Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:28:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HerbaLife preparati - iskustva  (Pročitano 168111 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
ma nema veze koliko jedes vec sta jedes i kada jedes , to zamena za obrok , pa nista nije kao hrana , ima milio boljih suplemenata a ni jedan nije dobar kao zamena za obrok zato se i zovu dodaci ishrani
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
Za sve one koji su (ne) pazljivo citali ono o cemu sam pisao, ovo je prica o preparatima koje sam ja probao, i o kojima sam zeleo da cujem iskustva drugih, a ne iskustva ljudi koji nikad nisu probali te preparate.
Posto je glavna sestra " koleginica", red je njoj prvo da odgovorim, ako smatras da su svi ti preparati gluposti, zasto si nasla za shodno da komentarises nesto sto nikad nisi probala niti imas zelju da probas.
Za gospodina Uboje, pretpostavljam da se bavis bodi bildingom ili makar fitnesom, cim si probao masu suplemenata koje ja nisam probao, niti verovatno cuo za njih. Samim tim, opovrgavas sopstvenu tezu da se moze sve uz pomoc majke prirode. Drugo, ne znam u kojoj teretani ili popularnom casopisu si procitao o efektima proteina soje, ali ako baratas netom ili se druzis sa nutricionistima, raspitaj se malo bolje. Trece, ili neko ovde ne zna da cita, ili mislite da se mleko i proteini mleka dobijaju sa drveta, koliko ja znam kravlje mleko je jos uvek animalnog porekla. Komentar o unosenju iskljucivo namirnica zivotinjskog porekla,  znaci da neko ne unosi uopste voce i povrce, a ako je to zdravo, ja cepam diplomu i prelazim u fizikalce odmah. Ako ti bas trebaju velike kolicine proteina da nabildujes misice, ima i preparat za to, ali se on ne koristi za regulaciju tezine vec misicne mase.

Sofija, ma koliko slusala price dvoje ljudi koji nikada nisu ni probali ni videli ocigledno Herbalife preparate, oni ne sadrze nikakve droge  Smile Zamena obroka se radi pomocu shejkova koji se pripremaju sa mlekom ili vodom i sadrze adekvatnu kolicinu hranljivih materija, sa malo masti i secera, i samim tim malom kalorijskom vrednoscu. Tablete koje se mogu uzimati uz to su komprimovana biljna vlakna za poboljsanje varenja i vitamini, nikako sredstav za ubijanje apetita.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
meni su suplementi jedan obrok , a ja jedem 8 puta dnevno

da ja sam se raspitao kod najboljih nutricionista i trenera na svetu  , da ja sam procitao gomilu nezavisnih istrazivanja koja se ticu soje i njenog delovanja


ma sto da probam kada ima bolje i to mnogo mnogo bolje  a jeftinije , a kako to malo secera , ajde evo jedan primer sastava da se vidi da ni jedan sastojak ne valja
http://www.herbalife.com/US/en//pdf/catalog/LPR3106US-45-04.pdf
mera je 25g
ima 9g proteina soje , i 9g secera , fruktoze koji je los a i jeftin secer , i sta je tu dobro , a takvi su i svi ostali
ti tripujes da su sada ovo neki suplementi i da su oni nesto novo izmislili , ma idi bre ovi zaostaji vekovima oni koji znaju nesto ni u ludilu ne bi kupili ovo  i za ovo da dam 120din , ovo dzabe da mi daju ne bi uzimao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Posto je glavna sestra " koleginica", red je njoj prvo da odgovorim, ako smatras da su svi ti preparati gluposti, zasto si nasla za shodno da komentarises nesto sto nikad nisi probala niti imas zelju da probas.
Za gospodina Uboje, pretpostavljam da se bavis bodi bildingom ili makar fitnesom, cim si probao masu suplemenata koje ja nisam probao, niti verovatno cuo za njih. Samim tim, opovrgavas sopstvenu tezu da se moze sve uz pomoc majke prirode."

ja ne znam da li si ti glup, sujetan ili ti je ispran mozak, imaš neki problem definitivno!
dakle ovako, ja sam protiv preparata koji zamenjuju obroke! pravilna suplementacija je ok ali da ja zamenim svoje obroke nekim šejkom na bazi soje, pa moram da budem retard da bih to uradila. zar nije bolje pojesti 200g ribe list ili lososa, ćuretine?
da sve može uz pomoć majke prirode , nije rekao uboje nego ja, nisi pažljiv na času
i molim moderatore da obrate pažnju jer se ovde reklamira proizvod koji gospodin dr distribuira, mislim da to beše zabranjeno
i by the way, ako si mi kolega, treba da prećutiš to jer ako se sećaš ispita iz medicinske etike, lekari i alternativna medicina, pa još reklamiranje, ne nikako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Gospodine Uboje, ocigledno sam bio upravu kada sam rekao da se bavite fitnesom ili bodibildingom, jer obican narod, ma koliko to bilo pogresno, ne jede 8 puta dnevno, i ne koristi suplemente u ishrani. Voleo bih da cujem vase preporuke za secer, ali za ostatak normalne populacije, fruktoza nije los secer, naprotiv, pogodna alternativa klasicnom seceru. Ne mislim, niti sam u jednom trenutku rekao da je Herbalife izmislio nesto extra novo i najbolje na svetu, niti da ne postoji nista bolje od toga. Sto se tice kvalitetnih suplemenata, ako tvrdite da imate iskustva sa njima, onda znate sigurno da nisu jeftini i da se moraju uzimati pod strogom kontrolom lekara i nutricioniste. Nezavisna istrazivanja o efektima soja proteina......slobodno postavite reference, i ja cu vam pokazati reference koje sam ja proucavao. Sva istrazivanja uvek neko finansira, pa i nezavisna. Naglasavam, ja ne govorim o Herbalifeu, nego generalno soja proteinima i izoflavonima.
Takodje, gospodine Uboje, zahvaljujem vam sto ste dokazali moju tvrdnju o postojanju etiketa na svakom proizvodu, ovaj pdf koji ste okacili je primer etikete sa jednog od preparata.
Naravno, ovde niko nikog ne tera da bilo sta uzme, tako da ni vi, Uboje ne morate nista da probate, a da vam dajem za dzabe, nikako mi ne pada na pamet.
Pozdrav

