Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 223 224 226 227 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149644 puta)
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Mrtva tema....  Smile
Evo po dve-tri, pet, sedam... rečenica o nekoliko osoba.... Nije baš analiza, više je moje mišljenje o njima.... Nadovezujem se na već ‘analizirane’ i nastavljam krug, meni upečatljivih osoba....  Smile


Miks... Jedna skromna, simpatična, drželjubiva i prijatna muška osoba... Vidim ga kao nekoga ko će uvek priskočiti u pomoć nekome ko mu se makar učini iskrenim; dobro skriva svoje emocije i svoje pravo lice.... Ispod Miksa kog mi vidimo ovde, čuči emotivac željan da kaže toliko toga, osoba jakih osećanja, i, možda grešim, ljutica i svađalica.... Sve u svemu ne verujem da bi neko koga Miks uzme za prijatelja u bilo kom trenu mogao da kaže išta loše o njemu.... Smiley


Meda.... E, Meda je ne duša, nego dušetina : ) od čoveka.... Iako deluje kao neko ko ne poštuje sebe, ko u sebe ne veruje, ko ne voli veliki deo onoga što je, čini mi se da nije tako.  Smile
Meda je borac, nikad žrtva! Meda je romantičar, dobar sagovornik, spreman da sasluša, tuđe neraspoloženje ga dočiče više nego svoje, dobar za druge ne baš i za sebe.... Mada, ta njegova ‘dobrota za druge’ ima crtu do koje može i sme da se ispoljava – ili, jednostavnije, zna za granice... Deluje mi kao osoba koja je u jednom trenu izgubila deo svog samopouzdanja, i sad zna da je tu negde, ali onako kopa po svim delovima svoje ličnosti ne bi li ga povratio... Jedino što mi baš smeta kod Mede je što o sebi nekad kaže loše  Smile , ali, dobro kroz neku šalu na svoj račun, ne zameram...  Smile


Superior... hm... opuštena osoba, sa nekim svojim specifičnim smislom za humor i dvosmislenost koji je opet u granicama normale pa to daje sliku zanimljive i zabavne osobe... Čini mi se da je neko ko ne podnosi poraz, neko ko ne voli da je neprihvaćen, i ko ima visoko mišljenjie o sebi.... Prijatan, šarmantan.... Verujem da je zabavno sesti i popričati sa njim...  Smile       


WarBoss – dečko jakog stava, spreman po svaku cenu da ga odbrani, makar se raspravljao, ubeđivao, svađao, pa i potukao, odnosno tukao : )  Mislim da se lako uvredi, da ume da ‘podigne nos’ da ne mari za tuđe mišljenje već je u stilu ‘hajde lepo da se dogovorimo-biće kako ja kažem’ ... Inače, verujem da je jako zabavan, duhovit, pametan, informisan, komunikativan a i da je nostalgičar i još uvek dete u duši : ) 


Bane- au, au, au : )  Divan dečko... O njemu bih mogla do sutra, ali ću ukratko... Samouveren, buntovan, ljutica, kulturan, umeren, svađalica, ne priča mnogo, radi svašta  Smile Iznenađujuće direktan, probirljiv s ljudima, oprezan, sumnjičav, vedar, sitničar, romantičar, praktičar... i sad kad bih sve ovo obrazložila, razvuklo bi se u jedno pet stotina rečenica.... Bane – da, divan dečko....   Smile   Smile


Bambina – prepotentna, uobražena, umišljena, pravi se pametna, ne trpi niže od sebe, diže sebe u visine itd... itd.... e, al, za malo – ovo je nešto kako sam Bambi nekada videla, velika greška s moje strane  Smile .... Prvo, jako ljubazna, nežna, pažljiva.... vredna, pametna, strpljiva... Kulturna i umerena... ne deluje mi kao neko ko se svađa niti nameće svoj stav i mišljenje, ali, ume da se suprostavi i negira nešto apsurdno ili neistinito... Mislim da je sa pravim ljudima odnosno u krugu prijatelja duhovita, opuštena i jedna od omiljenih... Možda grešim, ali ne verujem... baš jedan lep primerak fine cure : )
E da..  Smile  nešto što obožavam kod nje je kad kaže ‘ljudi uozbiljite se’ a jasno kao da dan da ni sama ne može da ostane ozbiljna… I onda čitavu situaciju napravi još neozbiljnijom  Smile    Smile


Valter…. E, Valter…. Veliko, preveliko srce, velika duša, otvoren, iskren, emotivan, čak i previše… Odličan slušalac, spreman na razgovor, rad da pomogne, pored toga vedar, zabavan i duhovit... Ovo bih posadila pored sebe u ulozi prijatelja, u pravom smislu te reči, za bilo koje doba dana ili noći... I sve one male zamerke, mane i tome slično, pored onoga što Valter jeste, postaje zanemarljivo…   Smile    Smile    Smile


