Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 230 231 233 234 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149349 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ne,ne sasvim je u redu i dobro si primetio to .To i radim ,naravno nisu svi muskarci objekti ,kao sto nismo ni mi - oni sto su objekti s pravom su zasluzili to zvanje i s njima treba postupati kako i zasluzuju .

Razmazena jesam i to jako i najvise sam razmazena kad u prisustvu najdrazih osoba .Sa nepoznatim osobama sam sve osim razmazena .
Sto se tice flerta ,istina je da volim da razmenjujem misljnjena sa ljudima ,pogotovo sa muskarcima jer se bolje razumem sa vama nego sa zenama (zene su lude jelte ),a sad da li nekoga zavedem u toj komunikaciji ,ja ne znam ,nemam nameru da zavodim nekoga s kim ne zelim nesto da imam.Zapravo - ja imam problem kad treba da zavedem nekoga ko mi se dopadne  Smile Smile

U sustini si me dosta dobro upoznao na ovom forumu ,a sto se naivnosti tice -trudim se da njegujem svoju naivnost ,mada zivot stalno od mene trazi nesto skroz suprotno ali ja eto volim da prkosim zivotu tim svojim stavom koji mozda nije dobar po mene .Volim kad me vide kao naivnu ,priznajem .

Evo sa'cu ja malo tebe da izanaliziram  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
   A to u vezi flerta: Naravno, nisam ni mislio da pokusavas da zavedes nekog, vec koristis flert kao zabavu, bezazlen flert, sto sam flert i jeste - bezazlen. A sve dok nisi naivna, dobro je da izgledas tako. Samo ce ti pokazati pravu prirodu ljudi koji te okruzuju. Wink
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 18:35:46 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Kad se Jarooko pojavio na fourumu sa svojom temom o svojoj seksulanoj nezajazljivosti ja sam pomilsila -Vidi ovog napaljenka ,sta on hoce sada ... Smile...Vremenom sam uvidela da kolega Jarooko uopste nije on sto sam odmah pomislila za njega .On je jedan jako emotivan decko (ja sam svo vreme mislila da si dosta stariji ,mozda stariji i od mene ),mzoda i previse emotivan za jednog muskarca .Dalje ,mislim da je Jarooko jako postena osoba i to kad su u pitanju pare ,cini mi se da sam to zakljucila iz jednog njeg. posta i time je i opravdao moje vec nadolazece simpatije .Kod njega me odusevljava njegova iskrenost i mislim da je jedna od retkih osoba na ovom forumu koja nije iskompleksirana,frustrirana i koja se ne leci ovde ,kao mnogi sto rade jer nisu niko i nista u stavrnom zivotu -nezadovljni i frustrirani .Otprilike ovde na forumu ja mogu da ocenim ko zasto dolazi ,ko ima koji kompleks (obicno je to izgled ,materijalno stanje i opste nezadovljstvo sobom koje ne bi priznali ni da im uperis pistolj u glavu )i kako lece te komplekse .Kod Jarooka nisam primetila nista od toga i zato ga jako cenim ,covek gleda svoja posla i nastoji da poboljsa sebe ali ne tako da ponizi drugoga kao vecina slabica sto radi .Jarooko je otvorio temu i zatrazio pomoc i nase misljenje u vezi svog problema .Ja imam inace utisak da je to bio njegov jedini problem .Ko bi jos tako nesto uradio ,a da nema strah od podsmeha ? Retko ko ,a mogu se kladiti da dosta ljudi sa foruma deli tvoj problem ali ga naravno skrivaju .Za otvaranje teme jos jednom svaka cast  Smile...Cini mi se da si ti taj problem prezvakao ?

