Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 336 337 339 340 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146517 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Zbilja dirljiva lezbo scena  Smile

Ajde ne zajebavaj, stala sam kod petinga  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
eлем бре ... гледе васпитања ... не љутим се Санџи него ми мало чудно колико је мало потребно па да се буде најваспитанији овде  Smile Smile

Овде комуникација функционише са одређеном задршком, имаш времена кад прочиташ пост да избројиш до 10 и кад пишеш да се не наопштиш неком фамилије што би можда и урадио онако на прву лопту. А људи то канда мало користе или их има брдо којима су ипак прсти на тастатури бржи од памети јелте ... или су једноставно сајбер курајбери Smile

Орфе ... отприлику то је то ... сем да је Пазова град ... то је страшан случај необавештености.  Smile

Citat
Čobanin budala

извини молим те ... немачки овчар и будала  Smile

Zbilja dirljiva lezbo scena  Smile

Ajde ne zajebavaj, stala sam kod petinga  Smile


 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Citat
Овде комуникација функционише са одређеном задршком, имаш времена кад прочиташ пост да избројиш до 10 и кад пишеш да се не наопштиш неком фамилије што би можда и урадио онако на прву лопту. А људи то канда мало користе или их има брдо којима су ипак прсти на тастатури бржи од памети јелте ... или су једноставно сајбер курајбери

Nisam ovo usavrsila  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Bilo mi glupo da kazem voli svoje selo Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ja...Farmu....jok Smile Smile ne gledam,leba mi Smile
dirljiva lezbo scena Smile.....pa vi niste normalni Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sandra,mmmmm Smile Smile Smile ludaci jedni Smile
« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 13:48:54 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija

Buki-najveći plus je i onaj po kom sam ga i zapazila-oboje obožavamo Džibonija! Smile
a posle se čovjek počeo pojavljivati na toliko tema i prijatno me iznenadio stavovima i otvorenošću,kao i tim koliko je otišao u dubinu sa procjenom ljudi i situacija. ne usteže se da kaže šta misli i ne trudi se da uljepša. jedino me malo živcira sa onim završavanjem posla,koje mu i stoji u potpisu,a i nerijetko isto i pomene Smile

Blagodarim Sofija, ali ne daj se zavarati, Buki je samo još jedan perverzni dripac.  Smile
Takođe, svestan sam činjenice da genijalni termin "završiti poso" počinje da smara pojedince, ali verujte mi, više želite da čujete kako, za radnju koju dotični termin opisuje, koristim upravo njega umesto izvornih prikladnih termina.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ovo što sam rekla mi je očigledno,a to za dripca...ne vidjeh to baš Smile
ali ako jesi...odoh polako Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Sandra80- Zena Zmaj, inace iz Novog Sada. Ima dobar privatni posao ali sada je na "prinudnom odmoru" zbog dece. Kada nadje vreme voli da dodje na Burek i pise o svemu od politike i drustva do religije i psihologije i zenskog kutka kao i teme o Farmi (mada je cini mi se u zadnje vreme slabije gleda). Obozava da offtopicari i jedno vreme je drzala prvo mesto u tome (makar po broju obrisanih poruka  Smile ) ali se smirila u zadnje vreme od kada je otkrila mumbo-jambo Ra materijal  Smile . Osoba na forumu koja mozda ima najvise toga u zivotu da bi se hvalila ali to ne radi jer je prilicno skromna. Inace je veliki nacionalista po politickom opredeljenju. Jedna od osoba odavde za koju mogu reci da mi je prijatelj

bookee- Buki je dosao pre neki mesec na forum sa Conquiztadora. Dobro mu ide kviz i mislim da ima plavi krst. Ima mislim 23-24 godine. Studira istoriju u Beogradu gde i stanuje. Redovni je posetilac sex, sportskog i muzickog dela foruma kao i zenskog kutka i psihologije i naravno dela foruma o kvizu. Vecinom se sprda ali ima momente kada je i ozbiljan. Navija za Partizan i Liverpul i obozava da gleda NBA kasno uvece. Ima veoma dobre stavove zivotu iako je jos uvek u fazi "izivljavanja" sto se tice istog. Poneki put na forumu brzo plane sto se obicno zavrsava recenicom "ne obracaj mi se vise". Dosta je neobjektivan kada se prica o FK i KK Partizan pa je na njihovim temama skloniji svadji. Inace, obozava da slusa rok i metal (i Gibbonia  Smile )

