Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:44:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horor price. . .  (Pročitano 43386 puta)
Clan u razvoju


nja nja

Zodijak
Pol Žena
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia neam pojma
a ja sam jednom sanjala da idem ulicom,odjednom iz magle izlaze neki likovi sa mojom drugaricom na celu i pitaju me da im se pridruzim u sekti! Covece! onda kad im kazem ne,oni mi odgovore da me onda trebaju ubiti.... Kazem " ajde ljudi nemojmo tako,idemo na pice da to lepo rascistimo,ja castim...." i svi se sloze,magla nestane,znas vec one efekte,svi uzbudjeni ko da su deca od 5 god i vec se dogovaraju ko ce sta piti..... ja taman odahnem kad ono.....,moja drugarica jos uvek stoji u magli i onako ispod ociju gledajuci kaze NE  Smile......
" IDEMO DA ZDEREMO !" ja sam umrla od smeha  Smile samo misli na jelo,u stvarnom zivotu isto
IP sačuvana
social share
Закон силе - тријумф смрти
преживелих неће бити
мук и задах смрти
кад сировом земљом пођу
да јој старе кости глођу
тад, кад све задрхти
цела земља, свима мати
свима ће и гроб постати

edit by kokota: All-caps je zabranjen!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako je ovo bilo smeshno





SLsuhaj sad ovo:


Jedna zena je ishla u svinjac da nahrani svinje,a imala je problemda sa srcem i tako da je paala mrtva :yikes: :
Pogodi sta se deslio kada su je nasli???Svinja jeu je pojela,ali ne u bukvalnom smislu vec joj je pocela da jede nou i pojela joj je celu shaku i pocela da nagriza nadlaktivu i podlakticu na drugoj ruci...
 :headache:
Znaci ovo je bilo nesto najbolesnije sto sam cuo do sada Smile












IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


nja nja

Zodijak
Pol Žena
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia neam pojma
a slusaj sta se meni dogodilo kad sam bila mala...nije bas strasno ali ja sam se upisala od straha ko nikada....
Bila sa na dvoristu i igrala se nesto,i tada je protrcala komsijina macka macka i otisla na tavan.... ja sam potrcala za njom i kad sam se nasla na tavanu zalupila sam ono vratanca ili koji je vec to vrag,a zaboravila sam da kad se zakljuca kad se zatvori,a sa te strane (sa tavana) vrata se ne mogu otkljucati... ostala sam gore oko 3 sata dok mi se mama nije vratila sa posla i cula kako vicem.... a sok je tak usledio kada sam saznala da je ta macka crkla dan pre,tako da je nikako nisam mogla videti taj dan.... posle toga sam imala maniju proganjanja i stalno mislila da je kuca puna duhova bla bla...... ispostavilo se da to nije bila komsijina macka nego neka lutalica  Smile
srecom......
IP sačuvana
social share
Закон силе - тријумф смрти
преживелих неће бити
мук и задах смрти
кад сировом земљом пођу
да јој старе кости глођу
тад, кад све задрхти
цела земља, свима мати
свима ће и гроб постати

edit by kokota: All-caps je zabranjen!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako je ovo bilo smeshno





SLsuhaj sad ovo:


Jedna zena je ishla u svinjac da nahrani svinje,a imala je problemda sa srcem i tako da je paala mrtva :yikes: :
Pogodi sta se deslio kada su je nasli???Svinja jeu je pojela,ali ne u bukvalnom smislu vec joj je pocela da jede nou i pojela joj je celu shaku i pocela da nagriza nadlaktivu i podlakticu na drugoj ruci...
 :headache:
Znaci ovo je bilo nesto najbolesnije sto sam cuo do sada Smile















gde je to bilo? jel su posle uredili svinju za posek?  Smiley
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ja jednom sanjao da sam se probudio,kad ono jos uvek spavam Smiley
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma sanjala sam svasta....ali jednom sam sanjala da su me zivu pojeli crvi..to me unistilo Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


nja nja

Zodijak
Pol Žena
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia neam pojma
ja sam sanjala da sam se osisala kao jedna moja drugarica,kratko i cupavo sa dve tanke i dugepletenice sa strane, izgledala sam ko moron i vristala sam u snu  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Закон силе - тријумф смрти
преживелих неће бити
мук и задах смрти
кад сировом земљом пођу
да јој старе кости глођу
тад, кад све задрхти
цела земља, свима мати
свима ће и гроб постати

edit by kokota: All-caps je zabranjen!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@kombinezon,totalna ludnica ali nije horor,mada nije loshe...

Slushajte sta se deslilo meni i mojoj sestri,ali je ziva istina ne kenjam majke mi: Smile


Kada je mojoj komshinici umrela keva (a imamla je oko 96godina kada je umrela)moja sestra i ja krenuli u sobu te babe zajedno sa unukom od te babe sto je umrla...u sobi smo nasli neki crtez svetca.Bio je uradjen grafitom,pa smo ga malo skoro vishe od 1\4 izbrisali rukom,u svakom slucaju bilo je vidno da smo ga izbrisali,i sve je bilo tajko opusteno mis mo otishli da se igramo i kada smo se vratili u nutra da popijemo sok otishlki smo ponovo da vidimo crtez a on je bio ceo ali bukvalno ceo nacrtan.Bukvalno sam se nekak oduzeo i prebledeo i osetio takav strah da su mi se noge ukocile i nisam mogao da se pomeram a imao sam neki osecaj da mi neko prilazi i nekako me dodiruje i tako sam osetio noku hladnociu.Ove dve su pocele da vriste i da trce niz stepenica a ja sam bio ukocen nekih 5 sekundi ali sam se toliko usraioda mi je fakticki na trenutak crce stalo,ono totalno Smile da ne mogu da vam pokazem.Ja sam sav u panici izleteo dole zajdno sa njima u zaostatku napolje u sred onih ljudi i poceo da se derem kao magarac ida vristim i naravno da palcem.Onu su me gledali i tada me je moja komshinica uhvatila i pocela da me grli i svi su se cudili kako sam tako 'bled'!!!Znaci sada dok vam ovo pishem sav saam se najezio i necu da se podsecam toga jer me je nsto ukocilo i nije mi dalo da e maknem a pipalo me je i osetio sam kako mi prilazi...umrecu ne znam sto sam vam ovo ispisao Smile Smile Smile










IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


nja nja

Zodijak
Pol Žena
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia neam pojma
ja ne verujem u te gluposti ali pored vas cu jos i postati duhovno aktivna  Smile
IP sačuvana
social share
Закон силе - тријумф смрти
преживелих неће бити
мук и задах смрти
кад сировом земљом пођу
да јој старе кости глођу
тад, кад све задрхти
цела земља, свима мати
свима ће и гроб постати

edit by kokota: All-caps je zabranjen!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia c6
 e ziv sam se usro
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:44:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.