Znaci ono sto i se svidja kod tebe je tvoja jako velika iskrenost ,postenje ,bavljenje sobom ,postovanje drugih ljudi ,a primetila sam jos i mislim za tebe da imas crtu neke lude hrabrosti ,jesam li u pravu ?
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 18:47:54 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
A sto vas dvoje ne uradite: http://forum.burek.com/jungov-test-t11181.140.html
Mozda ste i kompatatibilni  ... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Jarooko je super ali ja sam dosta starija od njega  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
   Hvala na lepim recima.  Smile

  Kao prvo, da kazem da sam dosta popravio moj problem, zbog cega sam vrlo ponosan. Ima jos tu da se radi, ali polako... Daleko od toga da je to moj jedini problem, ali bitno je da radim na sebi, i onda ni jedan problem nije prevelik.
  Za tu ludu hrabrost ne znam sta da kazem, jer iskreno ne mogu to da procenim. Rekao bih da nisam nesto preterano hrabar, ali u smislu ciste hrabrosti, samo, kada se tome doda rec luda, onda se kontekst menja... ne znam za to.
  Naravno, kao i svaka osoba, i ja imam komplekse, ali sigurno necu dozvoliti njima da preovladaju sa mnom, i da se zbog toga istresam na drugim ljudima, vec cu ih resiti sam sa sobom.
  Jesam poprilicno emotivan, ali potiskujem svoje emocije.
  Iskren jesam, ali vrlo cesto surovo, sto se ljudima ne dopada, tako da ne znam da li je ovo pozitivna osobina.
  Posten jesam. To je jedna od mojih retkih dobrih osobina u koje sam siguran, i koju gajim jer znam da zelim da su ljudi posteni prema meni, pa sam takav i ja prema njima. O da, u pravu si, narocito kada su pare u pitanju.

  Hvala ti na lepom postu, ali moram nesto da prigovorim: ne vidim bas nesto lose osobine da si navela, pa me interesuje sta mislis o toj sferi moje licnosti? Sta je to sto cini losu stranu moje licnosti (sigurno ima dosta stvari Smiley )?
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 19:00:47 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ne znam zaista ,nisam primetila nesto lose kod tebe .kazem ti da posedujes tri stavri koje ja jako ,jako cenim kod drugih ,pa valjda kad naidjem na sklop te tri u jednoj osobi ,onda i ne marim mnogo za neke lose ,tj ne primecujem ih.Sigurno imas i lose osobine ali hajde neko drugi neka iz iznese ,ja stavrno ne znam ,nemoj da se ljutis?!


Citat
Iskren jesam, ali vrlo cesto surovo, sto se ljudima ne dopada

Meni se jako dopada kad je neko surovo iskren  Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 19:04:25 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i


Ne znam zaista ,nisam primetila nesto lose kod tebe .kazem ti da posedujes tri stavri koje ja jako ,jako cenim kod drugih ,pa valjda kad naidjem na sklop te tri u jednoj osobi ,onda i ne marim mnogo za neke lose ,tj ne primecujem ih.Sigurno imas i lose osobine ali hajde neko drugi neka iz iznese ,ja stavrno ne znam ,nemoj da se ljutis?!


Citat
Iskren jesam, ali vrlo cesto surovo, sto se ljudima ne dopada

Meni se jako dopada kad je neko surovo iskren  Smile

   Ma, gde da se ljutim, bre... Smile

   Drago mi je sto imas takvo misljenje o meni.  Smile

   E, imam ja jednu losu za koju sam siguran: narcisoidan sam, poprilicno. Nije bas sada previse, ali podosta je izrazeno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Kako to da Lolana nikad nije analizirala Fahra niti on nju?  Smile Jooooj sto sam smarach, k'o da sam djete vashe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ti i jesi nase detence  Smile..ja mislim da jesam ,cini mi se ,ajde da sacekamo njega da ga pitamo jer me mrzi da se vracam natrag ...

Jarooko - ne primecuje se da si narcosiidan,barem ja nisam primetila .Ja sam takodje narcisoidna i ja to vise nego pokazujem i time iritiram neke ljude ,posebno one iskompleksirane  Smile
Narcisoidnost i nije losa ,posebno ako je zdravo doziras .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 230 231 233 234 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.