Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:38:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HerbaLife preparati - iskustva  (Pročitano 168346 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
pih sve sama soja , ne valja nista , bacanje para , jeftin izvor proteina , izvor veoma losih proteina , covek treba da se drzi zivotinjskih , sto se tice ostalog sve su to neke male kolicine a verujem da cene nisu niske , sve u svemu preko neta a i kod nas u nutrition shopovma mogu se naci 100 puta bolji i kvalitetniji suplementi nego ovi

120 din po obroku je mnogo , kupis whey i imas 50 din po obroku , bolji izvor proteina , duplo veca kolicina proteina , milion puta zdraviji protein , ili ako bas volite soju lako je naci sojin protein koji je mnogo jeftiniji od ovoga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i još hoće nas da ubedi da je to dobra stvar, ma život mu promenilo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
 Smile Hmmmmmm,
ovde covek cuje svasta po malo, za gdina Uboje, ako malo pazljivije procitas ono sto ja pisem, videces da nije sve sama soja, nego je malo drugacije, ima proteina i biljnog i zivotinjskog porekla.To da bi trebalo da se drzimo samo animalnog nas je i dovelo do stanja koje mozete procitati u clanku od juce. Ljudi koji koriste zdravu hranu za dorucak za 50 din svaka cast, ja ne govorim da je ovo jedino i najbolje na svetu, ali budite iskreni i recite koliko vas realno kosta jedan dorucak?
Sto se tice glavne sestre, ne vredi komentarisati ocigledno zeli da se igra igre kontriranja, a ja nemam zelju da joj bilo sta uvaljujem.
Cisto da razjasnimo, ja nikoga ne ubedjujem u bilo sta, ja sam izlozio svoje misljenje o preparatima, koji su meni pomogli, do sada nisam cuo odgovor na moje prvo postravljeno pitanje, a to su iskustva drugih sa ovim preparatima. Za sada sam cuo kako je bolje ovo ili ono, ili kako ovo ne valja, te skupo te ja to nikad ne bih probala...itd.
Mene samo zanima da li ima ljudi koji su kao ja probali, i kakva su im bila iskustva...
PS Nisam cuo da je neko dao slicne komentare o uvaljivanju za druge navedene preparate na ovom forumu, sto je jako zanimljivo.....
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
herbalife, herbafast, ovo ono, sve su to iste gluposti i isto misšljenje imam o svim tip glupim preparatima
sve što hoćete da postignete , možete vrlo lako samo malim korekcijama navika u ishrani i dobrim izborom namirnica a sve što vam je potrebno, dovoljne količine gradivnih i zaštitnih materija, možete uneti hranom
moj doručak-150g voćnog jogurta (somboledo) 22,5 din
                   40g ovsenih pahuljica, pojma nemam koliko je to, možda nekih 20 din
     jeftino, a zdrav početak dana i pun želudac Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Kao sto rekoh.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a šta si ti to rekao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Smile Hmmmmmm,
ovde covek cuje svasta po malo, za gdina Uboje, ako malo pazljivije procitas ono sto ja pisem, videces da nije sve sama soja, nego je malo drugacije, ima proteina i biljnog i zivotinjskog porekla.To da bi trebalo da se drzimo samo animalnog nas je i dovelo do stanja koje mozete procitati u clanku od juce. Ljudi koji koriste zdravu hranu za dorucak za 50 din svaka cast, ja ne govorim da je ovo jedino i najbolje na svetu, ali budite iskreni i recite koliko vas realno kosta jedan dorucak?
Sto se tice glavne sestre, ne vredi komentarisati ocigledno zeli da se igra igre kontriranja, a ja nemam zelju da joj bilo sta uvaljujem.
Cisto da razjasnimo, ja nikoga ne ubedjujem u bilo sta, ja sam izlozio svoje misljenje o preparatima, koji su meni pomogli, do sada nisam cuo odgovor na moje prvo postravljeno pitanje, a to su iskustva drugih sa ovim preparatima. Za sada sam cuo kako je bolje ovo ili ono, ili kako ovo ne valja, te skupo te ja to nikad ne bih probala...itd.
Mene samo zanima da li ima ljudi koji su kao ja probali, i kakva su im bila iskustva...
 PS Nisam cuo da je neko dao slicne komentare o uvaljivanju za druge navedene preparate na ovom forumu, sto je jako zanimljivo.....
 Smile

prvo ono sta sam ja probao od suplemenata ti ne znas ni da postoji , drugo neverujem da znas bilo sta o suplementima jer ovo sto si ti napisao o suplementima i kako i zasto se primenjuju nema veze sa vezom , trece soja tj. sojin protein je zlo  a kako vidim ne znas zasto je zlo da znas ne bi pricao tako da vidim da nisi procitao  ni jednu studiju o delovanju sojinog proteina na coveka pre svega na hormone , ja koliko sam video  sastav nema nigde proteina zivotinjskog porekla , a ovo oko tog coveka koji je koristio zivotinjske protena je ne vidjena glupost , sada bi 99% ljudi pomrlo

skinuti salo nije problem , samo je potrebna volja , ne trebaju nikakvi preparati ,a narocito oa prevara od herba lifea


samo oni koji nemaju pojma mogu da probaju herba life prevaru , kolike cene a ono kolicine minimalne idi bre pa ovo je za lakoverne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uboje  Smile
uvek si mi se dojmio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
ajde bre 120 din po obroku onako jadnog sastava , treba da plate ljudima 120 din da piju to , da kazemo da je jedan pbrpk 30g  to  ispadne da je 2100 g  8400 din 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
cekaj sad mi nesto nije jasno, ovim preparatom menjas 2 obroka, a inace imas koliko obroka, i koliko si imao pre toga?

Znas ja sam lajik potpuni sto se toga tice, ali ako imas samo 1 obrok dnevno, to nesto nije uredu, onosno ti bi smrsao i bez preparata, naravno da to nije zdravo mrsavljenje, ali tesko mi je da poverujem u to da sopstveni zeludac mozes da prevaris jenom tabletom, ma kako ona zvucala zdravo i savrseno, i ako zaista ne osecas glad po unosu te tablete, bojim se da je ona nesto zaista opasno, jer utice na mozak tj na centre za sitost, a to ja vec zovem drogom!
Jesi li siguran da to nije nekakav anfitamin?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:38:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.