Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149270 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ja te ne znam dovoljno dobro  Smile
sorry  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Ja cak ne mogu da se setim nijedne teme na kojoj smo zajedno ucestvovali, razmenili misljenje... Ovo sto sam te "nahvalio" je samo na  osnovu mog voajerisanja po nekim temama, bez obracanja neke posebne paznje.
tacno tako, zato sam i bila strecnuta onim davnim komentarom koji sam vec pominjala, a upravo zbog toga sam i htela da ovde procitam tvoju analizu Smiley
Sad si me bas zaintrigirala... Smile
Hoces da srocis citat (moze i parafraza) ili da me namucis da pronadjem sam? Smiley

Citat
Citat
Sorry if I disappointed you...   Smile
to niposto, hvala ti na posvecenom mi vremenu Smile
  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Maksime, zaista nije u redu da mi skidas masku svaki put. Elem, sto se tice ostalih... Zene: zene u mom off zivotu su jake i energicne, tako da mi i u online zivotu prijaju takve,  a ima ih dosta na ovom delu foruma pocev od modova, preko mudrijasa i prijatelja foruma, do neki starih clanova kao sto su sesiric i milosava. Muski: Oni koji stoje iza svog misljenja bez zlobe i  straha i koje zbog toga postujem i kad nam se misljenja apsolutno razlikuju: arlekin, Zenit, Faranhajt, Orfelin, paki i moj negdasnji nemezis - ytp Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 12:25:01 od Livingston »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Она је особа која  собом носи тугу и страх од губитка. Она је особа која се крије иза оштре спољашности, а заправо је веома емотивна и осетљива. Баш због тога је подигла око себе куле и зидове којима се штити и брани од непредвиђености и непријатности.
Она је организована, топла особа, везана за породицу и породичне вредности, неко ко би се одрекао свега за оне које воли. Она је добар пријатељ који неће лагати, чак ни када је то препоручљиво.Никад није задовољна собом и тражи увек више, како од себе, тако и од других. Уме да буде перфекциониста за ствари које су сругима потпуно неважне, а уме и да буде веома неконвенционална у такође веома чудним ситуацијама. У суштини је једна паметна, добра и племенита душа која у страху од тога да ће бити преварена и искориштена понекад чами сакривена иза своје маске, а нисам сигурна колико често и пред ким је спремна да је скине.
Она ће бит добра мајка, строга али праведна, једна од оних које се не жртвују за децу, већ дају максимум од себе, али не и преко тога.
Била би добар педагог или социјални радник, јер је емпатична за бол других, али има урођен осећај за неискреност, што је у тим занимањима неопходно.
Често се поставља покровитељски према онима које воле, верујем да чето каже: "Немој ти, ја ћу то....", и тешко се ослања на друге. Кад воли, воли из свег срца, без резерве...што јој се некад, верујем, обило о главу. Она понекад живи у сећањима која претвара у идиличну прошлост.

Ако не можете да погодите ко је, онда сам омашила у анализи.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
anea  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Бамбина strikes back...   Smile  Smile

Овако... Пошто сте се у великом броју одазвали мом "стављању главе на пањ", ред је сад да вам узвратим ударац...  Smile Шалим се, наравно... Све ваше анализе су ми се свиделе, и углавном су биле тачне, па ћу се и ја потрудити да будем што је могуће објективнија...  Smile Наравно, овде је реч о мојој перцепцији вас, што може бити far, far away од истине... Још кад се узме у обзир да сам тек Позната личност ( Smile ), а већина вас Сведоци стварања историје, Крајње безнадежни и слично, простора за спекулисање је много. Па да почнемо, редом...

Anea - оно што се из већине њених постова види јесте образовање и информисаност. У току је са већином светских и домаћих дешавања. Труди се да буде објективна; али понекад у томе баш и не успева. Вероватно зато што је зна цео форум (а и због статуса админа), често се људи са њом сукобљавају. Исходи тих сукоба су различити; некад изађе као победник, а некад се све заврши закључавањем теме. Чини ми се да је привржена породици и да је имала лепо детињство, којег се често и радо сећа (видела сам слику у Цицибан ципелама  Smile). Допада ми се њен сарказам (видим се да се труди да га контролише), и генерално ставови везани за нека животна питања. Људи је често погрешно схватају (овде на форуму), али је научила да се избори са тим. Иначе, емотивна и искрена, али се труди да се то не види баш много у овом виртуелном свету.

