Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149697 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Sensation

malkin- krvopija foruma, inace moj imenjak. Tako ga zovu zbog prirode njegovog posla. Ima 26 godina. Nadimak je uzeo po jednom ruskom hokejasu posto obozava NHL. Voli takodje i NBA kao i Crvenu Zvezdu. Ovde pise po sportu kao i po filmovima, birtiji, temi za internet fudbalske menadzere i po nekim temama po prirodi (najvise na temama o kucicima i fitnesu posto je posetilac teretane). Iz Beograda je i to sa Vozdovca. Redovno posecuje utakmice KK Crvena Zvezda posto je kao sto sam rekao veliki navijac kluba. Takodje je veliki filmofil i posebno obozava korejske filmove. Mozda jedini ovde na forumu (uz Zorana i jos nekoliko likova) koji se bas razume u filmsku umetnost

Остадох без текста.Овако ме ни моји најрођенји не би нахвалили  Smile
Маркане  Smile Smile Свака ти част,заиста...а пошто не пратим ову тему и не пишем на њој,ово вероватно никад не би ни видео. Иначе,са овом анализом си ме задужио да и ја сад морам у овоме да се опробам,дакле:

Марко 284
Маркан је надимак који је добио на теми менаџерисања као велики љубитељ највеће заразе на планети. Ипак,ја сам га први пут уочио на теми о филмовима па сам га запамтио као великог љубитеља епске фантастике и филмова као и књига са сличном тематиком. Делија од главе до пете,увек је ту да стане у одбрану људи са исте трибине али и увек спреман да удели критику уколико нешто и није урађено како треба.
Морам да га издвојим као једног од најрационалнијих и најумеренијих људи са форума,воли да се зеза као и велика већина али је први у реду кад је неком заиста потребна помоћ. Мислим да ће бити одличан педагог и бурек саветовалиште му је одлична пракса  Smile,а када тамо не ради слободно време воли да проводи у најпознатијој биртији у васиони.

Никада нисам чуо ни једну ружну о њему и један је од омиљених људи на свим темама на којим пише,један је од ретких које бих волео да упознам уживо.

И да нисам изнад написао ког члана анализирам знали бисте да је то наш Маркан  Smile

А сад кутак за неке интерне ствари које су могле и на пп ал кад смо већ овде: Само да знаш да још нисам прочитао игру Престола а ти си крив што си ми рекао где има да се купи и због тих књига сам пропусти сигурно 20ак корејских филмова. Онај Вест Хем ти одлично изгледа ал кад освојиш  ту Премијер лигу следеће године,да баталиш и узмеш неки тим из бетон кукуруз лиге па да видиш шта је зајебанција...и да ако у скорије време отворим неку тему на психологијама да будеш благ  Smile

А само да знаш да ћу гласати за твој филм на такмичењу  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Hvala, hvala  Smile

Citat
Мислим да ће бити одличан педагог и бурек саветовалиште му је одлична пракса
Konacno neko da mi pogodi zanimanje  Smile

Citat
Само да знаш да још нисам прочитао игру Престола а ти си крив што си ми рекао где има да се купи и због тих књига сам пропусти сигурно 20ак корејских филмова
Da bre, gde se toga seti  Smile Odlicne su knjige ali jesu duge  Smile

Citat
А само да знаш да ћу гласати за твој филм на такмичењу
Svi ce glasati za moj film na takmicenju i pobedicu Smiley Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
[

bookee- Buki je dosao pre neki mesec na forum sa Conquiztadora. Dobro mu ide kviz i mislim da ima plavi krst. Ima mislim 23-24 godine. Studira istoriju u Beogradu gde i stanuje. Redovni je posetilac sex, sportskog i muzickog dela foruma kao i zenskog kutka i psihologije i naravno dela foruma o kvizu. Vecinom se sprda ali ima momente kada je i ozbiljan. Navija za Partizan i Liverpul i obozava da gleda NBA kasno uvece. Ima veoma dobre stavove zivotu iako je jos uvek u fazi "izivljavanja" sto se tice istog. Poneki put na forumu brzo plane sto se obicno zavrsava recenicom "ne obracaj mi se vise". Dosta je neobjektivan kada se prica o FK i KK Partizan pa je na njihovim temama skloniji svadji. Inace, obozava da slusa rok i metal (i Gibbonia  Smile )

Mare care, blagodarim i unapred najavljujem da ću ti uzvratim analizom (čitaj najebo si  Smile)

Citat
Buki je dosao pre neki mesec na forum sa Conquiztadora. Dobro mu ide kviz i mislim da ima plavi krst

dobro misliš  Smile

Citat
Poneki put na forumu brzo plane sto se obicno zavrsava recenicom "ne obracaj mi se vise"

ta rečenica je rezervisana samo za one koji to zaslužuju, s tim što sam putnici rekao da me "kulira do daljneg", al nešto joj ne ide.  Smile

Citat
Inace, obozava da slusa rok i metal (i Gibbonia  Smile )

ne dva B, dva N! Smile  Smile


IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.215
Off obrisan.

Ne možete vi toliko brzo da kuckate, koliko brzo ja mogu da brišem.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
sez i buki, zavrsavaju poso. Zajednicka analiza Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2010, 01:07:10 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
sez i buki, zavrsavaju poso. Zajednicka analiza Smile

 Smile Smile Smile
Imas pice za ovo od mene kad svrnes u Bg  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
sez i buki, zavrsavaju poso. Zajednicka analiza Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Citat
jasikasi- Nislija. Ima 23 godine i studira elektrotehniku u Beogradu. Po forumu aktivan po lobotomiji i dopisivanjima ali se ne usteze da pise i po drustvu, sexu, politici, religiji, filozofiji i sportu (doduse tu se ogranicava samo na temu FK Partizan posto je navijac istog) a posebno voli psihologiju na koju obicno dodje kada ga zamrzi da pise po ostalim temama ili kada mu se neka tema zasvidi. Zivac je i brzo plane pa se desava da u afektu kaze nesto sto mozda i ne pomisli. Inace ume dosta realno da sagleda situaciju a bogami i da napravi po koju odvalu

Brate,jos malo pa da nista nije tacno  Smile Smile
Hvala na analizi..ali skoro pa da si sve promasio  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
E jbg  Smile Pa dobro, ne mogu svima da pogodim sve  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
White Goa  nisam nikada verovala ali...Vrati se, gde si, treba muska ruka na psihologiji Smile Ove su zene too soft  Smile.....

Moje istančano 8. čulo mi govori da me neko spomenuo na internetu.  Smile (Dobro ajde, više je mali programčić nego 8. čulo... koji sam napisao i koji vrišti kao devica kad gubi nevinost svaki put kad neko pomene WhiteGoa~Goa~Vajt~32_u_ladnoj. "Sisa" sam morao da izbacim jer se nije moglo spavati od aktiviranja. Smile )
Znao sam ja da ćeš praviti ti mene od blata.  Smile

Saće' vidim ko je najslabija karika i koga treba da eleminišem. Smile Vidim neki novi klinci...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.