Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:17:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HerbaLife preparati - iskustva  (Pročitano 167619 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, da... to je dijeta koju mi je ona prepisala...
Plus je u pitanju zena od 40-tak godina koja obozava da jede, tako da mi je sat vremena pricala kako da pravim zdrave obroke...
Rekoh da ima 40 godina?
Pa, ima... izgleda kao devojcica, ima savrsenu kozu i stas zato sto se i sama hrani na taj nacin... Smiley

BTW. Ja sam za 3 meseca izubila 16kg, sto je po njenim merilima bilo cak i previse...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Moje neko iskustvo kaze da sve sto sam jela do sada, ali sve .. sad samo prepolovim i nista vise, nikakva pravila, nikakve prepiske, znaci ako sam za rucak jela krompir i 2 parceta mesa i 2 parceta hleba to jednostavno smanjim na 1 parce mesa i 1 parce hleba..
Nikada nisam imala potrebe da drzim dijete a jedem zaista mnogo, medjutim stvar je u tome sto sve sto pojedem potrosim u svojoj mini teretani koju sam godinama pravila( bicikla, steper, kotur, tegovi, vijaca..)
Uz svakodnevni trening, sve sto se pojede a sto je visak, potrosice se i uz to je osecanje najbolje na svetu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
BTW. Ako nekome treba sredstvo za ciscenje organizma, u Burek kuvaru sam postavila mesavinu za jedan takav caj.
Tu mesavinu neki lekari prepisuju uz dijetu, ali moze da se pije i samostalno...

http://forum.burek.com/index.php/topic,111507.0.html

Npr. pije ga mama mog decka koja ima problema sa varenjem i zaista joj je pomogao... smanjuje se nadutost stomaka i regulise se varenje...

BTW. To je ista mesavina koja se prodaje u kesicama pod imenim Tanana, Caj za mrsavljenje i sl... za mnogostruko visu cenu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Prvo odgovor glavnoj sestri:
Ne znam na kojoj ste to prezentaciji bili, ali to sigurno nije bila Herbalife prezentacija, posto za takve prezentacije se ne naplacuje kotizacija bilo kog tipa za ljude koji nisu u Herbalifeu.
Drugo, na svakoj kutiji preparata je dat sastav DO DETALJA posto nema sanse da bilo koji proizvod dobije odobrenje americke FDA (Food and Drug Administration), a da nema sastav na etiketi sa pojedinacnim i ukupnim vrednostima, kalorijama, nezeljenim efektima, preporukama ko ne sme ili ko sme da koristi.
Herbalife preparati se distribuiraju preko multilevel sistema distributera, kao i mnogo sta u nasoj zemlji, od Avona, Oriflamea, Calivitae, Forever livinga i sl...., ali ja ovde nisam pricao o poslovnom sistemu Herbalifea, samo o njihovoj vrednosti za regulaciju telesne tezine i i prevenciju razlicitih oboljenja.
Na kraju, ne znam ko Vas je izbegavao zbog struke kojom se bavite, posto najvece uspehe u Herbalifeu imaju upravo ljudi zdravstvene struke i svako pokusava da bas pridobije zdravstvene radnike da probaju preparate.
Takodje, ne razumem kako neko moze da preporuci ikome da uzima ili ne uzima preparate pre nego sto se detaljno obavesti o njima, ili ih licno konzumira.
Cena im zavisi od kombinacije koja se napravi, prema osobi, ali neka osnovna kombinacija koju sam ja koristio je oko 100 e na mesecnom nivou. Deluje puno, ali kad se sracunas da time menjas dva obroka dnevno, to ispadne oko 120 din po obroku, sto je realna cifra koja se potrosi za jednu posetu pekari....
Slazem se sa dijetom koja je dala Anea, ali tu postoji problem koji sam pomenuo prosli put, ljudi se te dijete, redukcionog tipa pridrzavaju odredjeno vreme, pa prestanu. Idealna kombinacija je vise malih obroka dnevno, uz zastupljenost svih hranljivih grupa, dovoljno vode i vlakana, kao i redovna fizicka aktivnost, smao tu kombinaciju treba dosledno sprovoditi ceo zivot, a ne msec-dva pred leto, to je problem. Ja sam pomocu Herbalifea, uspeo da svoj nacin ishrane, koi je bio kao kod Anee, tj tipa jedanput dnevno posle posla, uz koji slatkis u medjuvremenu, promenim u tri redovna obroka plus uzina voce, keks, da pocnem da unosim dovoljno vode i vlakana, i da pocnem da se bavim sportom, i da ne budem stalno umoran, psihicki i fizicki. Samo deo zasluga za to pripada Herbalifeu, ostalo je volja koju dobijete kad vidite da mozete da se osecate bolje i zdravije i da imate vise energije nego ranije.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ja sam pomocu Herbalifea, uspeo da svoj nacin ishrane, koi je bio kao kod Anee, tj tipa jedanput dnevno posle posla, uz koji slatkis u medjuvremenu, promenim u tri redovna obroka plus uzina voce, keks, da pocnem da unosim dovoljno vode i vlakana, i da pocnem da se bavim sportom, i da ne budem stalno umoran, psihicki i fizicki. Samo deo zasluga za to pripada Herbalifeu, ostalo je volja koju dobijete kad vidite da mozete da se osecate bolje i zdravije i da imate vise energije nego ranije.
Pozdrav

Drugim recima, ne treba bacati ~100e mesecno, potebna je snaga volje...
Herbalife - placebo efekat...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
da i ja sam to htela reci...
Pa mora da se smrsa kad mesecno samo za preparat dajes 100e( plus 3 obroka dnevno i uzina) ,, to se zove autosugestija!


