Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:08:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HerbaFast  (Pročitano 71086 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
eto drago mi je da ima neko ko misli ko ja ...
dok se malo ne umoris kile nigde ne idu , jel tako sestro ?
e sad na vama je da izaberete koji vid skidanja kila da upotrebite i da bude uspesan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tako je, moraš malo da se pomučiš kao i za sve u životu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Srbija sa 'J' ko Nokia :)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 4017
Zastava beograd
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia n80 i MyPal A639
Moja keva ih pije i stavrno je smanjila obim, pije ih vec vise od mesec dana i kaze da joj se gubi i celulit. Ja sam pristalica joge saune i trcanja Wllnes Land je zakon!
IP sačuvana
social share
Kada sve ko za inat krene po zlu, dignem glavu visoko najvise- ko da su najlepse pesme za mene pevane. Ne dam se stisnem zube ko da je sva, snaga sveta u mojim rukama, od srca smejem se kad je najteze. Jer ja se gorih ne bojim jos mogu svetove lomiti i sve dok postojim jos mogu ponovo krenuti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


zivot je more

Zodijak
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
koristila sam hf pet dana,ali sam se osecala grozno i prestala sam.sto vise tecnosti,regulisana ishrana ne preterano jer zaista nisam neki karakter i prvi rezultat je dobro raspolozenje.nisu kilogrami dosli preko noci da bi preko noci nestali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Упркос првобитној незаинтересованости за овај пост, не могу да издржим, а да не кажем оно што имам....
Иако сам од најраније младости била '' једра '', тек после завршеног факултета је почела моја права борба са килограмима. Чим сам почела да радим и да водим мирнији живот, почела сам и да додајем на тежини. Када кажу да је гојазност подмукла болест - то је 100 посто тачно. На два - три месеца додавала сам тек по килограм - два, кад сам то приметила, било је касно.....
Од тада, мој живот је непрестана борба са храном, апетитом и средином у којој живим. Што сам више бринула о храни, више сам је јела, што сам више састављала јеловнике, више сам их кршила. Лако је студентарији, који само гледају у зид, како ћемо ми који имамо променљиво радно време, да доручкујемо увек у 9:00 сати, нпр. ?
Сваки покушај да смршам, био је затворен круг или боље рећи - спирала, јер се сваки завршавао са још по неким килограмом више.
Пробала сам спорт, није да нисам. Чак су ме сви хвалили да сам најупорнија. И аеробик ( активно више од две године ) и теретана, трчање, пливање, рекреативно и из забаве радо са друштвом одиграм стони тенис и данас.... Све што сам добила су мишићи, испод сала, због чега сам изгледала као наказа.
У последње две године сам скоро стално на неком препарату. Првобитно сам се плашила, па сам само пила чајеве и алтернативне методе типа : мед пре спавања, чаша воде пре ручка и слично... Смешно! Временом сам прешла на рекламиране препарате који нису дали никакве резултате и били су јако напорни за употребу - или се пију пола сата пре ручка или са 6 литара воде дневно и уопште је тешко било уклопити их у нормалан живот.
Зимус сам, након трагичног смртног случаја у породици, скоро потпуно престала да једем. И угојила се. Они који су магистрирали дијете као ја, знају шта је јо-јо ефекат и да организам после прегладњивања, сваку унету материју слаже у сало, да би сачувао залихе... Кад сам почетком пролећа стала на вагу, измерила сам 72 килограма, што је на моју висину од 168 сантиметара, тежина за коју сам се заклела да никада нећу прећи, ако већ не могу да скинем постојеће килограме.
Хербафаст за мене је био само још један у низу препарата који сам пробала. Нисам никоме ни рекла да га користим, због стида од неуспеха. Након месец дана, пријатељица се забринула за мене, јер је мислила да сам од стреса страшно ослабила. Брат, који студира у другом месту, одушевио се како ми добро стоје панталоне са спуштеним струком, а дечко ме је похвалио што сам коначно показала челичну вољу и скинула који килограм ( ?! ). Како су то коментари које годинама нисам добила, стала сам на вагу и видела да имам 68 килограма!
Тада сам почела да пратим шта се са мном дешава. Заиста имам драстично мањи апетит и немам нападе глади које сам обично имала након посла, који се и јављају нарочито због стреса. Немам сувоћу у устима, нити пијем много воде, иначе себе морам да терам да пијем до 2 литра, по томе сам посебно неодговорна. Не једем слаткише уопште, а они су вероватно један од највећих разлога моје гојазности. Порције су ми мање за половину, а што се течности тиче, како пијем препарат, сад већ, 2 месеца, до сада би се приметило да сам само избацила течност, јер се избацивање течности огледа у првих 2 - 3 килограма.
Ускоро идем на море у гардероби од претпрошле године и више не плачем када обучем хаљиницу из тог доба. Тих 10 дана једино нећу пити Хербафаст, а онда му се враћам. Нисам луда да испустим овакву прилику! До сада нисам имала здравствених проблема, на јесен ћу преконтролисати крвну слику, мајка ми је лаборант, па ће ми све лепо објаснити. Тада ћу се јавити поново, да испричам и то искуство.
Нутриционистима, сестрама, траварима, бодибилдерима и сличнима скрећем пажњу да имају своје постове на којима могу да размењују искуства.
Надам се да вас нисам успавала својом причом. Има нас и оваквих.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung J6
nisam bas citao sve postove ali vidim da je vecjina protiv ,sa kojom se i ja slazem ,znaci setnja trcanje bazeni myj sto vise ritmickih kretnji sa sto vecjim brojem ponavljanja i mora biti rezultata abolje cjete se osecjati!
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
Ja sam ranije postovala da sam probala HF, da mi je u početku bilo dobro, ali se onda sve promenilo...dobro, svaki organizam je različit, ali bez umerenosti u ishrani i blagih vežbica, nema skidanja kila.
Gledam jednu ortakinju, mislim da nema preparata koji nije probala, i šta bude...dobro se nakrka, rokne 3 tabletice, i onda se čudi što nema razultata, ali džaba ja pričam.
Od kad sam izbacila hleb, razne sosove, gazirana pića (slatko ionako ne volim), malo više šetnje a manje busa ili taxija, pa da vidiš kako ide. Istina, sporo, ali tako mi i treba kad sam se zapustila.
U svakom slučaju, idem ka boljitku, bez ikakvih pirula, jedino što pijem čaj za pročišćavanje organizma, koji mi jako prija, rešio mi je problem nadutosti i svega što uz to ide.
Manite se tih pičamoča...em nemamo pojma čega sve tamo ima, em što se zavaravamo "gubitkom apetita", a kad nas ta faza prođe, vraćaju se kilogrami + još koji pride.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
kakve tablete nema sta nisam probala i samo izbacila silne novce
hvatajte se vezbi umerenih i izbacite veceru kasno , manje slatkog , zdraviju hranu , vise voca i dosta vode , za 2 nedelje otislo 3 kg ladno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
kakve tablete nema sta nisam probala i samo izbacila silne novce
hvatajte se vezbi umerenih i izbacite veceru kasno , manje slatkog , zdraviju hranu , vise voca i dosta vode , za 2 nedelje otislo 3 kg ladno  Smile

Tako je sister!
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:08:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.