Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:25:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Gay je OK ?!?
Da, gay je ok
36.1%  (13)
Ne, nije u redu
2.8%  (1)
To je bolest
44.4%  (16)
Palma je u pravu
8.3%  (3)
Ne znam, ne zanima me
8.3%  (3)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homoseksualci u vrhu drzave !?!  (Pročitano 20750 puta)
15. Jun 2007, 17:24:02
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Homici u vrhu drzave !!!

U vrhu srpske politike, među najuticajnijim političarima, ima desetak homoseksualaca, tvrde gej aktivista Boris Milićević i lider JS-a Dragan Marković Palma

U vrhu srpske države, među najuticajnijim političarima, ima desetak homoseksualaca! Ovo za Press, reagujući na tvrdnju ministra Velimira Ilića da su pokrajinski funkcioneri Bojan Pajtić i Bojan Kostreš "homići", kažu Boris Milićević, predsednik "Gej strejt asocijacije", i gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.

Palma kaže da je "opšte poznato da među srpskim političarima ima pedera", i napominje da pouzdano zna za njih "bar desetak". On, međutim, odbija da kaže bilo koje konkretno ime:

- Znam ih sve po imenu i prezimenu, ali ne očekujte od mene da vam sada imenujem sve te "pozadince". Konkretno, ne znam da li su Kostreš i Pajtić homići, ali verujem mom prijatelju Velji koji tvrdi da jesu... Znate kako, Velja mnogo bolje poznaje vojvođanske političare od mene - objašnjava Palma.

Palma: Ništa sa "pozadincem" !!!

Dragan Marković kaže da bi glatko odbio da profesionalno sarađuje sa bilo kojim homoseksualcem...

- Pošto takve sklonosti ne podržava Srpska pravoslavna crkva, a ja sam vernik, to ne dolazi u obzir! Sve i ako bi mi ponudili mesto predsednika Vlade, a da peder treba da mi bude saradnik, odbio bih: "Hvala vam ljudi, ali ja neću da radim sa 'pozadincem', neka guzi druge mene, bogami, neće...". Ma nema tih para ni da me pederi vode u Evropu! Pre bih ostao da čuvam ovce i koze u mom selu nego da s njima idem u Evropu - kategoričan je Palma.

Gej aktivista Boris Milićević kaže da pouzdano zna da među srpskim političarima ima homoseksualaca, ali naglašava da je nedopustivo to što je uradio ministar Ilić.

- Ilić je takvim istupom u javnosti uvredio sve pedere u Srbiji! To je vrhunac nekulture. Ilić je samo još jednom pokazao da je seljačina i primitivac! - kaže Milićević, koji se među prvima u Srbiji javno deklarisao kao gej.

On napominje da homoseksualaca ima svuda i da lično poznaje nekoliko uticajnih gej političara, ali ne želi da ih javno imenuje.

- Naravno da među političarima ima ljudi koji su skloni istom polu, ništa manje nego među pekarima ili profesorima - komentariše Milićević.

Sociolog Ratko Božović smatra da je Ilićeva izjava u najmanju ruku vrlo nedolična, bahata i da vređa slobodu ljudskih prava.

- Ali šta ćemo, Velja je takav kakav je, previše je komotan i misli da mu je dopušteno ama baš sve. Uostalom, upravo takve Veljine izjave samo govore o karakteru vlasti u Srbiji i ljudima koji vode ovu državu - komentariše Božović.

On procenjuje da bi u srpskoj javnosti na nož bio dočekan svaki političar koji bi se otvoreno izjasnio kao homoseksualac.

- To bi se naročito loše odrazilo na biračko telo njegove stranke i njega lično ukoliko bi bio biran. U Srbiji je odvajkada postojao fenomen mačo tipa, tako da je ovde manje strašno biti ubica nego homoseksualac - ubeđen je Božović.

Šormaz: Pitajte Velju

Potpredsednik SPS-a Milutin Mrkonjić kaže da saradnike nikada ne bi birao po polu ili seksualnim sklonostima...

- Jedno je posao, a drugo uživanje! Prema tome, ljude na poslu ne bih delio na muškarce i žene ili na pedere i lezbijke, već na sposobne i nesposobne, poštene i lopove, radnike i neradnike... - komentariše Mrkonjić.

Poslanik DSS-a Dragan Šormaz kaže da njemu ne bi smetalo da u skupštinskim klupama sede i homoseksualci...

- Ipak, mislim da im ne bi bilo lako i da bi se poslanici uglavnom sprdali na tu temu. Lično, nisam upoznat kojih su seksualnih sklonosti Pajtić i Kostreš... Uostalom, možda Velja zna nešto što ja ne znam - komentariše Šormaz.

U G17 juče nisu hteli da govore na ovu temu.

- Takve izjave uopšte nisu dostojne komentara - odgovorio je šef informativne službe G17 Plus Nikola Papak.

Vlajkova posthumna optužba !!!

Nekadašnji ministar policije Vlajko Stojiljković, koji je pre pet godina izvršio samoubistvo pred ulaznim vratima Savezne skupštine, pošto je u njoj usvojen Zakon o saradnji sa Haškim tribunalom, ostavio je iza sebe oproštajno pismo u kojem je objasnio razloge zbog kojih je digao ruku na sebe. Stojiljković je u tom pismu, koje je napisao na 15 strana, prozvao nekoliko srpskih političara za homoseksualizam, tvrdeći da su zbog nastranosti bili ucenjeni od zapadnih obaveštajnih službi.

"Radi se o ljudima sklonim homoseksualizmu: Miroljubu Labusu, Žarku Koraću, Dušanu Mihajloviću, Božidaru Đeliću, Aleksandru Radoviću i drugima koji, nalazeći se na odgovornim državnim funkcijama, ozbiljno ugrožavaju bezbednost zemlje i njene ekonomije zbog uticaja stranog faktora", poručio je Stojiljković.


PRESS, S. Vojinović



[Edit by Mistreated: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 15. Jun 2007, 17:39:43 od Mistreated »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam stvarno cuo za Bozu Djelica iz nekih beogradskih gej izvora da je derpe!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
A ja sam to cuo za Vojislava Kostunicu.  Za Tomu Nikolica se prica da je nekrofil. Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sudeci po avataru ti bi to trebalo da znas!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Cao pisxice Smile
I nemoj da se plasis, nece nista da te boli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Када је јавно недекларисани педер у врху власти и жели да сакрије своје сексуално опредељење, то је лоше, јер је рањив и подложан уценама, те преко њега могу да се сазнају државне тајне и да се утиче на државну политику.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Izvor: Press...

Sagovornici: Palma i gay aktivista

Svaki tera vodu na svoju vodenicu... urnebesno.. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
... Za Tomu Nikolica se prica da je nekrofil. Smile

 
"Grobar" !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
A ja sam to cuo za Vojislava Kostunicu.  Smile


A decko mu je Nikitovic.
A ko je topdjija a ko furundzija to vec ije jasno.....
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Meni samo nije jasno koga jos zabole k... sta onaj seljober debil od Palme misli? Daj bre to treba pod hitno zatvoriti u onaj njegov zooloski vrt. Opasan je brate po okolinu. Tolika doza gluposti na jednom mestu...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:25:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.