Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 207 208 210 211 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149010 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smile Dobar je osecaj videti koliko te osoba bez razloga mrzi ...
Definitivno sebi pridajes previse znacaja...
No dobro, svako ima pravo da misli sta hoce...
Pa i da bude u zabludi...

Ha!
Ne pridajem sebi previse znacaja ... (ne poznajes me) To cine drugi ... Ako nekad budes imao vremena za to obrati paznju ...

Definitivno nisam u zabludi ...
Cula, Videla, Procitala , a umem i da citam izmedju redova...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Слушај 'вамо! Немојте да брљате по овој теми. Smile
Места за самопромоцију има на другим темама. Лепо сте кренули са анализама, не видим зашто не бисмо наставили истим темпом.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ha!
Ne pridajem sebi previse znacaja ... (ne poznajes me) To cine drugi ... Ako nekad budes imao vremena za to obrati paznju ...

Definitivno nisam u zabludi ...
Cula, Videla, Procitala , a umem i da citam izmedju redova...
Pridajes sebi previse znacaja cim svaki komentar, koji moze biti i cesto i jeste, uopsten, dozivljavas kao atak na sopstveni lik i delo...
Pridajes sebi previse znacaja cim smatras da znas citati izmedju redova tolikom broju ljudi, koje takodje ne poznajes.

Pritom ne znas sta je mrznja, jer da znas ne bi taj izraz koristila da opises ono sto pojedini osecaju prema tebi.

Mrznju treba zasluziti. Ona je sve samo ne plitka emocija koju osetis kada naletis na osobu koja te iritira.

Tetrebu koji je napisao svoje misljenje/analizu, bliski prijatelj sam duze nego sto ga ti poznajes.
Misljenje koje dajem, moze da bude o njemu, posto mi je do njega stalo...
Tebe, kao sto sama rece ne poznajem, pa samim tim ne moze ni da mi bude dovoljno stalo da te mrzim...
Mozes da me iritiras... kao sto me iritiraju ljudi koji se deru u gradskom prevozu...

Ima ovde par ljudi koji imaju potrebu da svaki komentar koji nije pohvala tumace kao mrznju...
Ta cinjenica govori mnogo vise o njima nego o osobi koja tu pise svoje misljenje...

A sada cu za kraj iskoristiti priliku da se izvinim Livingston sto sam ovo napisao, jer ne volim da ljudima pravim posao ako ne moram... al nekako mi se cinilo da je ipak neophodno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Казах ја лепо  Smile.

Надам се да је овим постом полемика завршена и да ћемо да се вратимо реалним анализама.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Pa, dobro, i to je u neku ruku, bila manje-više realna analiza : ))

evo jedna od mene......

Aleksa71 .........

Do nedavno, on je za mene bio jedna ‘teška’ osoba za analizu, osoba koju nisam mogla da uhvatim, što bi se reklo, ni za rep, ni za glavu.... E... sada se to malo promenilo... I dalje mu ne vidim ni početak ni kraj, ali, sada za njega ne mogu da kažem bilo šta loše.
U nekoliko navrata, čitajući njegove izjave, pitala sam se da li iza toga stoji muška ili ženska osoba. Naime, o nekim njegovim ‘ženskim’ osobinama neću  Smile  ali, eto, to bi bio neki njegov način da izbaci iz sebe ono što ga, direktno ili manje direktno dotiče.
Dalje, dolazim do zaključka da je on veoma složena ličnost, i iako uglavnom na scenu pušta svoju ‘mačo’ stranu, ponekad proradi i onaj iskreni emotivac. Pored toga što je sumnjičav, ne voli nepravdu, ali, često je sam uzrok iste. Jedna je od onih osoba, „dok si mi prijatelj, dušu ću ti dati, jednom mi se zameri, neću birati gde udaram”.  Kada plane, ne ide direktno ka ‘problemu’ već  vrda okolo-naokolo ispitivajući teren, diskretno provocirajući, i tražiti najbolje vreme kada da stupi u napad...   
Jednom sam rekla.... volim osobe  koje mogu da sagledam iz svakog ugla... osobe koje umeju da budu i dobre i loše, i slatke i opasne.... osobe sa mnogo različitih karakteristika, sa mnogo mana i mnogo vrlina..... ne volim jednolične ljude ......
On je upravo takav. U jednom trenutku je šaljivdžija, u drugom ozbiljan, u trećem već pljuje nekoga, kasnije je neraspoložen, da bi posle minut izjavio kako ga ništa ne dotiče..... 
Dopadljiv način izražavanja, prava reč u pravo vreme, zanimljiv smisao komunikacije, neshvatiljivost nekih izjava, pametni komentari, i sva ta raznovrsnost čine da je za mene baš on jedan od najupečatljivijih članova foruma, a uz to, jedna  od dve osobe na čije ‘izlive reči’ ne mogu ostati ravnodušna...
Nedavno je izneo jednu  misao:
„...neki meni bliski ljudi (i nekada bliski ljudi) mi zameraju da sam preterano patetičan, da se većina mojih postova sastoji pretežno od fraza i floskula i da ne kažem nista pametno, bar ne ništa što je već par stotina ljudi pre mene shvatilo i negde zapisalo... možda je to i tačno, možda sam zaista najpatetičnije stvorenje na svetu... jebiga, šta da radim, neću da se menjam, pa makar bio i najgori...”

Nemoj da se menjaš, daleko si ti od najgoreg.... a oni koji te ne vole, mogu samo da ti se dive....   Smile   Smile 


etooooooooo......
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Vidim li da ovde još jednom neko spominje velike nosove, biće bejala.  Smile

Evo neću više da se samopromovišem (ne ide mi baš od ruke  Smile ), časna reč.  Smile

A evo i da iskoristim priliku da najavim da ću uskoro krenuti sa drugim krugom analiza, samo da završim kontemplaciju.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
nadam se da ovo nece biti protumaceno kao dolivanje ulja na vatru Smile Smile

daklem....razzmazena

meni su najinteresantnij njeni postovi gde kaci smesne slike forumasa....mozda cak i pokusava da sakrije neki svoj hard core smisao za humor ali u tim postovima to jednostavno ne uspeva....tu izlazi na videlo sva njena pajtonovska strana licnosti Smile
beskompromisna je kad je u pitanju njen interes,zeli sve naj naj za sebe i to uopste nije lose ali mi se cini da bi bilo u tom nastojanju i gazenje leseva..i to sa sve high heels Smile
tipicna beogradjanka....drcna,provokativna i uvek spremna za konflikt....nebitno da li je to baka u supermarketu koja hoce preko reda ili nesavestan vozac koji joj je presekao put
veoma recita i pronicljiva....dosta njenih postova me je docekalo nespremnim obzirom na moje predrasude koje imam o takvim devojkama Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
tipicna beogradjanka

o, predrasude... o, vremena... Smile

s druge strane, s obzirom da Bgd ima u precniku nekih 40km (A: "Ja sam iz Beeeograda." - B: "Iz kog dela?" - A:"MML"), predrasuda je i opravdana...  Smile
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 18:24:33 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Biksi82 - Jedno veoma prijatno stvorenje koje ceni osobu

Anea - Devojka sa dušom i srcem koja želi da pomogne svima

SerbianFighter - Pravi domaćin velike kuće

NenadS - Radilica
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 207 208 210 211 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.208 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.