Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33 34 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hemijsku u ruke :) ~ Burek grafološki kutak  (Pročitano 268084 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Nataša_Natali

Ž na početku je prilično konfuzno,tj pokazuje 2 strane tebe koje se nisu usaglasile. Prateći ostala slova koja ne mare za granice,i kad to povežemo sa prvim slovom,vidi se tvoja ambicija i samouvjerenost. Ono u čemu se ogleda ta konfuzija je slovo koje je pisano i sa mekim,i oštrim ivicama,dodati su mu detalji koji ga oplemenjuju-ti ne želiš da budeš oštri vodja,ali želiš da vodiš. Nećeš da te se iko plaši ili da te doživi kao nekog ko želi sebe da ustoliči bez obzira na druge i njihov položaj,nego se postavljaš kao njihov prijatelj.
Ono što ti ne ide baš na ruku je tvoje porijeklo ili neka karakteristika ili okolnost na koju nisi mogla da utičeš,pa ćeš samo dijelom uspjeti da ostvariš svoju zamisao.

Spajaš ljude i miješaš se sa njima,ali nikad ne miješaš aspekte svog života,poslovno-privatno-društveno.. sve su to zasebni svjetovi. Tip si osobe koja je u stanju da se fizički zapusti ako ima neku bitniju obavezu,pa tek kad to odradiš,onda sredjuješ ovo.
Tvoj posao može biti,ali nije previše kreativan,ali crpiš kreativnost iz njega i daješ mu lični pečat.

Sve gradiš korak po korak i ne praviš pretjerano dugoročne planove,ali si svjesna toga ša možeš,a šta ne. Za ljubav ti i nemaš previše vremena...nisi još osjetila da ti fali neka veza,bliskost i onda se ne opterećuješ i sklona si kraćim vezama,avanturama koje brzo postaju prošlost i kojima ne daš da mnogo puste korjenje


IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Nataša_Natali

Ž na početku je prilično konfuzno,tj pokazuje 2 strane tebe koje se nisu usaglasile. Prateći ostala slova koja ne mare za granice,i kad to povežemo sa prvim slovom,vidi se tvoja ambicija i samouvjerenost. Ono u čemu se ogleda ta konfuzija je slovo koje je pisano i sa mekim,i oštrim ivicama,dodati su mu detalji koji ga oplemenjuju-ti ne želiš da budeš oštri vodja,ali želiš da vodiš. Nećeš da te se iko plaši ili da te doživi kao nekog ko želi sebe da ustoliči bez obzira na druge i njihov položaj,nego se postavljaš kao njihov prijatelj.
Ono što ti ne ide baš na ruku je tvoje porijeklo ili neka karakteristika ili okolnost na koju nisi mogla da utičeš,pa ćeš samo dijelom uspjeti da ostvariš svoju zamisao.

Spajaš ljude i miješaš se sa njima,ali nikad ne miješaš aspekte svog života,poslovno-privatno-društveno.. sve su to zasebni svjetovi. Tip si osobe koja je u stanju da se fizički zapusti ako ima neku bitniju obavezu,pa tek kad to odradiš,onda sredjuješ ovo.
Tvoj posao može biti,ali nije previše kreativan,ali crpiš kreativnost iz njega i daješ mu lični pečat.

Sve gradiš korak po korak i ne praviš pretjerano dugoročne planove,ali si svjesna toga ša možeš,a šta ne. Za ljubav ti i nemaš previše vremena...nisi još osjetila da ti fali neka veza,bliskost i onda se ne opterećuješ i sklona si kraćim vezama,avanturama koje brzo postaju prošlost i kojima ne daš da mnogo puste korjenje




Koji si ti kralj.  Smile

Samo ti nastavi da se igras, ovo ide u omiljene teme.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Avg 2012, 14:56:48 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Na konto podvučenog koje si shvatio kao-može bit',a ne mora--- recimo ekonomija je i računovodstvo i menadžment,marketing,preduzetništvo. Ona je recimo tip koji je u marketingu koji je u toj nekreativnoj oblasti zapravo i te kako kreativan



eto Smile


i  drago mi je što ti se svidja tema,stay tuned  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Krejz,


Podebljavanja nekih slova i miješanje stilova ,kao i slučajno ili namjerno okretanje papira od njegovog uobičajenog položaja  priziva promjene i podsjeća te na momente na neke stvari koje si zacrtao,a od kojih se često udaljavaš.

Prvo slovo je čudno,povezano sa drugima u riječi,ali udaljeno od njih. tvoja želja da postoji neka 'pristojna udaljenost' izmedju tebe i svijeta i procjena da te i odatle sasvim dobro vide i razumiju kao kad bi im bio blizu i kad bi im više rekao o sebi.

Slova su ti iskošena,a i imaš veze sa prošlošću na koje se jako oslanjaš-ti stvarnost uopšte ne proživljavaš u mjeri u kojoj bi trebalo!
Kako vrijeme odmiče,to više slušaš savjete i hvataš se za poznato,da bi se postavio na svoje noge jer vjeruješ da ti ti ljudi na koje se oslanjaš i iz kojih govori iskustvo misle dobro i da su ti jaka baza.
U ljubavi je nekako slab period i tu imaš onu odliku-pokušaću,pa ako ne uspije,okrenuću na prijateljstvo. Tebe i osobu koja ti je onako aktuelna veže društvo i nije ti baš lako da je izbjegneš

Dominantan uzvičnik na kraju je znak tebi samom i poziv na budjenje,iako djeluje da je to tvoj jak stav prema okolini

IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Podebljavanja nekih slova i miješanje stilova ,kao i slučajno ili namjerno okretanje papira od njegovog uobičajenog položaja  priziva promjene i podsjeća te na momente na neke stvari koje si zacrtao,a od kojih se često udaljavaš.
tacno  Smile

Kako vrijeme odmiče,to više slušaš savjete i hvataš se za poznato,da bi se postavio na svoje noge jer vjeruješ da ti ti ljudi na koje se oslanjaš i iz kojih govori iskustvo misle dobro i da su ti jaka baza.
U ljubavi je nekako slab period i tu imaš onu odliku-pokušaću,pa ako ne uspije,okrenuću na prijateljstvo
tacno i ovo
a onaj deo u sredini nije  Smile
ustvari tacno je samo ono sto sam citirao  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
može bit',može bit'  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
da rekapitulisem sofija je odlican psiholog amater  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Wannabe ,a ?  Smile

ubiću se majke mi  Smile

fala za taj komentar ,nevezano za temu  Smile
« Poslednja izmena: 29. Avg 2012, 15:35:25 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
ne znam da li ti znas da ja nisam uzeo hemijsku u ruke jedno 2/3 meseca  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
vidi se po pisanju  Smile

to se i meni dešavalo  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33 34 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.