Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 158 159 161 162 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146595 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... и свиђа ми се што има способност комуникације са женским полом, а без да се та особа (женска) одмах осети као "ловина", што је последица његове друштвености.
 

ova stavka mi se jako dopada kako je formulisana  Smile
ziva istina, paki je redak egzemplar  Smile

da se ne osete prozvanim drugi momcovi na forumu, nije jedini takav, ali u ovako neformalnim komunikacijama kao sto su forumske- ova pakijeva osobina bas dolazi do izrazaja  Smile
naravno, ovo zapazanje ima veze i sa bambininim godinama, i time da mnogi mladji momci u njenom okruzenju i ne samo njenom nemaju inspiraciju ili ne znaju sta bi pricali sa curom za koju nemaju kakvu-god-nameru...  Smile
paki rado cavrlja i rado se druzi  Smile
« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 08:01:13 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
руди се да буде објективна; али понекад у томе баш и не успева. Вероватно зато што је зна цео форум (а и због статуса админа), често се људи са њом сукобљавају

Kakav divan nacin da se saopsti: "Ima jezicinu koju ne zna da kontrolise." Smiley)))

Hvala... Liv i Bambini...
Zaista sam imala lepo detinjstvo... netipicno, ali lepo... idealizujem secanje na taj period zivota jer me to vadi iz teskobe, depresije i stresa... Smiley
Mozda ponekad preterujem... Smile
To je moje mesto u mecavi (motiv iz "Leve ruke tame" Ursule Lengvin, s tim sto nisam samoubica Smiley )
Sve u svemu... hvala na posvecenom vremenu! Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 

Он је позитиван до сржи, креативан и откачен. Неко ко воли да учи и не стиди се да призна да нешто не зна. Он је човек брзих мисли и брзог језика, авантуриста и провокатор. У суштини нема ничег злог у себи. Уме да буде својеглав и упоран чак и кад види да није у праву. Духовит је, само му фали још који слој фарбе и биће одличан. Има шарма и сигурно је популаран у друштву. Такође љубитељ природе и  животиња. Воли да доминира и командује, али од жене не очекује да буде субмисивна већ да му парира на већини поља, али ипак очекује да понегде задржи примат.
Он воли породицу и породични живот, али воли и да клисне „на ваздух“, он је неко кога не треба везивати, већ намамити да се врати.



Он је неко ко је можда ухваћен у животну клопку, а сада себе убеђује да је тако заиста и хтео. Неко ко воли да буде у центру пажње, наоко се ноншарлантно понаша у стилу „није ми стало“, али му је итекако стало. Он је неко ко има изражене комплексе по више питања и веома је склон да кињи друге и то без икаквог разлога.
Није неинтелигентан и има смисла за бизнис. Љубитељ је природе и деце, сигурно је одличан и брижан отац. Верујем да нема много пријатеља јер је тежак за сарадњу и дружење, не би ме изненадило ни да је шкрт. Мисли да је веома паметан и да лако може да проникне у суштину других људи, али то је далеко од истине. Сујетан је, константно нечим незадовољан и то преноси на своју околину. Зазире од паметних жена које би на било који начин доминирале над њим.

IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Први је 100% pakiman...
А за другог... не бих смела да тврдим, али ме подсећа на vrcomm-a... или пак ytp-a...  Smile
« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 13:29:25 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A ne,

prvi nije paki Smiley

a drugi je vrc
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Реци нам, Лив, не држи нас у незнању...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prvi sam ja... Drugi je Vrc... bar mi se tako cini....


Pisem odgovor na analizu... editovacu post uskoro....


