Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:33:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Gay je OK ?!?
Da, gay je ok
36.1%  (13)
Ne, nije u redu
2.8%  (1)
To je bolest
44.4%  (16)
Palma je u pravu
8.3%  (3)
Ne znam, ne zanima me
8.3%  (3)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homoseksualci u vrhu drzave !?!  (Pročitano 20744 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto si ti naivan... Ti hoces a ga zatvore u zooloski vrt, pa da moramo da placamo Betovena da mu svira na uvce "Beograd"... Smile

Mozda je logicnije resenje neka ustanova zatvorenog tipa... tamo ima raznih ljudi koji misle da su vladari i muzicari... npr. Napoleon... savrsena biosfera za coveka koji umislja da je Palma...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
VLAJKOVA OPORUKA
Kurir otkriva dosad nepoznate detalje iz oproštajnog pisma nekadašnjeg ministra policije, u kojem je on za nekoliko srpskih političara naveo da su homoseksualci
BEOGRAD - Nekadašnji ministar policije Vlajko Stojiljković, koji je na današnji dan pre pet godina izvršio samoubistvo pred ulaznim vratima Savezne skupštine, pošto je u njoj usvojen Zakon o saradnji sa Haškim tribunalom, ostavio je iza sebe oproštajno pismo u kojem je objasnio razloge zbog kojih je digao ruku na sebe.

Kurir ekskluzivno objavljuje detalje iz pisma koje je Stojiljković napisao na 15 strana, od kojih su najinteresantnije sedma i osma, na kojima je on prozvao nekoliko srpskih političara za homoseksualizam.

Političari homoseksualci

Stojiljković je naveo da su zbog nastrane „sklonosti” pojedini političari bili ucenjeni od zapadnih obaveštajnih službi.
„Upozorio bih na činjenicu da su zapadne obaveštajne službe, koristeći i zloupotrebljavajući nastranosti pojedinih dosovskih čelnika, njih ucenile, obezbedile uticaj i njihovu slepu poslušnost. Radi se o ljudima sklonim homoseksualizmu: Miroljubu Labusu, Žarku Koraću, Dušanu Mihajloviću, Božidaru Đeliću, Aleksandru Radoviću i drugima koji, nalazeći se na odgovornim državnim funkcijama, ozbiljno ugrožavaju bezbednost zemlje i njene ekonomije zbog uticaja stranog faktora”, poručio je Stojiljković.

Poruka

Podsetimo, neposredno pošto je Stojiljković izvršio samoubistvo, poslanik SRS Aleksandar Vučić pročitao je pred Skupštinom prve tri strane njegove oporuke. Do danas, nije bilo poznato da je pismo bilo pet puta duže.

Svoje poslednje reči Stojiljković je nazvao „porukom”, koju je započeo stihovima Milana Rakića: „I danas kad dođe do poslednjeg boja, neozaren starog oreola sjajem, ja ću dati život, otadžbino moja, znajući šta dajem i zašto ga dajem!”


Čeda lečeni narkoman

Oproštajna poruka ima i „post skriptum”, u kojem je Stojiljković naveo: „I mrtav vidim i čujem dosovsku orkestriranu medijsku kampanju sa zluradim komentarima, a pod dirigentskom palicom lečenog narkomana Čede Jovanovića, sa ciljem da se i ovaj događaj, koji se tiče bliskih saradnika Slobodana Miloševića, iskoristi za satanizaciju herojske borbe srpskog naroda”.




Stojiljković je potom objasnio razloge svog ubistva. Kako je naveo, time je želeo „da probudi savest građana da odbrane Srbiju i Jugoslaviju od raspadanja i narod od uništenja”. Za svoju smrt direktno je okrivio Zorana Đinđića, Vojislava Koštunicu, Dušana Mihajlovića, Vladana Batića i Miroljuba Labusa, koji su, kako je naveo, „najodgovorniji za bezočno nepoštovanje Ustava i zakona”.

Optužio i Koštunicu

U nastavku pisma bivši ministar policije opširno je kritikovao dosovsku vlast, za koju kaže „da je samo produžena ruka zemalja NATO i da Srbija postaje kolonija koja stalno prihvata ucene kojima nema kraja”. Potom je nabrojao nevladine organizacije, prozivajući Natašu Kandić, Biljanu Kovačević-Vučo, Sonju Biserko, Borku Pavićević, Sonju Liht, Verana Matića i za njih kaže da su najobičnije agenture, odnosno filijale stranih obaveštajnih službi.

On je optužio i Saveznu vladu i predsednika Vojislava Koštunicu što je dao agreman Vilijemu Montgomeriju, koji je iz Zagreba i Budimpešte organizovao, koordinirao i finansirao destabilizaciju i sa NATOM koordinirao akciju rušenja civilnih objekata i ubijanje građana.

Crne i bele liste

Stojiljković potom navodi da su pravljene „crne” i „bele” liste naših firmi koje (ne) mogu da posluju sa firmama iz EU, i da je „taj izdajnički posao podrivanja i uništavanja naših firmi obavljala holandska ambasada zajedno sa rukovodstvom Nove demokratije, odnosno njenim predsednikom Dušanom Mihajlovićem”. On navodi da je još nemoralnije bilo to što su za prelaz sa crne na belu listu firme morale da plaćaju nemali iznos deviza.

