Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:43:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hitler i Rotsild [samo za ozbiljne]  (Pročitano 63936 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Moguce je da se Got pise sa 2 t  ne znam nemacki niti me nesto zanima taj jezik.

Pa niko te ne tera da se bakces sa stvarima u koje se ne razumes  Smile

Citat
Maradicu sve je to propaganda,ti znas da li Nacional-Socijalizam ima veze sa Hriscanstvom,tu sam te cekao znas li mozda ko su Aranebe?

I gde je Isusova ruka i petsto miliona Kineza... Glavno da ti znas sta je NS, sedi malo pa prouci materiju...

Citat
Mada Nemce gotivim,dobro Maradicu vazno je tvoj Guster-Jahve tu.

Reko ja, shapeshiftari  Smile

Haha 100 kg,elegantno popunjen,bas te briga, e nisam pozadinac da me zanima da li si Apolon ili nisi,

Sta bi na to tvoje rekao Aleksandar Makedonski  Smile

Uzeli iz Hitlerove ideologije šta im se sviđa. Proglasili se arijevcima.
Možda je to način da se leče kompleksi. Pošto su u životu niko i ništa, barem u glavama pokušavaju sebi dati veću vrednost i značaj i staviti se iznad ostalih.
Najlakše je jevreje, crnce i kineze okriviti za svoje neuspehe.

Koliko to ide daleko  Smile









Upropastila ova globalizacija svet nacisto, nista vise kao pre sto je bilo  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2013, 12:29:35 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Roki znam da ne volis Desnicare jer si Puftin Dizelas,bolje da ne kazem sta bi ja vama Dizelasima radio koji ste skoro pa isisali ovu zemlju.Upap vazno da si ti dorastao ovoj temi a ne znas da su Apaci indijansko pleme S.Amerike,najveca razlika izmedju Hitlera i Rotsilda je ta sto se Hitler nije folirao da je fin,dobar i kao neki koji po svaku cenu pomaze svima kao ovi bankari Rotsildi da i cast.Cast je bila osnovna doktrina u Trecem Rajhu.Gottago Hrist je mesija ili izaslanik Covecanstva-Bozji sin samim tim ne moze da pripada bilo kojoj religiji vazno je Gottago da vi Mormoni-Hipici pevate pesmice i govorite parole No War in Vietnam i govorite ko komunjare da su svi ljudi jednaki,jesu svi ljudi jednaki ali pred Bogom i Hristom.Maradicu znam da si njihov,Maradicu lepo je to sto znas mozda nemacki ali to nema veze da li mnogo znas o Trecem Rajhu i Naiconal Socijalizmom i vidim volis levicarske-komunjarske pamflete.Maradicu izmanipulisani plitak si ko potok,dokazao si se ti vec,nisi cuo za Anenerbe.GOTT MIT UNS,HRIST FOREVER,EUROPE FOREVER,WHITE POWER,88,33.Crni kontradiktoran si,ok ako si mozda Maradicev drug po partiji ali nemoj da pricas o necemu sto ne znas,lepo ti je danas u ovo danasnje ludo vreme pa kada su tvoji na vlasti ali necete jos dugo.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2013, 21:23:58 od Ace Makedonski »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Sony xperia
I come in peace.  Smile

Dovoljno je bilo.

Lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:43:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.