Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:30:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Šta je homosexualizam u stvari?
Bolest
Normalna sexualnost
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Homofobija  (Pročitano 19962 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ha ha ha Goa  Smile

Ok ovako. Ja nemam nista protiv Gay ljudi u smislu da mi smeta njihova sexualnost ili sta vec. Ali neke stvari ne treba da se ispoljavaju javno kada se zna kakva je situacija kada se neke da kazem "nenormalne" stvari prikazuju. Ljudi jos uvek u Srbiji ili tacnije u pojedinim delovima Evrope nisu prihvatljivi prema takvom izkazivanju.  Ja ako sam Ateista ne idem u Crkvu kada znam kakav bi docek bio. Partizanovac ne ide u tribine gde su Zvezdasi. AKo bi isli prema tome da neko pati od homofobije i uporedili na primer sa sportom do kakvog zakljucka bi dosli? Da vecina navijaca Zvezde su u stvari Partizanovci i vecina Partizanovaca Zvezdasi? Ne odgovara uopste.
Ne kazem da nema ljudi koji imaju problema sa svojom sexulanoscu ali to sigurno nije vecina.
Jebiga ja mislim da smo tako odgajani. Uceni smo da sve sto nije prihvaceno u nekoj normi nije normalno i to je tako ostalo.
Ja na primer mrzim Emose ali ne znaci da zelim da budem kao oni, isto tako mrzim one koji se oblace kao da izlaze na modnu pistu i smatraju da su bolji od tebe jer imaju lovu. Ne zelim da budem kao oni. Svako na kraju krajeva ima svoje razloge zasto nesto mrzi i voli u ovom slucaju su to Gay ljudi.
Vise te tuce smatram da su nauceni refleks prema nepoznatom. Pop kaze da je to nemoral. Otac i keva kazu da je to nemoral. Prijatelji kazu da je nemoral. Ako mislis da posle toga neces imati slicno misljenje grdno se varas.
Sve zavisi isto odakle polazis sa svojim ubedjenjem.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
Vrlo prosto, priroda (da ne kazem Bog - posto on ionako nije stvorio coveka  Smile ) nije zamislila da dve jedinke istog pola stupaju u seksualne odnose, zakoni prirode i zivotinjski svet na planeti Zemlji prosto tako ne funcionise. Pa tako da je homoseksulnost jedna neprirodna pojava koja krsi zakone prirode, pa je samim tim ljudi imaju sasvim prirodan i normalan strah i odbojnost prema takvim neprirodnim pojavama.

Citat
Na kraju krajeva,svetska zdravstvena organizacija je nakon američke priznala homoseksualizam kao normalnu seksualnost.

Mrzi me da trazim (spava mi se  Smile ), ali ima tema koja govori o coveku koji je bio najglasniji zagovornik i jedan od pokretaca ideje da se homoseksulnost skine sa liste bolesti, i kako je lobirao i vrsio pritisak na ostale kolege da ga podrze u tome....koji sad isto tako pocinje kampanju i lobiranje da se sex sa zivotinjama proglasi za normalnom i prirodnom pojavom!
Pederski lobi je cudo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
i dusevne bolesnike kada 'vataju na ulici oni vichu "pustite me ja sam normalan".
vi gejovi da stvarno mislite da je to normalno, ne bi ste stalno to govorili. pokusavate da ubedite sebe i druge da ste normalni, ali podsvest ne mozete da prevarite.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
nauka sve više dokazuje da ima više vrsta sexualnosti a ne samo hetero.
Sto rece Gazda (bitange i princeze)... ufatila ga zena in flagrante s kozom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
 Smile ma dobro de,nisam hteo da preciziram kad svi znamo da nisam mislio na zoo sex  Smile ali i on spada pod "sexualnost". Ono na čemu je akcenat ovde jeste to da ako se dve osobe vole na način koji nije baš mainstream,dobrovoljno i na njihov način-zašto bi bili progonjeni zbog toga? Pritom ne mislim na bilo kakve "veze" gde je neko primoran na nešto,odnosno gde oba partnera ne učestvuju dobrovoljno. 
  Goa,to kažem zbog tvoje slike od malopre gde ima nekrofilije,zoo sexa i sl.a to ne podržavam prosto zbog zloupotrebe životinja jel a i neko ko kreše mrtvu osobu,mislim bez njenog pristanka...nije u redu  Smile Smile

 Inače tek sad vidim izmenu..

