Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:45:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Heroin  (Pročitano 26377 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
Vidim da ste spominjali halucinogene droge, prvenstveno LSD. Ono što je zanimljivo kod LSD-ja je to što on ne izaziva zavisnost. Dakle, nema ni psihičke ni fizičke zavisnosti, ali može da nanese velike štete psihi, kao što su psihotični napadi u vidu flash back-ova - vraćanja ''loših tripova'' kada osoba nije pod dejstvom droge... To može (ali i ne mora) dovesti do psihoze, ali i raznih drugih problema u psihičkom životu.

meni su ljudi pricali sta se desava pod dejstvom LSD i to ne bih voleo da dozivim nikad cak ni da sam siguran da necu imati nikakve posledice Smile Kao desava se da ti se prosto ugasi zvuk Smile stojis u diskoteci i sve je ugaseno a svi se pomeraju usporeno .... a imam i na telefonu klip jednog dobrog druga koji tuce svoju nogu i govori : oces da se bijes *icka ti materina i to ponavlja non stop a uzimao je "samo" pecurke  Smiley 1



Mozda si upravu da je Heroin najgori ali ipak sa Heroina mozes da se skines sa ludila ne mozes Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Vidim da ste spominjali halucinogene droge, prvenstveno LSD. Ono što je zanimljivo kod LSD-ja je to što on ne izaziva zavisnost. Dakle, nema ni psihičke ni fizičke zavisnosti, ali može da nanese velike štete psihi, kao što su psihotični napadi u vidu flash back-ova - vraćanja ''loših tripova'' kada osoba nije pod dejstvom droge... To može (ali i ne mora) dovesti do psihoze, ali i raznih drugih problema u psihičkom životu.

To za flesbekove u vecem delu nije istina...sve je u samom LSD-ju,ovaj ortak sto sam naveo,kada je pojeo tri,radilo ga je tri meseca,posle toga nije imao nijedan fles...tako da....fail on that theory... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
meni su ljudi pricali sta se desava pod dejstvom LSD i to ne bih voleo da dozivim nikad cak ni da sam siguran da necu imati nikakve posledice
ne znas sta propustas Smiley

jagode su jagode
i supermen je jak
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Vidim da ste spominjali halucinogene droge, prvenstveno LSD. Ono što je zanimljivo kod LSD-ja je to što on ne izaziva zavisnost. Dakle, nema ni psihičke ni fizičke zavisnosti, ali može da nanese velike štete psihi, kao što su psihotični napadi u vidu flash back-ova - vraćanja ''loših tripova'' kada osoba nije pod dejstvom droge... To može (ali i ne mora) dovesti do psihoze, ali i raznih drugih problema u psihičkom životu.

To za flesbekove u vecem delu nije istina...sve je u samom LSD-ju,ovaj ortak sto sam naveo,kada je pojeo tri,radilo ga je tri meseca,posle toga nije imao nijedan fles...tako da....fail on that theory... Smile
Rekoh da može, ali ne mora, pročitaj još jednom, sa malo pažnje.
A i ne možeš doneti takav zaključak na osnovu ''slučaja mog ortaka''.
To ti je elementarno poznavanje statistike, fakultetski obrazovani čoveče...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ti likovi se stvarno zakucaju na dno. I to brzinom kao da im je okacen teg od 16 tona o noge. Malo sam zavirio u taj svet i brze bolje izasao iz njega. Mnogo mracno i hladno mesto za moj ukus. Generalno ljudi bez snage volje, prodace i bracu i sestre i roditelje samo da se jos malo urade. A i njih se pomenuti uglavnom odrekli jer ne mogu da plate ono sto ovi mogu da usisaju. Onda kad im dodju na gajbu da naplate uslugu sa pricom: 'Dajte pare ili cemo ga ubiti...', roditelji samo kazu:'Ubijte ga...'. Ko da je komarac u pitanju. A ako roditelji tako misle o njima onda kako li tek drustvo moze da gleda na njih...Ove price o pozamici tipa:'Jos mi nije legla plata, de pozajmi 50 evra vracam cim legne...' vidim da su mnogima poznate. Meni odmah zazvoni dop alarm u glavi kad cujem tako nesto.

