Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hakovanje i modovanje UIQ3 telefona  (Pročitano 56926 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC HD2
Dr.Lift Nisam neko vreme bio na forumu pa evo sada...kada nadjes neki usluzni i zanimljiv program a jos i trazis pomoc ovde,red je i da ga postavis za download! Ako nisam upravu ti me ispravi! Pozz

slazem se sa tobom  Smile

evo ovako :

Core Player 1.30 - omogucava pregled muzickih  i video fajlova (ukljucujuci youtube) ne funkicionalan equalizer izbacuje iz programa, mada ja ga samo koristim za youtube...
Smart Movie - pomocu ovog programa mozete gledati filmove koje cete predhodno na kompijuteru kompresovati (program za kompresovanje se nalazi u folderu) podrzava i titlove, radi 100% gledao sam film, slika je super, a velicina filma posle kompresije srednjeg kvaliteta je oko 280 - 310 mb
Slick - pomocu ovog programa mozete se uglogovati na razne chat programe (ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber)
Opera Mobile 9.5 Beta internet browser kao sto vec znamo u sebi sadrzi i opera widgets.

Toliko od mene za sada  Smile




[Edit by milan91: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona Srbije je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]
« Poslednja izmena: 20. Jan 2009, 14:22:04 od milan91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung omniahd
dobri ardzuna ako nije tesko da mi posaljes garmina za p1smapomzasrbiju ako imas na mail
unaprijed zahvalan mrgud2000@yahoo.com, naravno ako imas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iP5
ivan2000, postoji posebna tema za GPS i navigaciju na ovom forumu, Garmin i slično ne spadaju u hakovanje i modovanje. Takodje pročitaj šta je milan91 napisao sitnim slovima u postu iznad tvog.   Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ardzuna znam kako se deinstaliraju, nije to problem. Nego me interesuje zasto me zezaju icon packovi kada sam identicne koristio pre update-a. Totalno je sve ispremestao.
 Druga stvar...za moderatore...zasto ne mogu da se postave aplikacije, pa sta je sa aplikacijama na pocetku? Sad nemojte ovo da iskoristite i ugasite celu temu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat: manilu link=topic=362300. msg6475565#msg6475565 date=1231416428
da u tome je stvar, kako napraviti da ikone rade sa hr jezikom

Mislim da je kod tebe u ovome problem:
"Ti imas na hrvatskom, a ovo je za engleski jezik. . .

Pogledaj si ostale fileove u mobitelu, koja im je ekstenzija.  Trebalo bi biti *. r## (## gdje je neki broj).  Preimenuj one fileove sa popisa iz *. rsc u *. r##.  Tako ce ti sigurno raditi. . . "
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC HD2
Druga stvar...za moderatore...zasto ne mogu da se postave aplikacije, pa sta je sa aplikacijama na pocetku? Sad nemojte ovo da iskoristite i ugasite celu temu...

slazem se sa tobom na prethodnim stranama nisu brisani programi

ps. jel postoji neki program za brisanje dump fajlova ili mora rucno?
« Poslednja izmena: 22. Jan 2009, 16:08:39 od Dr.Lift »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.0.5)
mob
Apple iPhone
Druga stvar...za moderatore...zasto ne mogu da se postave aplikacije, pa sta je sa aplikacijama na pocetku? Sad nemojte ovo da iskoristite i ugasite celu temu...

Ko kaze da ne mogu da se postave aplikacije? Mogu naravno ali ne u ovoj temi i ne one koje nisu freeware.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ne mogu da se ubedjujem sa modovima, nekad i ne znaju sta je freeware a sta nije al zato brisu sve! Zlatno je pravilo da su oni uvek upravu! Nebitno...
 Za Dr. Lift  Ne postoji program koji brise takve repove i ostatke vec se mora uzeti tel u ruke,pustiti lagana muzikica i polako pa koliko stignes. Ima i po meni bolja varijanta,flash. Traje ti sat vremena,osvezis sistem,ubacis stare-nove stvari i sve sljaka!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iP5
Core Player i Smart Movie svakako nisu freeware, ali evo nešto što jeste freeware: activeobjapps. On služi da vam se ne gasi svetlo na fonu kada gledate video klipove preko Core Player-a, Smart Movie-a ili Divx Player-a.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
activeobjapps.rar (12.43 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC HD2
Za Dr. Lift  Ne postoji program koji brise takve repove i ostatke vec se mora uzeti tel u ruke,pustiti lagana muzikica i polako pa koliko stignes. Ima i po meni bolja varijanta,flash. Traje ti sat vremena,osvezis sistem,ubacis stare-nove stvari i sve sljaka!

ok a kako mogu da ih prepoznam posto kad se stvori izadje poruka da je stvoren ali ne i ime  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.