Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:04:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Heroin  (Pročitano 26235 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
Pa, majku mu njegovu... gledala sam kako neke zaista osetljive duse odrastaju preko noci suocene sa stvarnim zivotnim problemima (npr. gubitak roditelja), pa nesto ne vidim da su posle perioda tuge i borbe postali narkomani.
pa meni dok je otac bio ziv bio sam skroz u fazonu ajde idemo da probamo sve da vidim kako je Smile a od kada je preminuo uvek imam osecaj kad radim nesto "lose" da me on gleda Smile mozda je malo cudno mozda i nije ali tako je  Smile

Citat
kod svih droga iz te grupe narkotika...
kod kojih droga? Smile



po meni su halucigene droge najgore njih ko je uzeo vise od jednom nije ostao citav Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
@gasterm

nemoj da me shvatis pogresno, ali gotovo neveravatno zvuci da su svi koje znas da su koristili heroin umrli od toga ili su se ubili. ja znam par likova: jedan se skidao ali se opet vratio na heroin, drugi je sada poceo lecenje, a treci se kao skida mesec dana pa opet uzme. stvar je u tome da znam mnoge koji su pili ili koji su pusili marihuanu, ali ljudi ipak mogu bez problema da to ne rade bar nedelju dana, sa heroinom je drugacije jer su apstinencijalne krize izgleda žestoke

@razmazzena

heroin izaziva tesku zavisnosti ali ako se on posle 7 dana korišćenja odlučio na lečenje onda se sigurno izvukao

@whitegoa

ovde sam hteo da pricamo samo o heroinu zato sto necu da se bespotrebno siri tema. ne mislim da droge treba deliti na teže i na lakše ali sam ipak hteo da se fokusiramo na jednu temu. planirao sam nakon sto se ovo iscrpi da otvorim temu o kokainu koja bi bila posebna pa evo ako moderator dozvoljava da je otvorimo posebno jer lakse je da se prati

@anea

tačno je da mrcvare svoje porodice, znam lika koji je rekao svojima da ide na zimovanje, a onda uzeo novac i potrošio ga za drogu... to je samo jedan od bezbroj primera

znate li nekog da se izvukao?
« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 12:21:09 od munlajt »
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
znate li nekog da se izvukao?
znamo Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
znate li nekog da se izvukao?
znamo Smile

dobro i...?
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
pa rekao sam na prethodnoj stranici .... Velika podrska porodice prvenstveno mora da postoji i da se izgradi neka zdrava atmosfera Smile Mada u ovom slucaju je pomoglo to sto mu je doktor doslovno rekao : ako uzmes bilo sta jos samo jedan put neces preziveti !  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ne vjerujem u izlijecenje poslije dugorocnog uzimanja narkotika, narocito tih hardcore.

Vjerovatno su mnogi procitali, ali oni koji nisu, Djeca sa kolodvora Zoo je, po meni, jedna od najrealnijih knjiga ikada napisanih na tu tematiku.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Ne vjerujem u izlijecenje poslije dugorocnog uzimanja narkotika, narocito tih hardcore.

Vjerovatno su mnogi procitali, ali oni koji nisu, Djeca sa kolodvora Zoo je, po meni, jedna od najrealnijih knjiga ikada napisanih na tu tematiku.


preporučujem ti film Putevi droge, ljubavi moja
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Hvala. Inace, pricala sam o knjigama, ubuduce obrati paznju.

I nemoj da si laskas.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Citat
heroin izaziva tesku zavisnosti ali ako se on posle 7 dana korišćenja odlučio na lečenje onda se sigurno izvukao


Ne,ne ... Posle 7 dana je postao zavistan. Na lecenje se odlucio kad je ostao bez para i kad su mu roditelji saznali... Posle par meseci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Ja poznajem lika koji se skinuo sam sa heroina,na suvo,bez lekova,doktora itd.Potpuno sam. Smile
A koristio je iglu konstantno 4 godine...

Uopsteno,posto su pomenute haluicogene droge,mogu da dam primer jednog lika koji je pojeo tri LSD-ja za mesec dana,posle tri meseca nije bio normalan. Smile



IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:04:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.