Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146562 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
Kad me vec supruga i kcerka prozivaju, hteo bih samo da kazhem da me je do sad samo jedna osoba analizirala, odnosno zasluzheno nahvalila.  Smile

Josh jedna stvar, kad vidim koliko pogreshno ljudi analiziraju jedni druge, ne usudjujem se da se i sam upustimu to.
Takodje mi je glupo da "analiziram" ljudek koje poznajem jer bih samo preneo ono shto su sami o sebi rekli.

Eto, bio sam ozbiljan minut i po. Dosta od mene.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
pa dobar deo ovih analiza je zajebancija Smile a i kako mozes upoznati nekoga toliko dobro preko interneta Smile


ajde ja cu da analiziram fahr-a  Smile


relativno mlad lik oko tridesetak godina sa dosta iskustva da tako kazem.... odrastao u 'zajebanom' kraju i ne da na sebe ako neko pokusa da ga napravi budalom. Izrazito ne voli kada ljudi pokusavaju da sebe prikazu kao nevinasce a svi znaju da to nisu. Jako tvrdoglav i uporan da istraje u svojim stavovima koje potkrepljuje zivotnim iskustvom, ali u globalu zajebant i voli da se zeza makar na forumu posebno sa zenama (voli da podjebava Smile ).
Misli da sve potice od kucnog vaspitanja i da covek koji je iz 'normalne' porodice mora biti okej pa cak ziveo i sa najgorim olosem pored sebe....

eto... cini mi se da cu za desetak godina i ja biti slican Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Kad me vec supruga i kcerka prozivaju, hteo bih samo da kazhem da me je do sad samo jedna osoba analizirala, odnosno zasluzheno nahvalila.  Smile

Josh jedna stvar, kad vidim koliko pogreshno ljudi analiziraju jedni druge, ne usudjujem se da se i sam upustimu to.
Takodje mi je glupo da "analiziram" ljudek koje poznajem jer bih samo preneo ono shto su sami o sebi rekli.

Eto, bio sam ozbiljan minut i po. Dosta od mene.  Smile

Ma nisam vam ja djete, prekinite.  Smile
A za ovo drugo, tj. za greske u analiziranju jbg, probas, padnes ili nastavis - kao i kod fakulteta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Kad se Jarooko pojavio na fourumu sa svojom temom o svojoj seksulanoj nezajazljivosti ja sam pomilsila -Vidi ovog napaljenka ,sta on hoce sada ... Smile...Vremenom sam uvidela da kolega Jarooko uopste nije on sto sam odmah pomislila za njega .On je jedan jako emotivan decko (ja sam svo vreme mislila da si dosta stariji ,mozda stariji i od mene ),mzoda i previse emotivan za jednog muskarca .Dalje ,mislim da je Jarooko jako postena osoba i to kad su u pitanju pare ,cini mi se da sam to zakljucila iz jednog njeg. posta i time je i opravdao moje vec nadolazece simpatije .Kod njega me odusevljava njegova iskrenost i mislim da je jedna od retkih osoba na ovom forumu koja nije iskompleksirana,frustrirana i koja se ne leci ovde ,kao mnogi sto rade jer nisu niko i nista u stavrnom zivotu -nezadovljni i frustrirani .Otprilike ovde na forumu ja mogu da ocenim ko zasto dolazi ,ko ima koji kompleks (obicno je to izgled ,materijalno stanje i opste nezadovljstvo sobom koje ne bi priznali ni da im uperis pistolj u glavu )i kako lece te komplekse .Kod Jarooka nisam primetila nista od toga i zato ga jako cenim ,covek gleda svoja posla i nastoji da poboljsa sebe ali ne tako da ponizi drugoga kao vecina slabica sto radi .Jarooko je otvorio temu i zatrazio pomoc i nase misljenje u vezi svog problema .Ja imam inace utisak da je to bio njegov jedini problem .Ko bi jos tako nesto uradio ,a da nema strah od podsmeha ? Retko ko ,a mogu se kladiti da dosta ljudi sa foruma deli tvoj problem ali ga naravno skrivaju .Za otvaranje teme jos jednom svaka cast  Smile...Cini mi se da si ti taj problem prezvakao ?