Poslednji deo je posvećen Slobodanu Miloševiću, koga je Stojiljković, kako je napisao, znao od njegovih omladinskih dana, navodeći da je bio skroman, ali autoritativan. Za Stojiljkovića Milošević je simbol borbe da se očuva mir na ovim prostorima.


a sad vic koji i nije vic nego istinita stvar:

по улици зезајуs e два другара где један другом онако по нашки - од миља , као строго - ни 5 ни 6 - него : - ,, Дај не зајебавај педеру један ,, !
А овај други му одговори : - ,, Нисам ЈА педер НЕ РАДИМ ЈА У ---- СРПСКОЈ ВЛАДИ ---- ВЕЋ У ГРАДСКОЈ ТОПЛАНИ ,, !!!!!
Па поче да му показује радничку књижицу као доказ ......

poz
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Mi se zezamo, a ta budaletina je deo Kostunicine narodnjacke koalicije i jos predsednik opstine Jagodina?! Stvarno zalim Jagodince..
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
A, sta je smesno u onoj anegdoti?  Smile

Sto se tice oporuke, osoba koja planira svoje samoubistvo, sigurno nije pri cistoj svesti i zdravoj pameti...  Smile
Doduse... taj tragicni dogadjaj je poslednjii trzaj i bedna manipulacija osobe koja je izgubila moc i polozaj...
Mislim... koliko ti moras da budes ovisan o vlasti, koliko prljavstine moras da nosis na dusi da izvrsis samoubistvo posle smene... ispred narodne skupstine....koliki egocentrik moras da budes da nastavis da zracis zlom i posle svoje smrti...
Ako je vec sve to znao, sto nije ranije objavio... sto ih nije hapsio... sprecavao.... bedna... bedna.. bedna manipulacija bolesnog uma...
Kukavicki se povukao iz zivota i sad niko ne moze da ga poziva na odgovornost...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Meni je Zare oduvek bio sumnjiv Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Mi se zezamo, a ta budaletina je deo Kostunicine narodnjacke koalicije i jos predsednik opstine Jagodina?! Stvarno zalim Jagodince..
a sto ih zalis? Smile

pa oni su ga sami izabrali
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
A, sta je smesno u onoj anegdoti? Smile

Sto se tice oporuke, osoba koja planira svoje samoubistvo, sigurno nije pri cistoj svesti i zdravoj pameti... Smile
Doduse... taj tragicni dogadjaj je poslednjii trzaj i bedna manipulacija osobe koja je izgubila moc i polozaj...
Mislim... koliko ti moras da budes ovisan o vlasti, koliko prljavstine moras da nosis na dusi da izvrsis samoubistvo posle smene... ispred narodne skupstine....koliki egocentrik moras da budes da nastavis da zracis zlom i posle svoje smrti...
Ako je vec sve to znao, sto nije ranije objavio... sto ih nije hapsio... sprecavao.... bedna... bedna.. bedna manipulacija bolesnog uma...
Kukavicki se povukao iz zivota i sad niko ne moze da ga poziva na odgovornost... Smile

Da li ovo gore vazi i za Sokrata

Anegdota nije smesna, nego tuzna naravno.

Namerno sam razdvojio pasuse, da ulazimo u mentalno zdravlje ne verujem da si kvalifikovana ni ti ni ja , ali ali ali...
Bas me interesuje koji pasus nije na mestu,da nije istinit,
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Za svoju smrt direktno je okrivio Zorana Đinđića, Vojislava Koštunicu, Dušana Mihajlovića, Vladana Batića i Miroljuba Labusa, koji su, kako je naveo, „najodgovorniji za bezočno nepoštovanje Ustava i zakona”.

E, ovo je smesno...
Koliko znam, on je izvrsio s.a.m.o.u.b.i.s.t.v.o.
Znaci, on je sam prislonio pistolj na glavu i beng...
To je dokaz da nije imao nikakve dokaze... da je imao dokaze, ostao bi ziv i pokazao da je u pravu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Sudeci po avataru ti bi to trebalo da znas!
pa nije ni tvoj 'nevin'  Smile
stvarno, cuo sam da je Toma nekrofil
za Kostunicu sam cuo da je asexualna osoba (hoce piski, nece piski  Smile ). za Vucica sam chuo da je iznajmljivao kurve 90-ih i orgijao najgorim perverzijama  Smile .
sex je ok, ljudi sto samo pricate o sexu, pustite ljude da uzivaju  Smile
 
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Citat
Za svoju smrt direktno je okrivio Zorana Đinđića, Vojislava Koštunicu, Dušana Mihajlovića, Vladana Batića i Miroljuba Labusa, koji su, kako je naveo, „najodgovorniji za bezočno nepoštovanje Ustava i zakona”.

E, ovo je smesno...
Koliko znam, on je izvrsio s.a.m.o.u.b.i.s.t.v.o.
Znaci, on je sam prislonio pistolj na glavu i beng...
To je dokaz da nije imao nikakve dokaze... da je imao dokaze, ostao bi ziv i pokazao da je u pravu...

I Sokrat je izvrsio s.a.m .o.u.b.i.s.v.o.

Nije valjda da neznas nista o krsenju tada vazeceg ustava,i recenice:" Nije ustav sveto pismo"
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:33:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.