Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Idem iz Srbije i ne vraćam se  (Pročitano 6990 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Због (нажалост) оваквих "и не враћам се" примера, одлазака за бољим животом и слично, кроз неких 200 година, унуци и праунуци ће у књигама за историју читати о једној земљи која је некад постојала. Оваквим примерима се бришемо са карти Европе и света. Ставља се тачка на некада славан народ.

Za 200 godina neće više postojati 2/3 nacionalnosti i država širom sveta. Čak će i mnogo jače i brojnije nacije od Srbije dotad ''nestati'' odnosno stopiti se u jednu veliku kašu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Brate, u bilo koju zemlju da odes jedina grupacija koja je ne slozna do zla boga su Srbi. Ja sam radio i jos uvek radim sa velikim brojem stranaca i Makedonci se drze zajedno, Albanci, Turci, Rusi, Ukrajinci, Poljaci, Belorusi, Muslimani i svi drugi, samo se Srbi svadjaju medjusobno i jedni drugima poturaju nogu, jer se plase da neko ne budi bolji od njih.  Cast izuzecima ali tako je.  Svako svoje brani, stiti ili postuje, samo mi to ne radimo uopste.

Problem je u nama samima kao narodu, jer stvarno nas je uhvatila "zapadnjacka reka" i evo ja zivim u USA posle toliko godina, uopste se ne oblacim kao oni, cak sta vise izbegavam da nosim markiranu odecu. Ja nosim sta mi se svidi i sta je funkcionalno a ne sto je popularno. Ja sam ponosan na to sto ne koristim pametan telefon nego nosim jedan veoma stari, jer meni je do funkcije ne do prestiza.  I nosim nase majce sa nasim oznakama i pokusavam da sacuvam ono sto mogu sto se tice identiteta, zato sam i na ovom forumu, zato pricam Srpski i zato me je jos briga za zemlju iz koje sam potekao. Sad za neke to je proseravanje i drobljenje iz dijaspore, ali mene nije briga, meni je savest cista sto se toga tice.  Ja kada sam dolazio u posetu u Srbiju posle onih poplava sam doneo nesto malo opreme iz USA da volontiram tokom mog godisnjeg odmora i nisu mi dali jer nisu priznavali moje kredencijale, ali nije vazno, vazno je ono sto sam hteo i sto sam pokusao.  A onda imamo i nesto obratno, da dodju ovde nasi rade neke usrane poslove i vrate se u Srbiju i prave se face, za takve ja nemam postovanja a ni razumevanja.  I zbog takvih verovatno vecina koja zivi u dijaspori je na losem glasu.

Nas problem je to sto smo odbacili sve nase, i shakom i kapom uzimamo tudje, nama nisu potrebni okupatori, mi smo sami sebe okupirali.  Ja kad sam bio u poseti ja sam se zapanjio, sto na TV-u sto uzivo koliko je Engleskih reci u nasem recniku, i isto tako i ti imam negativno misljenje o mentalitetu, oblacenju i ponasanju. I to sto navodis da su klinke trudne sa po 13-14 godina je reflketivno onome sto sam komentarisao na temi na Religiji, u kome sam objasnio da je sve vise i vise takvih slucajeva, a i samog stupanja u odnose pre 18. Sad mogu da zamislim koji je od tih lokala problematican, ali svi su problematicni, Dvoristance, Boem, Tropikana, lokacija gde je nekada bio Modesti, gde je bila Nana, Karavadjo itd. Znam, video sam i sam i bilo mi je zao kada sam video na sta smo spali, i koliko smo osiromasili, sto dushevno, sto drustveno, sto spirtualno a sto mentalno.  Ni to proterivanje ne bi pomoglo, jer za 14 godina se prosirio uticaj Zapada, i enormno je jak na celom svetu, osim mozda Rusije koja je jos i nekako na nekom da kaze covek nivou odrzavanja standarda, iako to NVO ne vole i ljudi smatraju nazadnim.