jasikasi- Nislija. Ima 23 godine i studira elektrotehniku u Beogradu. Po forumu aktivan po lobotomiji i dopisivanjima ali se ne usteze da pise i po drustvu, sexu, politici, religiji, filozofiji i sportu (doduse tu se ogranicava samo na temu FK Partizan posto je navijac istog) a posebno voli psihologiju na koju obicno dodje kada ga zamrzi da pise po ostalim temama ili kada mu se neka tema zasvidi. Zivac je i brzo plane pa se desava da u afektu kaze nesto sto mozda i ne pomisli. Inace ume dosta realno da sagleda situaciju a bogami i da napravi po koju odvalu

sofija753- pricljiva crnogorka. Ovo 753 verovatno znaci da obozava grupu 357 ili da joj je to broj indeksa ili clanske karte biblioteke Smile . Veoma pricljiva osoba i verujem da je takva i u prirodi. Ima 21 godinu i verovatno studira nesto. Po forumu pise svugdi ali obozava blabaonicu (posebno birtiju) kao i lobotomiju(tj igre bez granica), dopisivanje kao i temu o Farmi posto je pasionirano gleda. Omiljena uzrecica joj je qq (tj kuku od kuku-lele) i koristi je kada joj je nesto skandalozno. Inace je veoma pronicljiva osoba i nije sklona svadji

malkin- krvopija foruma, inace moj imenjak. Tako ga zovu zbog prirode njegovog posla. Ima 26 godina. Nadimak je uzeo po jednom ruskom hokejasu posto obozava NHL. Voli takodje i NBA kao i Crvenu Zvezdu. Ovde pise po sportu kao i po filmovima, birtiji, temi za internet fudbalske menadzere i po nekim temama po prirodi (najvise na temama o kucicima i fitnesu posto je posetilac teretane). Iz Beograda je i to sa Vozdovca. Redovno posecuje utakmice KK Crvena Zvezda posto je kao sto sam rekao veliki navijac kluba. Takodje je veliki filmofil i posebno obozava korejske filmove. Mozda jedini ovde na forumu (uz Zorana i jos nekoliko likova) koji se bas razume u filmsku umetnost
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
357 nema veze sa tim Smile ostalo je istina,sem Farme-gledam je,ali kao i druge rialitije jer su svojevrsni eksperiment nad ljudima. prosto me zanima na šta smo  kao vrsta spremni  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Citat
Sandra80- Zena Zmaj, inace iz Novog Sada. Ima dobar privatni posao ali sada je na "prinudnom odmoru" zbog dece. Kada nadje vreme voli da dodje na Burek i pise o svemu od politike i drustva do religije i psihologije i zenskog kutka kao i teme o Farmi (mada je cini mi se u zadnje vreme slabije gleda). Obozava da offtopicari i jedno vreme je drzala prvo mesto u tome (makar po broju obrisanih poruka   ) ali se smirila u zadnje vreme od kada je otkrila mumbo-jambo Ra materijal   . Osoba na forumu koja mozda ima najvise toga u zivotu da bi se hvalila ali to ne radi jer je prilicno skromna. Inace je veliki nacionalista po politickom opredeljenju. Jedna od osoba odavde za koju mogu reci da mi je prijatelj

Opa bato...Pisem previse na forumu  Smile...Kako je covek pratio sta pisem svaka mu cast  Smile Smile
Inace, ne volim da se hvalim. Hvalila bih se da mi je cale poklonio ili da sam se bogato udala...A ne svojim trudom i desetosatnim dnevnim radom. Ipak mnogo ti hvala, ovo jeste najpotpunija analiza sto se mene tice. I da...Moj si prijatelj  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 336 337 339 340 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.