Znaci ono sto i se svidja kod tebe je tvoja jako velika iskrenost ,postenje ,bavljenje sobom ,postovanje drugih ljudi ,a primetila sam jos i mislim za tebe da imas crtu neke lude hrabrosti ,jesam li u pravu ?


Nisi losa. Jarooko je ENTJ

 ENTJ Strengths

    * Genuinely interested in people's ideas and thoughts  (ovo objasnjava zasto je na forumu)
    * Enthusiastic and energetic
    * Take their commitments very seriously
    * Fair-minded and interested in doing the Right Thing
    * Very good with money

    * Extremely direct and straightforward
    * Verbally fluent
    * Enhance and encourage knowledge and self-growth in all aspects of life
    * Able to leave relationships without looking back
    * Able to turn conflict situations into positive lessons
    * Able to take constructive criticism well
    * Extremely high standards and expectations (both a strength and a weakness)
    * Usually have strong affections and sentimental streaks
    * Able to dole out discipline

ENTJ Weaknesses

    * Their enthusiasm for verbal debates can make them appear argumentative
    * Tendency to be challenging and confrontational
    * Tend to get involved in "win-lose" conversations
    * Tendency to have difficulty listening to others
    * Tendency to be critical of opinions and attitudes which don't match their own
    * Extremely high standards and expectations (both a strength and a weakness)
    * Not naturally in tune with people's feelings and reactions
    * May have difficulty expressing love and affection, sometimes seeming awkward or inappropriate

    * Can be overpowering and intimidating to others
    * Tendency to want to always be in charge, rather than sharing responsibilities
    * Can be very harsh and intolerant about messiness or inefficiency
    * Tendency to be controlling
    * May be slow to give praise or to realize another's need for praise
    * If unhappy or underdeveloped, they may be very impersonal, dictatorial, or abrasive
    * Tendency to make hasty decisions
    * Make explode with terrible tempers when under extreme stress

Minus - Ako je ENTJ onda tesko da je emotivac. Uglavnom, Jarooko prokomentarisi ovo gore... Smile

Lolo aj uradi test, ciljam da si ESFP ili ESTJ. Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 23:09:34 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
not bad Orf, not bad at all ...  Smile

daj i neshto negativno, necu se naljutiti ... ovo je i onako zajebancija. a za ovih 30-ak godina, jebace te crnci  Smile (nazhalos' , blizu sam  Smile )


Ma nisam vam ja djete, prekinite.  Smile

marsh u sobu ...  Smile
« Poslednja izmena: 07. Okt 2009, 00:41:41 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 4X HD
Evo i ja da bacim oko na F--ov personaliti

necu mLogo da tupim o onome shto se zna...inteligentan momak, duhovit bla, bla bla...odmah cu da predjem na zanimljiviji deo.
Daklem, chini mi se da se F ponekad oseca neprilagodjenim u  nekim situacijama, mislim da su u pitanju neke socijalne situacije. I mislim da je to njegov izbor, u fazonu " necu ja da se prilagodjavam situaciji, neka se situaciji prilagodi meni, u suprotnom cu se prema situaciji odnositi sa odredjenom dozom cinizma i prezira"
Voli da posmatra stvari sa filozofske distance, neka varijanta apsolutne logike bez upliva emocija ali su njegove akcije ipak cheshce odraz emocija nego suve logike.
Voli da vlada situacijom i da drzi sve konce u rukama, to mu ponekada i zasmeta jer ume i da se povuche pred situacijom u kojoj ne oseca da ima kontrolu bar u nekoj meri.
Fizichki...ne znam otkud mi to, ali imam osecaj da je jako krupan  Smile

Dosta sam lupetao za vecheras, jel da?
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_2
a ja ga baš 'vidim' kao sitnog  Smile  fizički
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N97
shta je bre ovo ? redaljka ?  Smile

oboje ste u pravu, u neku ruku ... mislim na fizichki izgled. sitan i krupan, kontroverzna lichnos'  Smile

krupne sam gradje, sad sam se ugojio, a visine sam prosechne. eto vi.  Smile

i svi zaboravljate da sam nevin  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
Nadrlja F.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 4X HD
Dobro bre, za gradju nije ni bitno, jel smo ishta ostalo pogodili?


Citat
i svi zaboravljate da sam nevin  Smile

I ja isto ali nisam hteo to da pominjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.