Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hakovanje i modovanje UIQ3 telefona  (Pročitano 56878 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson w950
Cao.
Na 15toj strani postoji jedan paket ikona i ostalog okruzenja pod nazivom kasual..
Mene ineteresuje kako to da instalirajm, da li da kada raspakujem svaki od ovih fajlova vidim njihov sadrzaj i da onda to pomocu swis managera trazim na telefonu, i da tamo prekopiram.
Ja sam to radio ali nje uspjelo.
Ja imam sada te fajlove na C, pa me interesuje mogu li ja da njih preko swish managera da obrisem i da pokusam ponovo da ih instaliram ili sam ja presao preko starih fajlova i sad bi brisanje prouzrokovalo problem..

Takode me interesuje da li sa format C gubim ono modovanje zvuka kojim san na w950 kojeg imam dobio bolji i glasniji zvuk, ili samo gubim instalirane programe..

unapred se zahvaljume.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC HD2
uz temu koju sam downloadovao dolaze i neke ikonice koje menjaju izgled starih medjutim nisu se promenile sta da radim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iP5
Na UIQ3 telefonima se ikonice ne menjaju sa promenom teme već treba posebno da nadješ neki iconpack i da ga instaliraš. Ima mnogo njih koji se instaliraju ručno, a ima i  .sis iconpack-ova koji se instaliraju kao aplikacije. Ja ti preporučujem te .sis iconpack-ove jer se mnogo lakše deinstaliraju. Ja sam postavio neke na četvrtoj strani ove teme, a ako hoćeš još neke mogu da te uputim gde da ih potražiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC HD2
oke jel imas neke da odgovaraju ovoj temi http://gallery.mobile9.com/f/665956/ tu ima da se skinu i ikonice al ne znam kako da ih instaliram
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iP5
StatusBar ikonice se instaliraju tako što sve ove foldere LSBCONLIB, MPSAudioLIB, itd treba da prebaciš u folder C:\Resource, a možeš da ih prebaciš i na mem. karticu u folder D:\Resource i posle toga treba da restartuješ telefon.

A ove ikonice koje se nalaze u folderu Green 1.03 icons, to su ti ikonice za desktop i njih možeš da prebaciš recimo u folder Others na fonu, pa onda treba da menjaš jednu po jednu ikonu na desktopu tako što ćeš da ideš na More\Edit\Shortcut icon pa umesto Default ideš na Browse itd.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC HD2
Uspeo sam, brate hvala puno Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Puno pozdrava svima!

Smile

Interesuje me da li je moguce nekako promeniti na SE M600i time format tako da se mogu prokazivati sekunde znaci sa HH:MM na HH:MM:SS ???

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N82
Zdravo!

Naisao sam na bag kod ubacivanja installserver-a. Otkljucao sam pristup sistemskim folderima pomocu CapsSwitc i video sam preko X-Plore da je moguce pristupiti c://sys/bin. instalirao sam installserver activator i sada ne mogu da instaliram nikakav .sis fajl (mislim na potpisane i ne potpisane) jednostavno nece da pocne instalacija, a pokusao sam i format i update i ponovio postupak ubacivanja i opet isto, samo izbaci... da li mi neko moze pomoci? Kad obrisem installserver.exe nece ne sertifikovane  Smile sta je u pitanju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Zdravo!

Naisao sam na bag kod ubacivanja installserver-a. Otkljucao sam pristup sistemskim folderima pomocu CapsSwitc i video sam preko X-Plore da je moguce pristupiti c://sys/bin. instalirao sam installserver activator i sada ne mogu da instaliram nikakav .sis fajl (mislim na potpisane i ne potpisane) jednostavno nece da pocne instalacija, a pokusao sam i format i update i ponovio postupak ubacivanja i opet isto, samo izbaci... da li mi neko moze pomoci? Kad obrisem installserver.exe nece ne sertifikovane  Smile sta je u pitanju?

I kod mene je bilo tako, a onda sam na ovom forumu na prvoj strani video da postoji program koji potpisuje unsigned aplikacije tako da nema potrebe za installserverom. Za razliku od tvog slucaja kod mene je sve radilo kada sam obrisao installserver. Probaj da uradis master reset telefona.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2009, 19:59:10 od Ackys »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iP5
Ne znam šta bi moglo da bude u pitanju. Kod mene na G900 sve radi kako treba, a i ja sam ubacio installserver.exe pomoću Installserver Activator-a.

Probaj da ubaciš installserver.exe ručno pomoću Xplorea-a ili Swiss Manager-a kao što je opisano u ovom postu:
http://forum.burek.com/hakovanje-i-modovanje-uiq3-telefona-t362300.msg5686959.html#msg5686959

Takodje me zanima koje si programe pokušao da instaliraš jer sam i ja imao problema sa nekima, ali se ispostavilo na kraju da su oni u stvari programi za UIQ2, a ne za UIQ3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.