Tesko se narkomani skidaju pre svega sto ne mogu da promene drustvo u kom su se i navukli na drogu. I kad se oslobode fizicke zavisnosti opet im stizu pozivi od 'kolega' a onda mozak pocne da se priseca 'starih dobrih dana' i ciklus krene iz pocetka...S kim si - takav si!

Evo i od mene lepe pricice...Lik se zabavljao dosta dugo (4 g. mislim) sa vrh ribom za kojom se okrece i musko i zensko na ulici. Kad ne lezi vraze udje dop u njegov zivot i umesto da je ozeni i da ne silazi sa nje, on nije silazio sa zutog. I naravno, veza tu pocne da puca i to se oteglo neko vreme jer je on to u pocetku pitajbogakako uspevao i da se prikrije, a i ona je bila malo previse vezana za njega jer je bio prvi sa kojim je spavala. I tako ode veza u q a on joj je na kraju ostao duzan 1000 evra koje mu je ona oprostila. I sta je tu toliko tragicno? Pa tragicno je sto ja nisam uspeo da se smuvam sa njom posle njihovog raskida... Smile (Uf, sto je dobra da vi znate...)

Inace mislim da ne bi bilo lose da ih drzava fraj leci ali da lepo zavestaju organe medicini. Mislim da bi tu mogao da se zalomi po neki dobar bubreg koji bi novi vlasnik bolje koristio...

Evo i nekih opstih interesantnih informacija:
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/12/01/AR2006120101654.html
E sad ja ne znam kako neko uopste moze da poveze dop - Avganistan - Americka vlast u Avganistanu - 9 11 povod da se udje u isti - Americka vlada - Illuminati ma nema sanse kazem vam ja...

I najvaznije od svega: Hendrix nije umro tako sto je predozirao heroinom. Jimi je voleo psihodelicne droze a dop 'spusta'...

 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
I najvaznije od svega: Hendrix nije umro tako sto je predozirao heroinom. Jimi je voleo psihodelicne droze a dop 'spusta'...
recenica jednog lika : zamisli da sada popusis 1000 dzointa i pomnozi sa dva e takav je osecaj kad se puknes dopom Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Vidim da ste spominjali halucinogene droge, prvenstveno LSD. Ono što je zanimljivo kod LSD-ja je to što on ne izaziva zavisnost. Dakle, nema ni psihičke ni fizičke zavisnosti, ali može da nanese velike štete psihi, kao što su psihotični napadi u vidu flash back-ova - vraćanja ''loših tripova'' kada osoba nije pod dejstvom droge... To može (ali i ne mora) dovesti do psihoze, ali i raznih drugih problema u psihičkom životu.

To za flesbekove u vecem delu nije istina...sve je u samom LSD-ju,ovaj ortak sto sam naveo,kada je pojeo tri,radilo ga je tri meseca,posle toga nije imao nijedan fles...tako da....fail on that theory... Smile
Rekoh da može, ali ne mora, pročitaj još jednom, sa malo pažnje.
A i ne možeš doneti takav zaključak na osnovu ''slučaja mog ortaka''.
To ti je elementarno poznavanje statistike, fakultetski obrazovani čoveče...  Smile

Evo ako bas moram da kazem,a vidim da moram,imam jedno...10 *poznanika koji su gutali LSD na svakoj drugoj zurci,pa odatle znam i dejtsva,psihoterapeutski ~ obrazovno ~ vaspitni covece. Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 21:32:15 od Thug4ever »
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
To opet nije dovoljno za generalizaciju, pa i da ih je i 50, i stotinu.

I da, ja sam samo student, i to jednog nimalo teškog fakulteta. Jednog. Jedinog. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
To opet nije dovoljno za generalizaciju, pa i da ih je i 50, i stotinu.

I da, ja sam samo student, i to jednog nimalo teškog fakulteta. Jednog. Jedinog. Wink


Jednog. Jedinog.


Poenta...? Smile

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Poenta je da nisam:
Citat: Thug4ever
psihoterapeutski ~ obrazovno ~ vaspitni covece.
nego običan student, jednog fakulteta.

Ti bi kao neko daleko pametniji i obrazovaniji od mene trebao to sam da shvatiš, a ne ja ovde da ti crtam.
No, dobro....

Vratimo se na temu, svi...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:45:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.