Bas je skupoo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma ljudi, čovek prodaje preparat pa hoće i druge da ubedi da ga kupe, thats all

i druže, kotizacija se odnosila na dvodnevni seminar seminar, ne na prezentaciju, na kutiji ne piše sastav, nisu mi dali sastav da vidim i kad sam im tražila da mi na nivou biohemijskih procesa objasne o čemu se radi, pobegli su glavom bez obzira. i da, radi se o herbalife proizvodima sa sve njihovim bedževima na reverima i pričama kako im je herbalife promenio život, ma daj!
dijeta nije mučenje, to je jednostavno način života, individualna je i veoma laka!!! nema tog preparata, vakcine, tablete, kapsule, koji će vam pomoći da se rešite  masnog tkiva a da se ne odreknete neke vrste hrane ili ne bacite na vežbe!!!!! a to možete i bez bacanja para na nepouzdane preparate
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Prvo odgovor Anei, ja nisam rekao da je Herbalife placebo efekat, tj da je trebalo nesto, bil sta da se uzme, pa da se promeni nacin razmisljanja. Ja sam rekao da covek kada pocne da gubi kilograme, i pocne da se oseca bolje i da ima vise energije, sto nije nikakav placebo efekat, nego realan osecaj koji sam ja imao (posto sam kao i svi medicinari jako sumnjicav kada se radi o necemu van klasicne farmakologije, nisam isao sa pozitivnim predubedjenjem, vec naprotiv, nisam verovao da ce se bilo sta promeniti), tada covek shvati koliko se bolje oseca kada se pravilno hrani i koliki je realan znacaj zdrave ishrane, sto cak i lekari i drugi zdravstveni radnici koji uce o tome, jednostavno ne primenjuju.
Drugo, odgovor Sofiji, nije cena 100 e plus obroci, nego sa preparatima zamenjujes dva od ta tri obroka, a koliko to ispadne troska na kraju, vec sam napisao, pa da se ne ponavljam.
I naravno, da ne zaboravim glavnu sestru, dvodnevni seminari Herbalifea, ako si im i prisustvovala se organizuju za ljude koji su u Herbalife sistemu distributroa, i kao i svaki seminari na svetu, na kojima se radi bilo kakva vrsta edukacije, se placa kotizacija. Ako je neko tebi pokusao da naplati kotizaciju, a nisi u HLF prici, znaci da je pokusao da ti izvuce lovu na brzaka. Ne pokusavam bilo kome bilo sta da uvalim, jednostavno sam video da postoji dosta tema o raznim kvazi preparatima, koje ljudi piju, a da ne razmisljaju ni sta piju ni kako to utice na njihov organizam. Hteo sam da otvorim diskusiju i na drugoj strani price, tj da cujem iskustva o necemu sto je meni koristilo, a veoma je lako proveriti sastav, kompaniju i sve ostalo. I dalje ne verujem da si ikada videla kutiju bilo kog Herbalife preparata, jer na svakom preparatu koji sam ja video postoji jasan i glasan sastav do detalja. Ako posetis i njihov zvancini sajt, videces da se uz opis svakog preparat nudi i mogucnost gledanja i downloada etikete i sastava svakog preparata. Sto se tice biohemijskih i fizioloskih osnova dejstva tih preparata, sve sto te zanima pitaj, ja mogu da ti objasnim, ali ne ocekuj da svako ko preporucuje Herbalife to zna, jer kao i u svakom multilevelu, imas masu ljudi koji nemaju veze sa zdravstvom, i ne znaju da objasne celularne i subcelularne mehanizme. Ako i dalje sumnjas u sastav preparat, ako mi modovi dopuste, postavicu slicicu etikete downloadovanu sa sajta...
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nego sa preparatima zamenjujes dva od ta tri obroka? Smile

ajde pošalji mi sastav na pp, etiketu i molim te objasni mi mehanizam dejstva i opravdanje da se ovim preparatom zamene obroci, samo budi ubedljiv pošto sam specijalista higijene ishrane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smile ! You are on CANDID CAMERA !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson k510i
Draga glavna sestro, bez daljeg ubedjivanja, niti imam nameru da do detalja objasnjavam mehanizam dejstva svakog od preparat ponaosob, postoje ljudi koji su to uradili mnogo bolje od mene, bez reklame, izvinjenje moderatorima, www.herbalife.com, poseti, vidi, a ako ti nesto ne bude jasno, reci, objasnicu ti, i pored toga sto si specijalista higijene ishrane  Smile
A ako ne verujes sajtu i njihovom medicinskom timu, ja cu ti poslati licno fotke preparata koje ja koristim, sa komplet etiketom na njima  Smile
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:17:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.