 @crullick
  Sjajan text,svaka čast.
« Poslednja izmena: 26. Sep 2008, 11:33:45 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
,zoo sexa i sl.a to ne podržavam prosto zbog zloupotrebe životinja
a sta ako se zivotinji svidja?
Citat
a i neko ko kreše mrtvu osobu,mislim bez njenog pristanka...nije u redu
pa cutanje je znak odobravanja.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Da se vratimo temi homofobije da ne bi analizirali da li tikvice i krastavci vole kad ih koriste za stimulaciju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moj odnos prema ovakvim ljudima je poznat i drago mi je zbog toga. Ne bih dalje da se uplicem, jer kako rece Koki "ispricano je vec milijardu puta". Jednostavno, covek koji mrzi, je naucen da mrzi, nesigurni su u sve pa i svoju sexualnost (mada ne mora da znaci) i zao mi je takvih ljudi. Bla bla bla Smile

Rase ti je odavno rekao da se ti ne bi predstavljao kao žensko (maleckaa) da si "neki faktor u svom WC-u", tako je rekao car Smile ... odnosno da si siguran u svoju sexualnost.
Tako da će pre biti da su homofobofobi, oni koji se plaše "homofoba" nesigurni u svoju sexualnost.
O tome svedoči i svojevremena izjava Radojice Bunčića (drugar čuveno Queerie Smile Smile )
"Kao i mirovni i gej aktivista, prigovarač savesti, građanin i osoba čiji je osnovni identitet identitet nepripadanja... Smile Smile Smile
Naveo čovek pet identiteta, pa onda kaže da ima "identitet nepripadanja", čime već pripada (još jednom) identitetu...
Reklo bi se da taj lik ima problem identiteta, kao uostalom i svi oni koji ne znaju da li su muško ili žensko.
Ukljućujući tu i Glavitja, ovaj maleckog, ovaj Raznosača Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Duh Sekire
Blagog pojma nemam o cemu pricas, ali bitno je da ti sebe kontas  Smile Smile Ja mogu preko foruma da ti kazem i da sam shpijun CIA-e (a nisam Smile). TO sta ces ti posle da u svojoj glavici skontas, to je vec tvoja stvar i ja tu ne mogu mnogo toga da ucinim, zar ne?  Smile Smile

Isto tako, neki kazu da je homosex bolest, neki kazu da nije, neki kazu da postoje i hetero ljudi koji se u svojim igricama ponasaju bolesno, molim lepo, ako je tebi super, brate i meni je  Smile  Ja volim kad se zamnom na forumu dize prasina, jer to je i poenta. Treba da me ljudi okarakterisu i ovako i onako i kao gaya i kao pedofila i kao zoofila i kao bla bla bla. Smile Trudim se da pokrenem ljude da misle, a ne da se plase. Smile Smile

Homofobija je strah od nepoznatog, pre svega, a posle i medicinski slucaj. Netrpeljivost je vec druga stvar i ima veze (izmedju ostalog) i sa latentnom homosexualnoscu (sto opet ne mora da znaci). Vecina ljudi koji podrzavaju netrpeljivost su neuki (ne samo sto se tice obrazovanja, vec tu igra veliku ulogu i iskustvo).

Poenta je u tome da ne gledamo svi isto na bolest, poremecaj, zdravlje i zivot, sto je dobro, jer sta bi se desilo kada bi svi mislili isto? Propast.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Nokia 
Onodys i Raven su dali sjajne odgovore.

Prvo ako neko ima problem sa svojim identitetom nikakva pomoć mu nije da ga neko gura u grupu nekog drugog identiteta. I ono što je rekao Onodys dopunila bih da je populacija mladih kojima se još razvija seksualnost, kao i kompletna psiha i identitet najviše ugrožena modom preterane favorizacije homoseksualnosti. Da od trauma koje je to ostavilo nastaje jedan novi, ne homofobni nego homodestruktivni pravac. Mladi ljudi koji su u jednom momentu podlegli propagandi, nestabilne i bolesne osobe lako padnu u iskušenje da na trenutak poveruju da je njihov problem u homoseksualnosti. Posle sami dođu do zaključka kako je to bio pogrešan put, ali se onda osećaju iskorišteni i zloupotrebčjeni od strane nekog agresivnog homoseksualca-predatora koji ih je na taj put zaveo.

Drugo je ovo što kaže Rale. Ako se nekom stvarno sviđa homoseksualni odnos postoje klubovi i mesta gde je taj odnos potpuno slobodan za ispoljavanje. Tamo dolaze oni kojima homoseksualizam ne smeta, kao što na splav Lukas dolaze oni koji vole narodnjake a ne oni koji slušaju klasiku. Kao što u riblji restoran na ručak ne ide onaj ko mrzi ribu i alergiočan je na plodove mora.Znači podržavam postojanje klubova namenjenih homoseksualizmu, kao i bilo kojoj drugoj specifičnoj seksualnosti (fetišima). Ali nikako ne podržavam javno nametanje homoseksualizma jer ono devalvira normalne međuljudske odnose.

Apsolutno ne podržavam fizičke obračune saa homoseksualcima jer su homoseksualni u svojoj privatnosti, ali moje iskustvo je da su uglavnom takve napade trpeli oni koji su svoju homoseksualnost pokušavali da prodaju nekom, da zavedu i iskoriste nekog muškarca koji nije homoseksualan, ili koji su se lažno predstavljali devojkama kao hetero, a onda one otkrivale njihov homoseksualizam.

Danas je zaslugom homoseksualnog lobija homofobija dobila na zamahu, to je rezime mog razmišljanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:30:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.