjane svoje zemlje.Navedi mi zemlju u kojoj postoji pojam nacionalna manjina.

Vidis Klico ti se zalis da su ti ugrozena prava a i ja se zalim na svoja prava.Nazalost u Srbiji niko nema svoja prava osim politicara.

ma kako ne vladaju, necu sada da nabrajam sve institucije u kojima crkva ima ogroman uticaj, a da ne pricam o donosenju zakona. pa neki sistemski zakoni su se donosili iskljucivo uz pomoc crkve (ustav, zakon o verskim zajednicama, zakon o dikriminaciji).

sva politicka prava su garantovana - pravo na okupljanje, na slobodno izrzavanje misljenja, na odlucivanje...
ekonomske beneficije - oslobodjeni poreza, vracena zemlja, nema kontrole novca


@dominick
Citat
nisam mislio na tu tvoju paradu mislio sam na ugrozena prava naroda koji je u vecini od strane zloupotreba manjine, a tu naravno na prvom mestu stavljam cigane pa onda tri mesta prazno pa ostale manjina a zasto da ne pa i vi homoseksualci u zadnje vreme sikanirate sve oko sebe kao da ste najbitnija stvar na svetu!

vecina su srbi. manjina su romi. e sada ja ne znam ni jedno pravo koje je bolje garantovano romima nego srbima. od politickih prava do ekonomskih do socijalnih. navedi mi makar jedno

Citat
Sto se tice Srba i ostalih gradjana tu formulaciju koriste mnoge zemlje u kojima su gradjanska prava bolje ispostvana nego u Srbiji i ako kazes da su nam potrebna osnovna gradjanska prava zasto se vi ne borite za njih nego za nekakva kolektivna manjinska prava ? ( Zato sto vam je do individualnih prava stalo kao do lanjskog snega )

pa u cemu je razlika izmedju kolektivnih manjinskih i kolektivnih vecinskih prava!?!?!
ali ako je rec o pravu na mirno okupljanje ono je samo individualno, ne moze biti kolektivno jer se svakom gradjaninu pojedinacno garantuje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Hrvackoj?


Шта није јасно?Ако ниси знала у Хрвацкој има Срба?
Zaista ne znam gde se nalazi ta imagnarna zemlja.

Da pojasnim... moja baba ima 81 godinu, ima zavrsenu samo osnovnu skolu, pravo je seljacko dete od glave do pete, ali ona ne koristi izraz Hrvacka jer je to nepravilno i, da ne kazem, seljoberski...

Takodje, kada ovako iz Srbije ljudu pocnu da pricaju o pravima Srba u Hrvatskoj, meni se kosa digne na glavi...

U ostalom... zar tvoja zemlja nije Bosna? Smiley

Seljak je nazalost samo pogrdna rec za neobrazovanu osobu, sto ne odgovara istini.
Nego, kad je Evropa stisla Hrvatsku konacno u vezi ljudskih prava a tudjmanovci nestali u podzemlju politicke scene, stvar se izmenila drasticno. HDZ zajedno sa srpskom manjinskom strankom, Srpkinja premijer, sef obezbedjenja u jednoj ambasadi u Nemackoj Srbin i tako dalje. Jeste da nema famoznog nacionalnog kljuca i da ima jos stvari koje treba da se poprave, al iznapredovala je situacija od tamo '91 godine. Jasno, divljaka ima koji nekog pretuku jer je eto, Srbin, al koji u nedostatku Srba nadju lako neku drugu zrtvu, kako vec huligani funkcionisu, primer Francuza u BG-u. Da naleti pijana rulja, zgazili bi oni i Rusa bez po problema il nekog Poljaka koji je nosio u Poljskoj na utakmici maju sa natpisom "Kosovo je Srbija"
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 14:15:04 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Izvini, ja sam rekla seljacenje od seljacina...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
ma kako ne vladaju, necu sada da nabrajam sve institucije u kojima crkva ima ogroman uticaj, a da ne pricam o donosenju zakona. pa neki sistemski zakoni su se donosili iskljucivo uz pomoc crkve (ustav, zakon o verskim zajednicama, zakon o dikriminaciji).
To je tacno ali se meni kao verniku ni te stvari nikako ne svidjaju.Ja mislim da se Crkva ne neodredjeni nacin brine o drustvenim stvarima.

Citat
Jasno, divljaka ima koji nekog pretuku jer je eto, Srbin, al koji u nedostatku Srba nadju lako neku drugu zrtvu,

Citat
U ostalom... zar tvoja zemlja nije Bosna?
Moja zemlja je(velika) Srbija.Moje poreklo vodi iz Hercegovine,preko Crne Gore i Kosova i Metohije.Ali ja sam Srbin i uvek cu se tako deklarisati i time se ponositi.Neko se ponosi sto je Gej ili sl ali ja zato sto sam Srbin.. Smile
I to sve uz pomoc njihove Drzve koja nikad nije niti ce to da osudi kao sto to ne radi ni nasa vlast.Ja bi bio sretan kad bi se neko nasao i zastupao prava Srba kao sto se to radi sa pravima drugih.Kad se neki Srbin napadne nikom nista ali zato kad je to u pitanju neko drugi to se dize na sva zvona.Uvek smo mi krivi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
E, vidis... moja nije Velika Srbija..

Iskreno, hebe mi se za te koncepte... samo hocu mirno da zivim... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Kad se neki Srbin napadne nikom nista ali zato kad je to u pitanju neko drugi to se dize na sva zvona.Uvek smo mi krivi

da ali nije resenje kada nekog isprebijaju da kazes - oslobodite ga jer je tamo i tamo isprebijan neki srbin, pa onda ako eventualno saznamo da nije bas srbin (majka mu je iranka) e onda ajd moze i da prodje

ali naravno da smo krivi za ono za sta smo odgovorni. ti si na neki nacin birao ministra policije, pa je on odgovoran i za red i mir, nije ga birao francuz

Citat
To je tacno ali se meni kao verniku ni te stvari nikako ne svidjaju.Ja mislim da se Crkva ne neodredjeni nacin brine o drustvenim stvarima.

pa zato je i pogresno sto je veronauka uvedena u skole. nije smisao veronauke da se daju neki osnovni podaci o pravoslavlju nego da se kod coveka podstice vera i nadje kod njega ona crta koju dalje treba da razvijas. a to u drzavnoj skoli za sada ne funkcionise, a crkve su prazne. pa ti vidi da li ima vise smisla da se uz pomoc drzave veronauka organizuje u crkvi ili ovako u skolama
« Poslednja izmena: 20. Sep 2009, 15:12:21 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
E, vidis... moja nije Velika Srbija..

Iskreno, hebe mi se za te koncepte... samo hocu mirno da zivim... Smile
Ако им није ваљала Југославија, мораће да прихвате Велику Србију, нема више других солуција.
Сви Срби би требало да живе мирно, а не само ми у овој осакаћеној Србији.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Moja zemlja je(velika) Srbija.

Нека Живи Велика Србија!!!! (Станислав Винавер,ратник и књижевник)







IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
E, vidis... moja nije Velika Srbija..

Iskreno, hebe mi se za te koncepte... samo hocu mirno da zivim... Smile
Хоћу и ја мирно да живим а не да ме неко хапси зато што сам Србин као што је то рађено данас.Данас је испред Храма св Саве ухапшен Младен Обрадовић који је био на литургији.Ово је срамота шта се раде у овој земљи  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.