cesarica18
- ова "мала"  Smile много воли шалу и зезање (поготово на туђ рачун, осетила на својој кожи (више пута)  Smile). Ипак, кад су озбиљне теме у питању, у стању је да се уозбиљи (веровали или не  Smile). Има здраве погледе на свет, са тим да не воли много да се бави питањима који су ван оквира практичног и реалног. Мислим да у реалном животу не толерише да је неко "угњетава", да јој противречи или јој се отворено супротставља. Ако мисли да је у праву, таман можете и свет окренути наглавачке, неће се поколебати. Говори истину без увијања (баш због тога ми је на почетку изгледала као помало арогантна и... хмм, сурова). Међутим, ако са њом нађете заједничку таласну дужину, гарантована је добра шала, и то двосмерна (на оба рачуна).  Smile

Livingston - исрена да будем, на почетку мог форумског битисања, мало ме је плашила њена појава; остављала је на мене утисак ледене краљице. Убрзо ми се променило мишљење: кад сам почела да читам њене постове (лично њене, не постављене теме). Одаје утисак неког необичног мира, уравнотежености. Изгледа као да ју је немогуће изнервирати; али није - то кад се деси, зна да буде прилично оштра. Воли да помаже људима и реална је. Одрасла је у лепом окружењу, и сада такву атмосферу преноси на своју породицу. Невероватно је јака и самоуверена. Уз њу ми некако иде она "Тиха вода рони брег". Њена снага, с једне стране, и равнотежа са самом собом, оставља утисак веома пријатне, енергичне особе. Мудра је и сваки догађај у животу посматра као прилику из које се може нешто научити.

MunkaZe - као што већ рекох, са њом нисам имала много директне комуникације, али сам често читала њене постове. Прва ствар која ми падне на памет кад видим њен пост јесте да је она особа која са обе ноге чврсто стоји на земљи. Реалистична и несклона неком претераном фантазирању, а опет са невероватно интелигентним смислом за хумор. Појаве око себе оцењује врло оштро; код ње нема "црно - белог"; у свакој ситуацији пронађе и лоше, али и добре ствари. Ако је "дирнете у нерв", очекујте бурну реакцију; али то није импулсивност, већ порука типа: "Хајде, остави ме на миру"...  Smile Тачно зна начин да оствари оно што жели, а да притом нико не испашта, а да она остане са собом у миру. Истрајна је у постизању циљева и самостална.

machakz - она је права добрица  Smile. Симпатична и просто мила, неконфликтна; има сопствено мишљење али не мари ако га неко оспорава или јој се супротставља. Сигурна у себе, привржена породици, особа са којом се не можете посвађати, а и ако вам то успе, не можете бити дуго љути на њу. И она је таква: није злопамтило и није склона бурним реакцијама. Мирна и поуздана особа, која ће увек помоћи кад је у прилици, чак и онда када зна да неће добити ништа заузврат. Ипакм то не значи да је можете "газити"; зна да каже "Сад је доста" и у складу са тим и да поступа. Не воли свађе и препирке; све проблеме воли да решава мирним путем.

arlekin - немогуће је имати лоше мишљење о особи која има прасе у потпису  Smile. Шалу на страну; објективана и шаљива особа, иако често воли да извлачи ствари из контекста, и од њих прави шалу, што му се, с обзиром на мотив таквог понашања, не може узети за зло. Његов хумор је шармантан, а запажања одрасла и зрела. Не бих волела да имам са њим директну конфронтацију  Smile, јер зна бити прилично незгодан ако га оспоравате или демантујете. Добар за пријатеље, лош за непријатеље (мада верујем да ових других нема много).


То је било то, за почетак...  Smile Ускоро ћу се "дрзнути" и да анализирам (или пак "анализирам") оне који нису употребили благодети моје понуде да ме сецирају...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Bambi -  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Smile
Инчрстинг  Smile

Ispadosmo armija smirenih-cool likova. Niko ni da dirne u psihopatsku patologiju  Smile
Anyway, dobra analiza, aplauz autoru  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Цес...  Smile
МункаЗе...  Smile Хвала ви...  Smile Право да ти кажем, код вас (које сам ставила под лупу) - нисам уочила ниједну психопатолошку црту... Истина, јесам код неких других чланова, али немам намеру да овде изигравам дежурног психа...  Smile Ипак је наведена екипа најнормалнија на форуму (бар од оних са којима сам имала прилику да се "сретнем") + још неколико њих...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Fino. Svaka cast...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.