Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 210 211 213 214 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149447 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Имате тему о стеротипима и предрасудама....можда не би било лоше да наставите овај разговор тамо. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Heh... dobra ideja... thnx...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Još jedan moj post na ovu temu, pa završavam.

  Anea draga, pišući reči koje su namerno isforsirane, koje impliciraju (mrzim ovako da se izražavam u privatnom životu) da sam ja glupa, da ne kažem plitka, opet samo potvrđuju moje mišljenje da si uplašena devojčica pod maskom svemoguće žene, emancipovane, produhovljene i načitane. Zar ne shvataš da izigravajući "strah i trepet" ovog foruma sve više i više dokazuješ koliko si slaba. Zato ti je i potreban SF, kao zaleđina.


  Predrasude su dobre? OMFG! Poređenje sa grizlijem je glupo, tačnije infantillno. Nisu predrasuda da su grizli, ili ajkula ili aligator opasni, to su činjenice. Predrasuda je da svako ko ima liberalni način razmišljanja, koje otveren za nova iskustva i spreman na razne avanture - idiot, otpadnik društva, škart roba koju siva masa odbacuje. To su one najprostije, najniže i najzatucanije predrasude.


  Analizirajući tebe bila sam iskrena, čak šta više, ti si možda i najbolje prošla u odnosu na druge o kojima sam dala svoje mišljenje. Ipak, oni se nisu našli uvređeni, shvatili su to kao neku vrstu opuštene konverzacije ( da budemo iskreni, niko od nas ovde nije kompetentan da da kompletnu analizu nečije ličnosti, sve se svodi na lični utisak ), i da sutra pročitam ( OPET ) nešto loše o sebi...who cares, ja i ljudi koji me lično poznaju znaju ko sam, šta sam, kakva sam i na šta sam sve spremna da učinim kada je nekom meni dragom učinjena nepravda. O tome neka ti drugi pričaju.


  Možda je ovo smešno poređenje, ali tvoj prenaglašeni akademski rečnik me podseća na humoresknu transformacije kafanske pevačice Vendi, koja se u zadnje vreme frlja izrazima koje normalan svet ne može da razume. Nemoj odmah da skočiš. Tvoje reči poput  floskula, etnocentrizam etc. su najobičnije dokazivanje. A šta kaže psihologija o prenaglašenom dokazivanju - to je pokazatelj kompleksa niže vrednosti, koje obično vuče korene iz detinjstva ili puberteta.


  Sreća, na ovom forumu ima dosta načitanih ljudi koji razumeju te reči, ali da li je to tvoj svakodnevni rečnik ( u šta čisto sumnjam ) ili način da degradiraš druge, u ovom slučaju mene?
Ne mogu da se otmem utisku da sam u mojoj psihoanalizi tebe dotakla neku tvoju skrivenu boljku, koju braniš i kriješ svim silama, a glavno oružje ti je cinizam i degradacija sagovornika.
Iskreno žalim što sam ti pružila ruku pomirenja i pokušala da sa tobom ostvarim korektan odnos. Ti nisi osoba koja uliva poverenje, barem ne meni.
Ja sam pokušala, nije uspelo - idemo dalje.

P.S. - najlepše molim modove da ovaj post ne obrišu, imak je lightmotiv Bureka "Slobodne diskusije", te ću brisanje ovog posta smatrati cenzurom i atakom na slobodnu reč. Nikog nisam izvređala, samo sam iskreno izložila svoj stav, a ako se ovde iskrenost ne ceni - onda meni definitivno nije mesto na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone 6s
Samo jedno...

Kada neko ume da upotrebi rec na pravi nacin, on ne moze da se poredi sa Vendi...

A sad bih kao tata, zamolio Aneu da ne ulazi u dalju raspravu posto verujem da ovaj chick fight ne moraju bas svi da gledaju Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ovo je devojka koja nije ni najmudrija, ni najpametnija, ni najbolja osoba ,

ovo ne zelim da cujem  uzivo , ok ? Smile

Citat
U nekim situacijama je izuzetno snalazljiva, dok se po nekad neocekivano spetlja.

ej , ovo je tacno 100% Smile



Citat
Jedna od retkih koju zaista zelim da upoznam...

ja mislim da smo se vec upoznale ... Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2008, 17:47:52 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
cisto da jos malo analiziram Smile

tarantulica
ne znam da li je ova analiza kompatibilna sa ovom temom jer ja licno poznajem tarantulicu....nadam se da nikom nece zasmetati Smile Smile

tarantulica je jedna snazna devojka(pogotovo joj je desnica zajebana Smile)koja sama postize sve sa velikim trudom i uz dosta odricanja....
otvorena je za svakog ko postuje njenu licnost i sama ce uzvratiti to postovanje....ima neke stavove kojih se ne odrice makar to bilo i na njenu stetu
izrazito je komunikativna i voli da upoznaje nove ljude...
suvise je emotivna i ponekad je previse pogadjaju neke stvari koje nisu vredne ni pomena a kamoli nerviranja...
ima sklonost ka excentricnom....ali ona to nosi na izuzetno dopadljiv nacin...
i najvaznije:slusa death metal Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Фина анализа....
Молим вас да не претварате ову тему у бојно поље и доказивање ко је паметнији и ко зна више речи страног порекла, поготово молим појединце да се уздрже од претерано експлицитних анализа (будући да нико од вас није лиценцирани психотерапеут) која су заснована искључиво на афективним ставовима.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Mrgec, pisao si o meni kao da me poznaješ  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
tipicna beogradjanka....

jooj mrgece  Smile  Smile  Smile         
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 

 Tarantulica je devojka koja prsti od energije i zivotnog poleta .
  jako je iskrena i pravdoljubiva i ne ostavlja svoj mac ni za trenutak . imam utisak da ona izgara od zelje da nekome nesto dokaze i objasni .
  bitno joj je sta drugi mislle o njoj . svidja mi se sto svakoga postuje i nikada nisam primetila da je prema nekome bila nevaspitana ili drska,
  mada je itekako imala razloga . to govori o njenoj mentalnoj jacini  (ljubite neprijatelje svoje  Smile).u toj svojoj borbi jako je fer i korektna i to
  je nesto sto me facinira kod nje ( ai inace kod ljudi ). imam osecaj da duboko u sebi gaji jednu vrstu bola i uopste ne zeli da ga izleci . mislim da   biti
  jako dobra i brizna mama. cini mi se da se u dosta stvari razume i iako nismo iz istog sveta mislim da bi imale o cemu da pricamo  Smile

 tarantulice  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 210 211 213 214 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.