Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62 64 65 ... 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Haos u Avganistanu, napadi talibana ne jenjavaju  (Pročitano 122151 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Citat
Zamisli Maradicu koliko je dobro kad se Pešmerge komunjare pobodu k'o junci sa IDIL-om(haridžijama)?

Ja samo znam da ces proci ko svi takfiri, a ti kako oces,  Smile
Inace, Pesmerge nisu isto sto je PKK u Turskoj...

Citat
Stim da sljedbenici Sadama Huseina u Iraku koji su trenutno u ofanzivi nisu Haridžije odn. ne pripadaju IDIL-

Evo kako se brisu granice iz kolonijalnog vremena, Daish gazi sve buldozerom, bismiillah...
U Iraku i Siriji Daish gazi one koji su se odmetli od Muhamedovog ucenja i postali takfiri  Smile

Poslanik Muhamed a.s. je bio blag i praštao ljudima, i Allah je milostiv. IDIL-ovci smatraju počinioce velikih grijeha nevjernicima, to nije islamsko učenje, jer oni su sekta, Amerikanci stoje iza IDIL-a. U Avganistanu ne mogu da puste korijenje. Amerikanci pomažu zabludjela učenja i razne sekte kako bi naudili islamu, oni pomažu IDIL i kurdske Pešmerge

Muhamed je bio blag i prastao? HAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH nista gluplje skorije nisam procitao, jes citao ti taj tvoj Kuran? Auuu jebote zivot, on je bio tezak ludak a vi mu se klanjate kao nekom proroku...treba tako i Charls Mensona da stavimo u prvi plan, Helter Skelter jebi ga.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Ja sam cuo da ce ameri da pobede...ne znam dal je to tacno... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Ja sam cuo da ce ameri da pobede...ne znam dal je to tacno... Smile
Ja sam cuo da Rusija ima veci problem sa AIDS-om i alkoholizmom, da li je to tacno?

I budala vidi da Americi nije stalo do pobede, vec odrzavanja konflikta, inace bi ovi kreteni vec bili pod peskom odavno. Nego mora ratna ekonomija da se nastavi. Sto manje muslimana, to bolji svet.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.65
Sto manje muslimana, to bolji svet.
mhm, zato ih naoružavaju, snabdevaju, trguju sa njima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Ja sam cuo da ce ameri da pobede...ne znam dal je to tacno... Smile
Ja sam cuo da Rusija ima veci problem sa AIDS-om i alkoholizmom, da li je to tacno?

I budala vidi da Americi nije stalo do pobede, vec odrzavanja konflikta, inace bi ovi kreteni vec bili pod peskom odavno. Nego mora ratna ekonomija da se nastavi. Sto manje muslimana, to bolji svet.


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile



Ma oni zapravo daju prednost...posle ce da stignu ostatak od 2/3 svetske populacije... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Sto manje muslimana, to bolji svet.
mhm, zato ih naoružavaju, snabdevaju, trguju sa njima  Smile
Pa da.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 414
Zastava Zabrđe
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.65
mob
Nokia 6303
Ja sam cuo da ce ameri da pobede...ne znam dal je to tacno... Smile


Ko ne skače on je Šiptar Smiley

IP sačuvana
social share
Pobjednik 20. tradicionalne "Lažijade", koja je preksinoć održana u organizaciji Lovačkog udruženja "Srndać" je Goran Maksimović, član "Srndaća" i mještanin Omarske.
Goranova priča o "odlasku u lov na kojem je sreo lovca Mirka koji je na konjskim kolima vozio nezagašeni kreč koji je nakon kiše proključao i rastjerao svu divljač" nasmijala je tročlani žiri koji je procjenio da Maksimović "najbolje laže" i da mu s pravom pripadaju titula lažova godine i novčana nagrada od 500 maraka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Nego Kecmane, zatajio si opasno, umesto da se ugledas na ovo dvoje brace blizanaca, koji su bili kufari Nemci, pa su se okrenuli pravoj veri, inshaallah:



Oni su uspesno napali bazu takfira, americkih marioneta u Iraku i postali shehidi, alhamdulillah!
Kecmane, ostalo ti je jos malo vremena, kad ti pokucaju na vrata, pitaces se na cega si uludo stracio zivot a ne posvetio ga dzihadu  Smile

« Poslednja izmena: 23. Maj 2015, 17:35:40 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 414
Zastava Zabrđe
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Nokia 6303
Maradiću, jest ti žao ovog likvidiranog policijskog narednika Palvaše k'o da ti je tetak bio? Smiley

Avganistan: Pobunjenici napali 10 punktova, ubijeno desetine policajaca

Talibanski pobunjenici napali su danas 10 policijskih punktove na nestabilnom jugu i ubili najmanje 10 policajaca, dok je 36 ranjeno, saopštile su avganistanske vlasti.