I te price kako je bolje u stranim zemljama je sharena laza. Jeste bolje za jednu stvar, ali nije za drugu, i mnogi ljudi ne kapiraju zasto su ljudi u dijaspori fokusirani na Srbiju i svoje poreklo, barem prva generacija a da nisu neki olos, a to je zbog pritiska same sredine, jer onda tek vidis i osetis ko si i sta si, i tek onda ti to postane mnogo vaznije nego sto bi to ikada bilo da si bio u Srbiji do kraja zivota.  Svaka osoba bez obzira odakle je ce da se poistoveti sa svojom kulturom, da voli vise svoju kulturu i da misli o tome, dakle to nije iskljucivo nesto sto Srbi rade, tako rade svi.  

Najgore je sto u ovom haosu nema vise svetla, niti ikoga da pokazuje na pravi put, jer ti ljudi su ili ucutkani, ili mrtvi ili su negde daleko.  Srbija ceka na bolje sutra malo sutra, i tone li tone jer je u stanju apatije.  I mozemo mi svi da se prepiremo ovde na forumu, da se pljujemo ili da se slozimo, situacija ce sutra biti ista kompletno, jer se nista nije promenilo.  I u pravu si, cim Srbija bude opustela jos, a vec jeste gledajuci samo na Beograd, i na grad koji je i meni i tebi poznat onda nas vise tu nece biti.  I zao mi je zbog toga, ali dok ljudi prvo ne rasciste sa sobom, i pitaju se gde idemo i sta mozemo da uradimo, nista se promeniti nece.  

Због (нажалост) оваквих "и не враћам се" примера, одлазака за бољим животом и слично, кроз неких 200 година, унуци и праунуци ће у књигама за историју читати о једној земљи која је некад постојала. Оваквим примерима се бришемо са карти Европе и света. Ставља се тачка на некада славан народ.

Za 200 godina neće više postojati 2/3 nacionalnosti i država širom sveta. Čak će i mnogo jače i brojnije nacije od Srbije dotad ''nestati'' odnosno stopiti se u jednu veliku kašu.
Multikulturizam brate, jedna rasa i Vladavina Jednog Sveta to jest Novi Svetski Poredak.
« Poslednja izmena: 01. Maj 2015, 09:34:29 od RavenDark »
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2145
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Nas problem je to sto smo odbacili sve nase, i shakom i kapom uzimamo tudje, nama nisu potrebni okupatori, mi smo sami sebe okupirali.  

A da nije recimo problem u losem odabiru sta da uzmemo od tog tudjeg? Namerno ili slucajno, kako god. Mada mislim da je namerno.

Da obrazlozim. Zasto mi ne bismo uzeli od njih to sto valja? Kada kazes da si dolazio da pomognes posle poplava a odbili te, odmah sam se setio ESPN-a. Ne znam koliko gledas, ja sam ga u stvari gledao samo par godina, sada mi ukinuse zlotvori, ali uvek navodim tu televiziju. To je sport, biznos, huha, bljestavilo, ali jedno ne zaboravljaju. Forsiraju price o svakom, bukvalno svakom liku, dogadjaju koji moze da te natera da ti budes malo bolji covek i clan zajednice. Jos na koledzu pocinju da se bave dobrotvornim radom, imaju i nacine da u profesionalnom sportu obeleze dane borbe protiv raka, side....vaspitavaju te ljude da budu korisni clanovi zajednice, da se sete da vrate nesto nazad. Bilo je ovih dana price o Peniju Hardaveju, sta sve covek radi i cime se bavi nakon zavrsene karijere. Isto tako umeju da budu uzasno ostri prema nepismenim likovima, varalicama....Milicica mucenog su na krst razapeli zbog nekih idiotskih izjava tipa: "Za Boston sam spreman da pucam u coveka"...mada im je on veliko razocarenje zbog nekih drugih stvari pa su ga cekali na penal svejedno. Jos on magarac ponisti sve sto su recimo Divac i Pedja radili deceniju. Pogledaj koliki je procenat profesionalnih sportista medju voditeljima na toj televiziji, ljudi koji umeju da se izraze i sastave smislenu recenicu bez postapalica i budalastina.
A onda se vratimo kod nas i pogledamo nas sport, sportsko odeljenje u gimnaziji  Smile . Ne umemo ni kao ljudi bre nista da prepisemo. Nasi sportisti koliko god uspesni bili otvaraju kafice po zavrsetku karijere, mahom. Ambicija. Osim vaterpolista, mahom. Neki humanitarni rad, izolovan slucaj, kada klub zapovedi zbog slikanja.Jebes to.Ali zato smo sakom i kapom krali blud i nemoral. to moze uvek. Malo nam bilo njihovih rialitija pa smo jos i svoje izmisljali. Los odabir.

