Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Henš: Za bombardovanje Srbije '99. odgovoran Šarping  (Pročitano 3853 puta)
27. Feb 2012, 21:22:10
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Google Nexus 5
Za bombardovanje Srbije 1999. godine odgovoran je tadašnji ministar odbrane Nemačke Rudolf Šarping jer je lažno predstavio pobunjenike Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) kao civilne žrtve, rekao je član misije OEBS-a Hening Henš u ispovesti pred kamerama.



"Srbija je bombardovana zbog laži tadašnjeg ministra odbrane Nemačke Rudolfa Šarpinga", prenosi portal "Vestionlajn" tvrdnje Henša koji je bio svedok dogovora posle kojeg je usledila NATO agresija na Saveznu Republiku Jugoslaviju (SRJ).


Bivši ministri odbrane SAD i Nemačke 2001. Donald Ramsfeld i Rudolf Šarping


Svedok posmatrač OEBS-a lično je prisustvovao uviđaju u Rugovu, gde se desila borba između srpskih policijskih jedinica i pripadnika OVK.


Vazdušni udari na SRJ trajali su 78 dana, a okončani su u prvoj polovini juna 1999. godine potpisivanjem Kumanovskog sporazuma.




izvor
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 21:23:27 od mirjanammm »
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Otpliće se klupko, ali avaj, godine su prošle, stvorila se distanca, što se trebalo odigrati - odigralo se. Ostaće nam barem za utjehu saznanje da smo tačno znali i naslućivali šta se dešava.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung Galaxy IIs
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 21:32:00 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.

znamo da si paćenik ali baš toliki  Smile prevazilazi sva moja dosadašnja saznanja,moram priznati tolika fanatična ljubav prema eu,sad,nato-u je fascinantna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.

Naravno da donose odluke na osnovu necijih izvestaja....a svi se secamo da je izvestaj Vilijema Vokera otkinuo okidac za bombardovanje.
Ovo o cemu oni pricaju na snimku je jedno 150 puta dokazano da je doticni gosn. Nemac izlazirao i israo da bi doprioneo akciji protiv Srbije.
Nije to nista novo niti nista staro...isto kao i za akciju u uklanjanju Jasarija, kao i za akciju u Juniku, kao i za akciju u Lodju itd.
Sve to su oni lepo preokrenuli, obrnuli zarad interesa. A interesa ima veoma puno...
Nazalost ti si decko plitak pa ti je tesko objasniti da pojedinacnih incidenata jeste bilo ali da nisu postojala horde zla koje su isle po KiM i klale sve redom sto nosi culaf....
Kada se neko seti mojih ortaka kojima su prevrtali grobove dole neka mi neko dodje i sere o pravednosti  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Google Nexus 5
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.

Naravno da donose odluke na osnovu necijih izvestaja....a svi se secamo da je izvestaj Vilijema Vokera otkinuo okidac za bombardovanje.
Ovo o cemu oni pricaju na snimku je jedno 150 puta dokazano da je doticni gosn. Nemac izlazirao i israo da bi doprioneo akciji protiv Srbije.
Nije to nista novo niti nista staro...isto kao i za akciju u uklanjanju Jasarija, kao i za akciju u Juniku, kao i za akciju u Lodju itd.
Sve to su oni lepo preokrenuli, obrnuli zarad interesa. A interesa ima veoma puno...
Nazalost ti si decko plitak pa ti je tesko objasniti da pojedinacnih incidenata jeste bilo ali da nisu postojala horde zla koje su isle po KiM i klale sve redom sto nosi culaf....
Kada se neko seti mojih ortaka kojima su prevrtali grobove dole neka mi neko dodje i sere o pravednosti  Smile


ne znam, nisam sigurna da je bilo na nemackim tv kanalima dokumentaraca ovog tipa.

nemci su ti bukvalisti, kad razgovaras s njima i kazes mu: "ma idi", on ce te ozbiljno shvatiti i pitati "gde?".

njima moras precizno i jasno sve reci da bi shvatili.


sto se tice nasih tv emisija, sigurna sam da ih je bilo mnogo koje su dokazivale neistinitost.

samo meni bez veze, kad se sve zavrsilo, dosao neki nemac da kaze da je bombardovanje bilo lazno. sto to nije rekao pred potpisivanja nezavisnosti kosova.
ok nije smeo i sl. ali i sad je bezveze.

ili, na osnovu ovog snimka, mozemo tuziti nemacku za laz i odstetu traziti.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Alcatel 
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.
Ti si čoveče bolesnik, ili morbidni zajebant. U stvari verujem da si neki ubačeni agent Američke tajne službe. Prosto je neverovatno da neko može tako iskreno verovati u sve što rekoše EU i SAD. laza te uvek čeka, ako preteraš, jer ni oni koji su te instruirali ne veruju toliko kao ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.

бар да су твоју кућу стрефили са бомбом...то би било скроз оправдано Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung Galaxy IIs
Sigurno kako da ne  Smile.

Sve odluke u NATO komandi, EU i SAD donosi samo jedan covek i to na osnovu necijih izjava, naravno bez dokaza.

A mi koji zivimo u Srbiji a ne u Österreich-u nemam pojma i lako nas je prevariti.
Ti si čoveče bolesnik, ili morbidni zajebant. U stvari verujem da si neki ubačeni agent Američke tajne službe. Prosto je neverovatno da neko može tako iskreno verovati u sve što rekoše EU i SAD. laza te uvek čeka, ako preteraš, jer ni oni koji su te instruirali ne veruju toliko kao ti.

Sta sam ja netacno rekao ? Da tamo donose odluke konsenzusom, na osnovu xyz analiza, provera itd.
Prica da je ta i ta osoba kriva za bombardovanje (kao nekada Olbrajtova) je opijat za masu, tj.
potreba da se personalizuje krivica. Nekako bledo deluje da okrivis tamo neku organizaciju za neki problem,
lakse usmeravas masu ako uperis prst na pojedinca.
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 23:26:13 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Kao sto i oni usmeravaju masu, upiranjem prsta, propagandom i raznoraznim manipulacijama. Kao da je to nesto nepoznato.  Smile  A ne deluje mi da je nesto bledo. Od te bledunjavosti izginuse ljudi, sruseni mostovi, kuce ...
« Poslednja izmena: 27. Feb 2012, 23:28:44 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.