Draga koleginice, Vase misljenje o preparatima na bazi soje koje nikada u zivotu niste probali niti videli me uopste ne zanima. Nivo komunikacije na koji se spustate postaje preterano neozbiljan, cak i za ovako opustene forume. Za Vasu informaciju, i ako pazljivo i tri puta minimum procitate naslov teme, on kaze Herbalife preparati- iskustva, ne neiskustva, ne nikada ne bih probala ili slicno, Tema se odnosi naljude koji bi da podele svoja ISKUSTVA. Vi slobodno konzumirajte lososa ili ribu list, nemam nista protiv njih, cak stavise, jedem sve vrste namirnica, u adekvatnim kolicinama.
Sto se tice apela za moderatore, mogao bih da uputim slican apel za dosta tema na ovom forumu, koje su mi   
i bile razlog za otvaranje nove teme. Nisam Vas cuo draga koleginice, da ste dali konkretno misljenje na temu drugih preparata na ovom forumu, ma koliko oni bili nezdravi. Sto se tice mog ispita iz medicinske etike, polozio sam ga sa 10, i ne narusavam nikakva pravila medicinske etike niti etike uopste. Ja se ne bavim alternativnom medicinom, niti preporucujem lekove kao neke kolege. Ja sam samo izlagao moja iskustva na datu temu. To sto Vi zamisljate da kao, tzv specijalista higijene ishrane mozete da raspravljate neargumentovano na ovu temu sa mnom, to je Vase licno pravo, ali nemojte ocekivati da cu slusati kritike od nekoga koji ne zna ni o cemu se ovde radi. Mozda pokusavate da zastitite licne interese?
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
čovek ima ozbiljnih problema sa sujetom
vrati se na prvu stranu teme, tu ćeš videti moja iskustva sa promocije herbalife-a, pošto već pričamo o iskustvima, i dalje imam br telefona gospodina Đurđevića
i sojini proteini nisu punovredni proteini pošto im, kao i ostalim leguminozama , nedostaju metionin i triptofan. zbog toga su proteini životinjskog porekla nezamenljivi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
idi bre koji lekari , nemaju oni pojma o suplementima , mislim na ove kod nas

prvo secer nije dobar , a fruktoza narocito , ja secer uzimam samo da bi podigao insulin nakon treninga , u ostalim slucajevima nikako , koristim vecinom dekstrozu

ajde da vidim ta istrazivanja koja pokazuju da protein iz soje valja
evo par clanaka da ne postavljam istrazivanja imas reference na dnu

http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=461709
http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=460347
http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=459861
http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=1512419



da okacio sam etiketu jednog suplementa herba life da ljudi vide da ne valja

da kvalitet kosta ali ne toliko a narocito ne za takav sastav , 2250g herbalife suplementa koji u sebi ima 9g protein na 25g merice kosta oko 9000 din  a ljudi mogu da kupe 2250g sojinog izolata proteina za 3900 din  s tim da u sebi ima mnogo vise proteina , ako je merica 25g on ima u sebi 22g proteina , znaci dobijete 2,5 puta vecu kolicinu proteina za vise nego duplo nizu cenu , da ne pricamo whey proteina koji se moze kupiti za 3200 din kvalitetan  a koji je zivotinjskog porekla , najskuplji kod nas kosta 5800din a ima 88 merica najkvalitetniji kod nas a to ispadne 65 din po merici a to je preko 25g kvalitetnog proteina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Iskustva sa promocije Herbalife ne znace da ste ikada probali ili koristili preparat, a posto ste naveli da preparati nisu imali etiketu, duboko sumnjam na kojoj ste vi promociji bili, slobodno pozovite gdina Djordjevica i pitajte ga sta vam je to prezentovao, jer sigurno nije bio Herbalife.
Sa sujetom nemam nikakvih problema, samo sa ljudskom gluposcu imam nevidjenih problema. Citajte pazljivo sta pisem, po hiljaditi put vam kazem, i procitajte pazljivo sta pise na etiketi koju je gospodin Uboje postavio.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uboje, ja dižem ruke od ovog sektaša. idemo da pričamo o esencijalnim kiselinama negde drugde i ponavljam ti dextroza je isto što i glukoza, lep dan ti želim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da multilevel treba zakonom zabraniti...
Ovo je ko Kirbi... Jednom kad postavis pitanje, on ti odgovori pitanjem i upadnes u zacaranii krug iz kog izlazis samo recenicom: "Gde treba da potpisem i gde da vam dostavim svoj PIN za cc..."
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 12:33:00 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:28:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.