Isto kao sto je los odabir ovih novinara sta je sve to vest, a sta nije. Student druge godine ima ambiciju da pali preko. Mos' misliti.
« Poslednja izmena: 01. Maj 2015, 14:15:53 od dim-che »
IP sačuvana
social share
Bubamara, bubamara nosa nema, slonovima njonja strci!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Citat
Мргец је лепо написао да се и овде може живети нормалан живот. И може. Е сад, све зависи шта је за кога нормално. За неког је нормално да путује, једе у ресорану, вози ауди и облачи маркирано, док је за неког нормално да има да се обуче, једе, прехрани дете и има добре људе око себе. Обично се овакви клинци ложе на паре, Америку, Запад и Инстаграм.

Сад невезано за ову малу, клинци се дакле ложе на Запад, на такав неки стандард који је постављен и који се нашироко прихвата. Носе се америчке мајице, показује два прста, носе допичњаци са 14 година. За почетак уведеш закон да особа млађа од 18 година не сме да уђе у кафић без родитеља, да особа млађа од 20 година не може купити у бутику ништа изнад колена. Да не сме купити штиклу. Итд. Гомила примера и гомила добронамерних забрана. Има један локал овде код мене, просек година 15. Идите бре кући учите физику џибери једни.
А кад је све то дозвољено, налетиш на случај трудне девојчице од 14 година, слике по фејзбуцима исте те (пре трудноће) од 14 година у допичњаку, истуреним сисама на којима су звездице с америчке заставе. Што ми није бар на годину дана власт у рукама сав олош бих довео у ред или протеро.

Dakle ima veze sa odlivom mozgova 0%, jebote sunce.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Nas problem je to sto smo odbacili sve nase, i shakom i kapom uzimamo tudje, nama nisu potrebni okupatori, mi smo sami sebe okupirali.  

A da nije recimo problem u losem odabiru sta da uzmemo od tog tudjeg? Namerno ili slucajno, kako god. Mada mislim da je namerno.

