Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:20:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I kuca (prva)  (Pročitano 64082 puta)
24. Sep 2006, 22:39:21
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ajdemo sada svi zajedno da ucimo.....Natalna karta je podijeljena na XII kuca.

Prva kuca,pocinje Ascendentom.(AC)
Znak kojim pocinje prva kuca,zovemo podznakom.

Prva kuca se odnosi na natusov spoljasnji i unutrasnji izgled,konstituciju,vitalnost,
karakter,temperament,moralne i intelektualne sklonosti,ponasanje,manire.

Djelovi tijela koji su podredjeni kuci su:glava i lice.

Prva kuca opisuje kako nas drugi dozivljavaju(Npr,ako je nekome Jarac podznak,to znaci da je taj znak u prvoj kuci,i da ga okolina dozivljava kao hladnu,uspjesnu osobu,konzervativnu)
Otprilike tako nekako Smile

Planeta koja vlada I kucom, tj. planeta koja vlada znakom u kome se ona nalazi je i vladalac horoskopa.
Npr,ako je prva kuca u Jarcu,Jarcem vlada Saturn, toj osobi je  vladalac horoskopa Saturn.

Pa sad gledamo gdje je ta planeta otisla u koju kucu,jer gdje nam ode vladar,tamo se najvise dajemo Smile

Ako vladar vrha  prve kuce,odnosno Ascendent,ode u drugu kucu,tezimo novcu,ako ode u devetu tezimo ucenju i putovanju...


« Poslednja izmena: 24. Sep 2006, 22:42:15 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Moj tata ima Saturn u prvoj kuci i skroz je saturnov tip coveka(nije mu saturn vladar mislim da je vaga u podznaku) evo kako izgleda
Visok, ruzan, koscast i tamnoput. Po izgledu skroz pripada tipu saturna.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moj tata ima Saturn u prvoj kuci i skroz je saturnov tip coveka(nije mu saturn vladar mislim da je vaga u podznaku) evo kako izgleda
Visok, ruzan, koscast i tamnoput. Po izgledu skroz pripada tipu saturna.

Da trebamo gledati i koje se planete nalaze u prvoj kuci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
da, cak je i melaholik skroz...to sam zaboravio da napomenem.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
da, cak je i melaholik skroz...to sam zaboravio da napomenem.
Hvala na doprinosu diskusiji,ovako se najbolje uci,na primjerima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Moja prva kuća je u Ribama što bi značilo da je vladar prve kuće i celog horoskopa Neptun (koji je u devetoj u strelcu)
U prvoj kući mi se nalazi Mesec u Biku.
E mene sad tu nešto buni, prva kuća zahvata 3 znaka. Ribe, Ovan i Bik. Je li Ovan uklješteni znak?
I jasno mi je da Ribe imaju najviše uticaja na moju prvu kuću...nego mi nije jasno kako utiču znaci Ovan i Bik? Imaju li oni uopšte uticaja na moju prvu kuću?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Ovan bi treblo da bude Suvladar kuce. Znaci imash vlada i suvladara.. tvoj vladar prve je neptun , a suvladar mars ... znacenje josh nisam dobro proucavao pa necu da pricam.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Da, zaboravila sam da kažem, pročitala sam takodje negde, da ako je neki znak uklješten on gotovo da nema nikakvog uticaja...tako da ispada da posle Raka Bik ima uticaja pa tek onda Ovan - najslabiji. Lupetam ?
A što je najludje ja sam u horoskopu Bik - Ribe  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moj tata ima Saturn u prvoj kuci i skroz je saturnov tip coveka(nije mu saturn vladar mislim da je vaga u podznaku) evo kako izgleda
Visok, ruzan, koscast i tamnoput. Po izgledu skroz pripada tipu saturna.
Ok,to je fizicki,a da li Saturn djeluje u smislu da mu donosi depresije,strahove,da li ga razara,da li je tezak u kuci,ili djeluje kao prirodni vladar desete kuce i daje mu uspjeh i moc? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moja prva kuća je u Ribama što bi značilo da je vladar prve kuće i celog horoskopa Neptun (koji je u devetoj u strelcu)
U prvoj kući mi se nalazi Mesec u Biku.
E mene sad tu nešto buni, prva kuća zahvata 3 znaka. Ribe, Ovan i Bik. Je li Ovan uklješteni znak?
I jasno mi je da Ribe imaju najviše uticaja na moju prvu kuću...nego mi nije jasno kako utiču znaci Ovan i Bik? Imaju li oni uopšte uticaja na moju prvu kuću? Smile
Tvoj vladar Neptun,je otisao u devetu na 22 st Strijelca,ovaj stepen daje izuzetno religioznu
osobu,milosrdnu i prijatnu osobu.Moras samo prevazilaziti ovaj kvadrat Saturna sa vladaocem Asc.

Suvladar Riba je Jupiter(osim Neptuna)on ti je otisao u sestu kucu,sto znaci da ces se davati onako iz dubine duse i na poslu.Sto se vidi i ovdje na forumu,tvoj doprinos,kad nesto zapocnes,to svojski radis.Jos je Jupiter u konjukciji sa Marsom,pa ces izgarati na poslu.
Jupiter je u konjukciji sa Marsom,a 120 (trigon)sa vladarom,sto je jako pozitivan aspekt,jer je to vladar cijelog tvog horoskopa(znaci i valdar i suvladar su u dobrom aspektu,kao da su u harmoniji)
Osoba od Ascendenta dobija osobine nadolazeceg znaka,sto znaci da ti dobijas osobine Ovna.Kao suvladar asc je i Mars,a vec smo rekli da je on 120 sa Neptunom,konjukcija sa Jupiterom,tako sto se tice tvojih vladara prve kuce sve je u harmoniji.
Koliko sam ja sretala u literaturi ako kuca ima 3 znaka,uzimaju se vladari prva dva,za analizu.


« Poslednja izmena: 25. Sep 2006, 10:52:20 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:20:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.