Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC HD 2  (Pročitano 287377 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Drug je juce uzeo HD2 Smile Ekran je stvarno ogroman Smile
Dobio je savet da uzme pojacanu bateriju za HD2 ako standardna ne bude drzala dovoljno dugo.

Posto i ja planiram da uzmem neki htc, ovo su moja 2 izbora:
Desire HD - svi ga hvale, ako neko ima iskustva neka kaze kako se pokazao
HD2 - videcu jos kako se kod druga ponasa, jedino me brine baterija koju je spomenuo ovaj tip sto je prodao HD2 mom drugu

Molio bih sve koji su informisani da mi kazu koja je razlika izmedju ekrana od HD2 i Desire HD-a, posto sam cuo da je ovaj od HD2 nenad*ebiv.

Jedini model o kojem razmisljam pored ova dva je Galaxy S i to samo zbog AMOLED ekrana.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2012, 14:08:24 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
HD2 što se tiče ekrana ima običan LCD ekran, koji je ja bi rekao jedan od najlošijih koje sam video. Pošto kada je on izašao ekrani nisu išli na neki preteran kvalitet, tek od pre koji godinu ekrani su kvalitetniji. Desire HD je u svakom slučaju bolja opcija od HD2 ako ćeš koristiti android (ne znam za koji OS kupuješ HD2), mada i njegov ekran je sasvim prosečan.

Takođe amoled i lcd imaju totalno drugačiji prikaz, lcd starije generacije (mada i ovi modereni pate od toga) imaju isprane i blede boje, amoled imaju malo življe i zasićenije boje, sve zavisi kome šta odgovara.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2012, 14:32:50 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
HD2 je bar što se tiče ekrana ima običan LCD ekran, koji je ja bi rekao jedan od najlošijih koje sam video. Pošto kada je on izašao ekrani nisu išli na neki preteran kvalitet, tek od pre koji godinu ekrani su kvalitetniji. Desire HD je u svakom slučaju bolja opcija od HD2 ako ćeš koristiti android (ne znam za koji OS kupuješ HD), mada i njegov ekran je sasvim prosečan.

Planiram koristiti Android. Sad sam gledao karakteristike na GSM Areni. Da li je moguce da Desire ima AMOLED ekran, a Desire HD obicni LCD  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Desire ima među lošijim amoled ekranima (prva generacija na telefonima), desire HD ima poprilično loš ekran i za telefone sa lcd ekranima. Pogledaj telefone uživo pa odluči šta ti više odgovara, ne odgovara svakome isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Desire ima među lošijim amoled ekranima (prva generacija na telefonima), desire HD ima poprilično loš ekran i za telefone sa lcd ekranima. Pogledaj telefone uživo pa odluči šta ti više odgovara, ne odgovara svakome isto.

Izgleda da cu ja jos malo zadrzati svoj iPhone 3  Smile

Mozes li mi dati savet sta je dobro uzeti od HTC-a oko 200 Evra (po potrebi malo vise od toga ako je bas dobar model)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Šta mu dođe iPhone 3? 3G ili 3GS?
« Poslednja izmena: 18. Mar 2012, 14:53:12 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Šta mu dođe iPhone 3? 3G ili 3GS?

3G Smile Vise bih voleo da je 3GS, ali i ovaj me dobro sluzi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


jebite se deco dok mozete!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 95
Browser
Opera 11.10
mob
HTC hd2
imam hd2 vec dugo ali neuspevam da ga nikako prebacim na android Smile citao sam ove poruke vidim da je moguce ali sam laik jbg moze li neko malo uprosceno da mj objasni kako da prebacim sa wm na android? hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Apple Iphone 8+
prvo ubacis neki kuvani rom, i radio update-ujes, i onda u sustini samo kopiras folder androida na sd i pokrenes ga iz wm-a i to je to Smiley
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
HTC HD2
preporuka za neki nand rom  android,da je brz i da ima sense
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.