Edit:


pakiman - одаје утисак праве другарчине. Он је онај тип који има способност комуникације на малтене свим нивоима, и са свим људима. Са њим је лако наћи заједнички језик, и стога мислим да је стално окружен разноврсним људима, што му веома прија.
Nisam bas talentovan da komuniciram sa idiotima. Spustim se na njihov nivo a onda me oni pobede iskustvom u idiotluku Smile


Екстравертан и веома друштвен, понекад ми се чини као да вапи за мало више времена које би провео сам са собом. У бити хедониста, али не и лењивац.
Ovde si malo omanula....  Hedonista jesam do srzi a to povlaci i odvajanje vremena za sebe. Mozda si stekla utisak da nemam vremena za sebe jer poslednja tri meseca se stvarno ne smirujem...


Његов смисао за хумор има неколико нивоа, тако да зна и да "лупета"  Smile али и да манифестује шармантан смисао за хумор.
Procitati odgovor na Livin post Smile


Мислим да је многим људима подршка и "бенседин"
Nazalost, istina... A ja? Ko ce meni biti bensedin kad mi bude trebalo... e Paki Paki... Smile


свиђа ми се што има способност комуникације са женским полом, а без да се та особа (женска) одмах осети као "ловина", што је последица његове друштвености.
ziva istina, paki je redak egzemplar  Smile
da se ne osete prozvanim drugi momcovi na forumu, nije jedini takav, ali u ovako neformalnim komunikacijama kao sto su forumske- ova pakijeva osobina bas dolazi do izrazaja  Smile
To je istina... jos samo nisam skontao jel to vrlina ili kletva Smile
Btw... moram odma' da pocnem sa slanjem nepristojnih ponuda na PP da ljudi ne pomisle da sam gej. Dosta mi je i to sto mi avatar izgleda kao super gej simbol Smile


paki rado cavrlja i rado se druzi  Smile
Drugim recima ne zatvara usta. Smile
Moja mama kaze... Odusevila sam se kad si progovorio sa godinu dana... i vrlo brzo pokajala... od tad usta ne zatvaras Smile



Он је позитиван до сржи, креативан и откачен. Неко ко воли да учи и не стиди се да призна да нешто не зна. Он је човек брзих мисли и брзог језика, авантуриста и провокатор. У суштини нема ничег злог у себи. Уме да буде својеглав и упоран чак и кад види да није у праву.
Sta da kazem... apsolutno je sve istina.  Smile Smile Smile Mozda ti se samo malo kose ova dva dela "не стиди се да призна да нешто не зна" i "упоран чак и кад види да није у праву" Smile



Духовит је, само му фали још који слој фарбе и биће одличан.
Da... malo mi humor previse vuce na sexualne aluzije... ili je to ipak posledica nedostatka istog u poslednjih nekoliko meseci Smile Smile


Воли да доминира и командује, али од жене не очекује да буде субмисивна већ да му парира на већини поља, али ипак очекује да понегде задржи примат.
Pa sad... volim... nije toliko da volim koliko mi to prirodno ide od ruke... iz nekog razloga, ljudi me slusaju i ugadjaju mi...
Sto se zene tice... takvu trazim Smile


Он воли породицу и породични живот, али воли и да клисне „на ваздух“, он је неко кога не треба везивати, већ намамити да се врати.
Na ovo cu ti odgovoriti za par godina...


Sve su svemu dame... Svaka vam cast... Smile Smile Smile Stvarno...
Doduse, ocekivao sam malo vise kritike... ne da je zasluzujem, nego cisto da mi ego ostane na istom nivou... Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile













« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 14:02:45 od pakiman »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
prvi bi mogao da bude i arlekin  Smile
al' mislim da je paki, zbog onih slojeva farbe  Smile a mozda i gresim  Smile
liiiiiiiv  Smile razresi nam dilemu   Smile

drugi je vrca  Smile
« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 14:44:28 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
prvi ne znam ko je  Smile
drugi je vrcom 100%  Smile (nije da bih ga ja tako analizirao ali jeste on )
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Ma, nema sanse da sam to ja... Smile

Jeste da mi je sujeta omiljeni greh, ali svi znaju da obozavam pametne zene i da se samo sa takvima druzim.  Smile

Mada, ko zna... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 158 159 161 162 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.