Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HOROR: Majka bolesnog sina tri godine zaključava u kavez!  (Pročitano 714 puta)
18. Jun 2014, 09:45:15
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Sony xperia
HOROR: Majka bolesnog sina tri godine zaključava u kavez!

Maloletni dečak M. J. već tri godine živi u metalnom kavezu koji je majka postavila u sobi jer je, kako kaže, težak psihički bolesnik i maltretira je

NOVI PAZAR - Maloletni dečak M. J. (16) iz Novog Pazara već tri godine živi u metalnom kavezu. Njegova majka A. J. pregradila je deo sobe rešetkama i tu smestila sina jer je težak psihički bolesnik.

Novopazarka A. J. kaže da je prinuđena da dete drži iza rešetaka jer je zbog bolesti često agresivan i tuče je. U kavezu koji je napravljen u delu sobe nema nameštaja. Na podu je dušek prekriven najlonom i prekrivačem.

Moj sin ume da bude agresivan, često me je udarao i zbog toga sam mu napravila kavez, gde ga zatvaram. Tako sam prečila da me tuče, ali i da sebi nanosi povrede. Hranu mu doturam kroz rešetke i ponekad uđem kod njega. Dešavalo se da me i tada napadne – kaže samohrana majka ovog dečaka.
Kada se naljuti, dečak se udara pesnicama u glavu, baca jastuk i ćebe. On je sa tri strane okružen zidovima, a sa četvrte su rešetke. Nadležni u Centru za socijalni rad tvrde da nisu znali da dečak živi u nehumanim uslovima kao divlja zver!

- Povremeno mu uključim televizor koji je u drugom delu sobe. Gleda ga kroz rešetke, najčešće muzičke emisije, koje ga umiruju. Mnogo mi je žao deteta, zatvoren je ovde i retko kad ga izvodim u šetnju. I ja sam bolesna, nemam snage da ga kontrolišem – s gorčinom priča A. J.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
aha, sad se traže krivci?  Smile Smile

Vazda me zanimalo kako dodje do toga da,  pored svih ljudi koje za života upoznaš, dodje do toga da ti niko par godina ne svrati u kuću? Ne primijeti dijete u kavezu, trećinu supruge u ledari,  komšiju u njivi, nabijenog na neku šipku...
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je super centar za socijalni rad....
Kad god se desi neka nesreca odgovore - nama niko nije rekao...

Pa koji cete na onda djavo kada ste neobavesteni?

A nema sanse da porodica u kojoj dva deteta imaju tezak oblik retardacije\mentalne bolesti ne bude na nekom spisku....

Prosto... lazu... i prosto.. nije ih briga...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 30.0
А како мислиш да Центар за социјални рад сазна? Smile
Па није Нови Пазар општина са 10.000 становника па да свако сваког зна. Замисли да поставиш то питање за ЦСР Београд или Нови Сад Smile
Значи...цењено грађанство је затајило...да би ЦСР реаговао мора да добије пријаву нпр од комшије, случајног пролазника који је то уочио, рођака итд
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Apple iPhone SE 2020
Slusaj, ja kapiram da je tesko da razumes... ali... ovo nije slucaj koji je nastao juce, vec traje decenijama.

Sira prica kaze da je jedan brat vec umro i da je majka tesko bolesna. Nema sanse da za 16 godina njegovog zivota nije registrovan u centru za socijalni rad, posto se radi o porodici koja ima potrebu za uslugama.
Ako je primala dodatak za tudju negu i pomoc, a 99% jeste, oni su trebali povremeno da ih obidju i vide u kakvim uslovima zive.


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
I rjesenje je da ga smjeste u bolnicu za mentalno oboljele gdje će sobu sa tri betonska zida i rešetkama, zamjeniti sobom sa tri betonska zida i rešetkama, samo će umjesto majke da ga obilaze bolničari...

Lijekova u tim institucijama nema, tako da eventualno može da popije koji šamar i da ga privežu za krevet.

Niko od nas ne misli da bolest ne bira i da se tako nešto može desiti nama ili nekom našem. Slike iz naših "ludara" nećeš naći ni u horor filmovima, ko je to vidio smrti se ne boji.

Nažalost ovo je jedna od onih situacija gdje nema "humanog" izbora. Šta god da uradiš do Boga si grešan.

mrgec - stavila je sina u kavez prije tri godine. Ono osnovna škola je obavezna. Škola obavjesti centar, da djeteta nema, centar odreaguje, ode da vidi šta se tu događa. Ah da zaboravih, naše institucije ne razgovaraju.

A garant prima i neku vrstu pomoći, mora da su ih silno izobilazili dok ništa nisu primjetili.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
pitanje je da li bi bio u bolnici da su znali. verovatno ne. obično daju lekove i to je to.
što se tiče prijava, to ne znači ništa. prijavljuju u mom kraju klinca koji s terase gađa kamenjem žene s bebama i nikom ništa. verovatno će to rešiti neki otac na tradicionalni način. biće neka vest u crnoj hronici i to je to.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.