Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hakovanje i modovanje UIQ3 telefona  (Pročitano 56925 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC HD2
ok tnx sad cu da probam  Smile

edit: evo uspeo sam hvala Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2009, 11:57:33 od Dr.Lift »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


raspadanje

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 166
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N97
Da li neko moze da mi objasni, ako nije problem, za podesavanje emaila na p1 kao i ActiveSync za sbb ili gmail?

Hvala vam unapred Smiley
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone
Moze ali ne u ovoj temi. Koristi pretragu (ili prelistaj TOP teme) i naci ces temu koja se bavi podesavanjem GMail-a na telefonima.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


raspadanje

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 166
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N97
Hvala i izvinjavam se Smiley
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung omniahd
iz nekog razloga nisam uspeo da haknem moj p1, jer nesto nece preko viste da se pokrene py fajl, ima li neko neku ideju, da li da ponovim ceo proces?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iP5
Ne radi se to više tako: sada je dovoljno samo da instaliraš CapsSwitch na telefonu (nalazi se na 2. strani ove teme) i samim tim si već hakovao telefon:
http://forum.burek.com/index.php/topic,362300.msg5692420.html#msg5692420

Ono uputstvo iz prvog posta je zastarelo i nema potrebe da se koristi više i da se radi ceo taj proces.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Dr.Lift Nisam neko vreme bio na forumu pa evo sada...kada nadjes neki usluzni i zanimljiv program a jos i trazis pomoc ovde,red je i da ga postavis za download! Ako nisam upravu ti me ispravi! Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ardzuna, imam problem. Ranije kada sam sredjivao telefon(ako se secas ovde je bilo par strana samo) radilo mi je sve ok. Radile su i ikonice normalno i tu jos neke stvarcice. Sada posle flashovanja(zbog onog camera moda i jos nekih repova instalacija) nece recimo da mi instalira ikonice. Izbrljavi skroz,neke prebaci u druge foledere neke i ne promeni. Iste icon packove koristim koji su onomad radili. Da li znas caka gde je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung omniahd
podpitanje za ardzunu i nastavak je prethodnog pitanja,, instalirao sam capsswitch medjutim i dalje nemam pristup z, ili c resource app. uprkos tome da sam instalirao x-plore, ili da instaliram swiss menager, ili da probam x-plore ponovo, napominjem da sam instalirao najnoviju verziju na internetu 1.30....
da li da instaliram neki drugi program za pregled ovih memorijskih jedinica u telefonu? zao mi je sto gnjavim ali pokusavam da instaliram
Hardware Button Mod unapred zahvalan

najbolji ardzuna, nasao sam sam sta je problem, covjek ipak mora malo da cacka po telefonu u meniju x-plore ima opcija da ti se prikazu fajlovi
hehe Smile
« Poslednja izmena: 19. Jan 2009, 22:14:03 od ivan2000 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iP5
stefgi, to zavisi od iconpack-a, i na mom telefonu je Main Menu bio potpuno ispremetan sa nekim iconpack-ovima, imao sam npr. 8 umesto 9 ikonica u glavnom meniju, bio je promenjen raspored aplikacija po folderima, ali to zavisi od samog iconpack-a i tu se ništa ne može promeniti. Za deinstalaciju .sis iconpack-ova važi sledeće uputstvo:

- Postavite shortcut za Control Panel na desktopu pa restartujte telefon. Kada se sistem podigne, ne ulazite u Main Menu vec odmah idite u Control Panel i deinstalirajte iconpack.

- Druga opcija je da u Swiss Manageru idete 'Settings' i štiklirate opciju 'End system applications', pa onda takodje u Swiss Manageru idite na tab 'Task' i ubijte 'Main Menu' (treba da pritisnete onu cetvrtu ikonicu vodoravno, sa mrtvačkom glavom) i takodje preko Swiss Mgr-a se prebacite u Control Panel i deinstalirajte iconpack.


ivan2000, tako je, da bi ti Xplore i Swiss Mgr. prikazali sistemske foldere i ROM drajv moraš da ideš u podešavanja tih programa i da štikliraš te opcije za prikazivanje sistemskih foldera i ROM drajva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.