Anea…. Ima to nešto drugačije u sebi zbog čega mi se dopada  Smile … Ako joj se neko ne sviđa, ostaje pri svom i tad nit je kulturna, nit je fina, nit je umerena nit strpljiva, zna da spusti, da se suprostavi, zaboravlja na lepo ponašanje i gruba je... Ali, pošto je razumna osoba, da joj se neko u toj meri ne bi dopao mora stvarno kod tog nekog postojati nešto nedopadljivo...  Smile  Stekla sam utisak da je Anea prirodna osoba i da ne voli ništa veštačko i izveštačeno, da je po malo egoista i da ne voli i ne dozvoljava da je bilo ko ili bilo šta povredi, brani se koristeći sva sredstva često ih i ne birajući... Pretpostavljam da osobama iz bliže okoline predstavlja pravog prijatelja i nekoga na koga se može osloniti, da je dobar sagovornik, ali da joj se da izvinite je*e za sve ostale, dobro, ne baš bukvalno, ali u nekoj meri  Smile ...  Eto, nju vidim kao suprotnost onoga što sam za Medu rekla – savršena za sebe, za druge koliko oseti da je potrebno...   Smile


SF  jaka ličnost, čvrst karakter, ‘bolesno’ realan.... Voljan da pomogne, posavetuje i uvek sa pravom rečju u pravom trenutku... Čini mi se da kad bi mrtvaku rekao neki svoj životni moto ili stav, ovaj bi istog trena ustao iz sanduka  Smile  željan da nastavi život... Međutim, samo ukoliko je isti mrtvak sposoban da ga razume.... Smiley Kad naiđe na osobu koja mu se ne dopada nije pravedan, ići će do najsitnijih detalja, sitničariće da bi pobio stav ‘protivnika’; čak i ako bi sagovornika ubedio te mu ovaj rekao ‘u pravu si’ SF bi nastavio kontrirajući ‘ne nisam u pravu!’... Ne deluje mi kao osoba koja će direktno stati u nečiju odbranu, ali, uvek će od nekud iza zavese braniti ljude do kojih mu je stalo... verujem da je društven i zabavan a ne samo mislilac i filozof kakvim ga ovde vidimo  Smile , isto tako i da pažljivo bira kome će verovati, da je neko ko je spreman do svoje devedesete godine da uči i izvlači maksimum od sebe koristeći se svojim i tuđim iskustvima, i povrh svega da se ispod grube spoljašnosti krije neverovatno nežna, umiljata i emotivna osoba....  Smile  Smile
 
Goa.... od ozbiljnog čoveka do neozbiljnog derleta, od tragike do komedije, od crnog do belog, od ‘volim te’ do ‘marš u tri lepe’ i tako dalje, i tako dalje, dakle jedna svestrana raznolika ličnost, spontano duhovit i šarmantan dečko, fenomenalna kreacija čoveka savršenog za bilo koga, bilo gde, i bilo kada...  Ukoliko s godinama ne popuca po šavovima mislim da mu se smeši lepa, vedra budućnost. Mislim da će se mnogi složiti sa mnom i da o ovom momku neće moći da pomisle bilo šta loše pa bio on sa njima jedna ili druga krajnost, jer sam način komunikacije (makar onoga što ovde imamo) i iznošenje onog što on govori jednostavno to ne dozvoljava....  Smile Kada ti on kaže da si pizda, budala, kreten i bilo šta drugo na način po kom je prepoznatljiv, jednostavno poželiš da ti i dalje govori da si sve to  Smile 
Dakle, prosto je fenomenalan...   Smile

Eto.... koliko da se tama ne baci u zaborav...   Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Bambina – prepotentna, uobražena, umišljena, pravi se pametna, ne trpi niže od sebe, diže sebe u visine itd... itd.... e, al, za malo – ovo je nešto kako sam Bambi nekada videla, velika greška s moje strane  Smile .... Prvo, jako ljubazna, nežna, pažljiva.... vredna, pametna, strpljiva... Kulturna i umerena... ne deluje mi kao neko ko se svađa niti nameće svoj stav i mišljenje, ali, ume da se suprostavi i negira nešto apsurdno ili neistinito... Mislim da je sa pravim ljudima odnosno u krugu prijatelja duhovita, opuštena i jedna od omiljenih... Možda grešim, ali ne verujem... baš jedan lep primerak fine cure : )
E da..  Smile  nešto što obožavam kod nje je kad kaže ‘ljudi uozbiljite se’ a jasno kao da dan da ni sama ne može da ostane ozbiljna… I onda čitavu situaciju napravi još neozbiljnijom  Smile    Smile


Хвала, Сузи, јако лепа анализа.  Smile

Имаш бамбија од мене за искреност, и још једног за комплименте.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam odavno ukapirala da je mnogo lakse biti egoista (ili glumiti egoistu), nego upijati svaku emociju, tudju ili svoju...
Drugim recima... mislim da je suzi veoma u pravu kada sam ja u pitanju...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Veni, vici,vidi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3639
Zastava Sarajevo BIH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 