Da obrazlozim. Zasto mi ne bismo uzeli od njih to sto valja? Kada kazes da si dolazio da pomognes posle poplava a odbili te, odmah sam se setio ESPN-a. Ne znam koliko gledas, ja sam ga u stvari gledao samo par godina, sada mi ukinuse zlotvori, ali uvek navodim tu televiziju. To je sport, biznos, huha, bljestavilo, ali jedno ne zaboravljaju. Forsiraju price o svakom, bukvalno svakom liku, dogadjaju koji moze da te natera da ti budes malo bolji covek i clan zajednice. Jos na koledzu pocinju da se bave dobrotvornim radom, imaju i nacine da u profesionalnom sportu obeleze dane borbe protiv raka, side....vaspitavaju te ljude da budu korisni clanovi zajednice, da se sete da vrate nesto nazad. Bilo je ovih dana price o Peniju Hardaveju, sta sve covek radi i cime se bavi nakon zavrsene karijere. Isto tako umeju da budu uzasno ostri prema nepismenim likovima, varalicama....Milicica mucenog su na krst razapeli zbog nekih idiotskih izjava tipa: "Za Boston sam spreman da pucam u coveka"...mada im je on veliko razocarenje zbog nekih drugih stvari pa su ga cekali na penal svejedno. Jos on magarac ponisti sve sto su recimo Divac i Pedja radili deceniju. Pogledaj koliki je procenat profesionalnih sportista medju voditeljima na toj televiziji, ljudi koji umeju da se izraze i sastave smislenu recenicu bez postapalica i budalastina.
A onda se vratimo kod nas i pogledamo nas sport, sportsko odeljenje u gimnaziji  Smile . Ne umemo ni kao ljudi bre nista da prepisemo. Nasi sportisti koliko god uspesni bili otvaraju kafice po zavrsetku karijere, mahom. Ambicija. Osim vaterpolista, mahom. Neki humanitarni rad, izolovan slucaj, kada klub zapovedi zbog slikanja.Jebes to.Ali zato smo sakom i kapom krali blud i nemoral. to moze uvek. Malo nam bilo njihovih rialitija pa smo jos i svoje izmisljali. Los odabir.

Isto kao sto je los odabir ovih novinara sta je sve to vest, a sta nije. Student druge godine ima ambiciju da pali preko. Mos' misliti.
Ja sam na jednoj temi to vec pricao. Ja sam i rekao da uzmemo od svih sve najbolje za ostavimo najgore, i naravno zadrzimo sto vise mozemo naseg.  To je istina sto pricas. Ovde ako to ne rade zbog zajednice, rade zbog marketinga ili ovog ili onog, ali to je u neku ruku i nebitno, jer ako na primer neki lik sagradi bolnicu ili popravi neku skolu, kupi nove aparate za medicinsko osoblje, posalje stvari itd, tu deca i zajednica dobijaju.  Kod nas retko ko to uradi.  Kod mene na poslu sto na jednom a sto na drugom, svakog meseca neko skupljanje para za ovo dete, ono dete, za jednu fondaciju pa za drugu.  I ovima otpisu od poreza, i dobar marketing, i radnici zadovoljni itd.  Da smo mi uzeli sve najbolje mi bi bili na konju, ali nismo, mi smo uzeli sve najgore.  Jebi ga, nije onda ni cudo zasto nas zovu varvarima, jer mi ne umemo to nase da nasminkamo i obojimo kao oni, nase je na sred puta.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2145
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Preterujes u svemu. I za te reklame i poreze, mada smo se uglavnom slozili, a narocito za te varvare. To je i do odabira novinara sta ce da postave kao vest. Da bi nas bombardovali i ponizavali morali su prvo da ubede svoje javno mnjenje da smo ljudozderi, ratni zlocin ne zastareva pa moraju sada da zavrsavaju potez po Hagu i kojekude da ne bi odgovarali za svoje....ne pamtim da sam odgledao neku krimi seriju a da barem jedan terorista nije Srbin. Sa druge strane, meni niko nije dosao u goste u BG a da se nije vracao iznova. I sada kada zivim preko tek mi ide na k.... ta prica da smo mi varvari. Bas zbog te "mi ovakvi, onakvi" price skroz sam razocaran, nevaspitanje preovladava. Narocito medju omladinom. Jako pizdim zbog toga. Nema veze.
Kao sto rekoh, odabir vesti. Kada nam se matematicari vrate sa Olimpijade, FON-ovci pobedjuju sa biznis planovima to su vesti u dnu, kao fusnote. Evo naslovne strane praznicnog broja blica (namerno malim slovima), "Internet senzacija" ova luda Nasta sto peva Vucicu. Jos pisu kako je muz maltretira zbog ljubavi prema Njemu. Pa da bi to popas'o covek mora prvo lepo da te zaglupi. Starletama, kurvama, serijama....Pa posle placemo sto decurlija ne nosi gace po kaficima. Ima toga svuda, samo ne pisu apsolutno sve novine o kurvama i starletama i stavljaju ih na naslovnu stranu. Kod nas se jos samo "Politika" drzi.
I opet, ne bi svaki novinar nazvao vescu ambiciju neke mlade devojke da ode napolje. Ne vidim da u ovom clanku pise kako je ona neka mlada nada, nagrade, sta god. Ovako je samo, sto kaze Raca, jedan od studenata FON-a. Druge godine. Jedva cekam za 4-5 godina reportazu o peracici sudja iz svajcarske kafane u nekoj rubrici "gde su, sta rade". Glupost. Ja bi poceo te novinare da izvozim, kod njih je bas ocigledan visak kada moraju neki i ovakve stvari da isprate.
« Poslednja izmena: 02. Maj 2015, 09:05:45 od dim-che »
IP sačuvana
social share
Bubamara, bubamara nosa nema, slonovima njonja strci!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Po cemu to preterujem? To oni ovde rade.  Ovde u americi je voluntiranje koje je sada u padu sto zbog toga sto su mladje generacije nezainteresovane, a sto zbog nedostatka vremena. Dobar deo vatrogasaca i hitnih sluzbi je bio na bazi volontiranja, pogotovo vatrogasci, i drzali su samo mali broj punovremenih radnika.  To je pocelo da opada rapidno tokom godina.  Inace ovde u Srednjoj, na faksu, u svakom manjem gradu postoje te stvari gde se prikupljaju sredstva i salju dalje, ili gde ljudi idu da pomazu po starackim domovima ili tako nesto. Moj stanodavac na primer ide i cita bibliju slepim zenama u obliznjem domu, svake Nedelje, jedino propusti kad je bolestan. Meni je to bilo fascinantno, sa obzirom da kada sam bio u Srbiji ovde bi te starije zene saplitali, jer koliko vidim sve manje ljudi cene jedni druge, i postuju jedni druge, i tu je problem.