Direktor Zajedničke kancelarije za koordinaciju provincije Helmand Ismail Hotaki rekao je da su talibanski borci napali 10 policijskih punktova u Sangin distriktu i da su talibani zarobili tri takva punkta i nastavili sa napadima.

Hotaki je potvrdio da je u napadima ubijeno najmanje 10 policajaca i ranjeno 16, mada je zamenik policije distrikta Hadži Bari rekao da su pronašli tela najmanje 13 ubijenih policajaca i da je 15 ranjeno, prenela je agencija AP.

"Imamo kontrolu nad 80 odsto kontrolnih punktova i trenutno se borimo sa talibanima na dva kontrolna punkta. Broj talibana je veći i oni nas napadaju punom snagom, a ovaj nivo sile pokazuje da su u dobroj poziciji da udare", rekao je marionetski narednik policije Beri(ša).


Pukovnik Ismail Hotaki, Marionetski koordinator Zjedničke kancelarije za koordinaciju vojnih aktivnosti američkih marioneta u vilajetu Helmand

Avganistanske snage bezbednosti se bore protiv talibana u provinciji Helmand skoro tri meseca posle pokretanja operacije s ciljem da pokažu svoju snagu pobunjenicima pred dolazak toplog vremena i očekivanog početka njihovih intenzivnih akcija.

« Poslednja izmena: 25. Maj 2015, 12:00:41 od kecman84 »
IP sačuvana
social share
Pobjednik 20. tradicionalne "Lažijade", koja je preksinoć održana u organizaciji Lovačkog udruženja "Srndać" je Goran Maksimović, član "Srndaća" i mještanin Omarske.
Goranova priča o "odlasku u lov na kojem je sreo lovca Mirka koji je na konjskim kolima vozio nezagašeni kreč koji je nakon kiše proključao i rastjerao svu divljač" nasmijala je tročlani žiri koji je procjenio da Maksimović "najbolje laže" i da mu s pravom pripadaju titula lažova godine i novčana nagrada od 500 maraka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 414
Zastava Zabrđe
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Nokia 6303
KARA HABER: Tonom eksploziva na brlog američkih marioneta

در اثر حملۀ فدایی بر تعمیر شورای ولایتی در مرکز ولایت زابل، ده ها تن از افراد دشمن کشته و زخمی شدند

    نېټه: دوشنبه, 25 مئي 2015 13:34   


Najmanje pet osoba je poginulo, a 62 su povređene kada je talibanski bombaš-samoubica detonirao tonu eksploziva smeštenu u kamion ispred ulaza u kompleks vladinih zgrada u Kalantu, na jugu Avganistana, saoštili su lokalni zvaničniči.

Prema rečima direktora gradskog Saveta Ate Đana Hakbajana, među povređenima su članovi Saveta.

- Oko 1.000 kilograma eksploziva je upotrebljeno u napadu - požalio se Mirvais Nurzai, šef policije provnicije Zabul, prenosi AFP. On je naveo da vlasti očekuju da će broj poginulih i povređenih porasti.



U provinciji Zabul, koja se nalazi na granici ka Pakistanu(Pakistan podržava avganistanske Talibane i dio američke pomoći troši na svadbe sinova generala pakistanske obaveštajne službe a dio Talibanima za uništenje bande NATO u Avganistanu), poslednjih meseci otet je veći broj ljudi, a delovanje pobunjenika je intenzivirano.

Amerikanci nakon delimičnog povlačenje iz Avganistana ostavili marionetama sofisticirano oružje
« Poslednja izmena: 25. Maj 2015, 17:08:00 od kecman84 »
IP sačuvana
social share
Pobjednik 20. tradicionalne "Lažijade", koja je preksinoć održana u organizaciji Lovačkog udruženja "Srndać" je Goran Maksimović, član "Srndaća" i mještanin Omarske.
Goranova priča o "odlasku u lov na kojem je sreo lovca Mirka koji je na konjskim kolima vozio nezagašeni kreč koji je nakon kiše proključao i rastjerao svu divljač" nasmijala je tročlani žiri koji je procjenio da Maksimović "najbolje laže" i da mu s pravom pripadaju titula lažova godine i novčana nagrada od 500 maraka.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62 64 65 ... 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.