Valter…. E, Valter…. Veliko, preveliko srce, velika duša, otvoren, iskren, emotivan, čak i previše… Odličan slušalac, spreman na razgovor, rad da pomogne, pored toga vedar, zabavan i duhovit... Ovo bih posadila pored sebe u ulozi prijatelja, u pravom smislu te reči, za bilo koje doba dana ili noći... I sve one male zamerke, mane i tome slično, pored onoga što Valter jeste, postaje zanemarljivo…   Smile    Smile    Smile

sta da ti kazemk  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

sve ce to narod pozlatiti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
momče i devojke....  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 44033
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung Galaxy S lll
Meda.... E, Meda je ne duša, nego dušetina : ) od čoveka.... Iako deluje kao neko ko ne poštuje sebe, ko u sebe ne veruje, ko ne voli veliki deo onoga što je, čini mi se da nije tako.  Smile
Meda je borac, nikad žrtva! Meda je romantičar, dobar sagovornik, spreman da sasluša, tuđe neraspoloženje ga dočiče više nego svoje, dobar za druge ne baš i za sebe.... Mada, ta njegova ‘dobrota za druge’ ima crtu do koje može i sme da se ispoljava – ili, jednostavnije, zna za granice... Deluje mi kao osoba koja je u jednom trenu izgubila deo svog samopouzdanja, i sad zna da je tu negde, ali onako kopa po svim delovima svoje ličnosti ne bi li ga povratio... Jedino što mi baš smeta kod Mede je što o sebi nekad kaže loše  Smile , ali, dobro kroz neku šalu na svoj račun, ne zameram... 


Hvala ti   SmileSmile Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2009, 10:30:07 od medozarr »
IP sačuvana
social share
Nek stoje prijatelji...zlu ne trebali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Bravo Suuuzi!
Meni što se tiče Anee, Bambine i Sf mislim da delimo isto mišljenje! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
SF  jaka ličnost, čvrst karakter, ‘bolesno’ realan.... Voljan da pomogne, posavetuje i uvek sa pravom rečju u pravom trenutku... Čini mi se da kad bi mrtvaku rekao neki svoj životni moto ili stav, ovaj bi istog trena ustao iz sanduka  Smile  željan da nastavi život... Međutim, samo ukoliko je isti mrtvak sposoban da ga razume.... Smiley Kad naiđe na osobu koja mu se ne dopada nije pravedan, ići će do najsitnijih detalja, sitničariće da bi pobio stav ‘protivnika’; čak i ako bi sagovornika ubedio te mu ovaj rekao ‘u pravu si’ SF bi nastavio kontrirajući ‘ne nisam u pravu!’... Ne deluje mi kao osoba koja će direktno stati u nečiju odbranu, ali, uvek će od nekud iza zavese braniti ljude do kojih mu je stalo... verujem da je društven i zabavan a ne samo mislilac i filozof kakvim ga ovde vidimo  Smile , isto tako i da pažljivo bira kome će verovati, da je neko ko je spreman do svoje devedesete godine da uči i izvlači maksimum od sebe koristeći se svojim i tuđim iskustvima, i povrh svega da se ispod grube spoljašnosti krije neverovatno nežna, umiljata i emotivna osoba....  Smile  Smile
Hvala za analizu, u najmanju ruku je zanimljiva Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ha!

ovo mi sve lici na ajde malo da se ulizujem ...

eto, ja mogu reci o nekima ovde:

npr, jedan veoma cenjen i popularan ... jak je samo na prici, a kad treba nesto vise da uradi ... pobegne ... pa se onda opet javi ... kao ajmo sad opet malo da pricamo ... da se zezamo ...

npr. ima tu dosta devojaka koje nemaju pojma sa zivotom ...zive u nekom imaginarnom svetu ... pa pokusaju da te potcene, da te ponize, a ne znaju da sa 3 cinjenice mozes da ih zacepis da beze od tebe ...

ima tako glupih devojaka da covek ne moze poveruje da tako nesto postoji ...

ima mnogo njih koji bez imalo mozga pisu komentare, eto, da bi napisali ...


da ne pricam o onim ulizicama, a koji te cim okrenu ti ledja, tracaju kao da si najgori ...


naravno, ovo je forum slobodne diskusije, svako moze reci sta hoce, ali daj bar malo razmisli pre nego napises nesto ...

ima tu i stvarno par korektnih i dobrih osoba, ciji su postovi uvek u skladu sa temom.

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
da ne pricam o onim ulizicama, a koji te cim okrenu ti ledja, tracaju kao da si najgori ...

Da nema sujete ne bi bilo ulizica, a da nema ulizica ne bi bilo sujete... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 223 224 226 227 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.