Ma to nisu novinari, mi nemamo pravih novinara, a ni amerika ih nema. Zhurnalisti su u Americi jedini koji nesto rade na nivou da prenose ono sto je vazno i pitaju prava pitanja, ovo je sve ostalo dimna zavesa i predstava za sve uzraste. Mediji su biznis, i gde god imas novca imas manje etike, zato je sve tako kako i jeste.

Ne znam ko je pisao ovaj clanak o ovoj maloj, i sta je mislio da li je bila senzacija ili je bila savest, ali jedna stvar ostaje to sto jeste, a to je da ce Srbija ovim tempom opusteti strasno.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Citat
Ako ja ovdje radim sa fakultetom posao od koga ne mogu da platim sebi stan, hranu i podmirim osnovne potrebe, i pri tome nemam nikavu šansu da i za 10 godina postignem taj cilj - onda me boli dupe što ću Švedskoj da perem tanjire - ako mi taj posao to omogućava.

Iskreno nije mi jasan taj primitivan odnos prema radu. Ti si kao faca jer radiš u opštini, a mama ti kupuje gaće, a dižeš nos pred nekim ko radi kao konobar, kuvar, čistač i ko može sebe da izdržava, a možda i svoju porodicu pride.
То је то  Smile
Kvalitet zivota sam pocela da posmatram kao "biti okruzen ljudima koji ne razmisljaju o politici i ekonomiji i vlasti, rade svoj posao i zive zivot rastereceni od vesti i desavanja i medija koji deprimiraju". Ja to samo u inostranstvu mogu da osetim, ne znam za druge.
Та депресивност је нарочито изражена по мањим местима, ужас  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Gadno je to kad odes iz zemlje koju volis u zemlju koju si mislio da volis a onda je zamrzis...

Treba razumeti ovog rejvena... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Srbije Idem vra

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.055 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.