Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 143 144 146 147 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1146558 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Prodornost je i moja odlika....samo nemoj da se laktamo u budućnosti, kao prave BG! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
devojke, odoste u samoanalizu  Smile
a to vec nije tema....

kad ste vec poceli o moderatorima
anea (iliti zeka)

meni se devojka cini kao iskompleksirana, na prvom mestu.
ali istovremeno i dovoljno inteligentna da svoje komplekse ume da drzi pod kontrolom (teoretski, zna gde joj je i kad mesto, zna sta sme a sta ne sme da kaze, ali neke stvari nekad ipak provire, za onog ko pazljivo slusa-cita)

istina je da je ne poznajem licno, pa i nemam velikih osnova za ovakavo vidjenje
ali to je samo moj licni utisak na osnovu mnostva njenih postova koje sam procitala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
wow, wooow, polako..

Vise puta sam na forumu videla rec "iskompleksirana" kad je Anea u pitanju, pa stvarno imam potrebu da nesto na tu temu kazem. Da naglasim na pocetku da je ni ja licno ne poznajem (znaci nismo se videle oci u oci).
Draga Iva, kada bi se oslusnuli-procitali neki tvoji ili moji postovi, verovatno bi mnogo toga i nama "provirilo". Ali, na nasu srecu, ni ja ni ti nemamo breme moderatora, pa nam se postovi toliko ne vagaju i nama se ne tera mak na konac, tj. mozemo da kazemo skoro sve sto hocemo, a ako preteramo doci ce neki mod da pocisti za nama.
Sada se postavlja pitanje koliko smo mi ljudi, da shvatimo da su i moderatori ljudi, i shvatimo gde prestaje moderator a ostaje covek. Nekada vidim da se moderatori muce da izraze svoj stav jer ce ih razapeti na krst, a oni na svoj stav, kakav god da je, imaju pravo kao i svi mi. I pozudano znam da su mnogi izgubili draz ucestvovanja na forumu, jer se forumasi prema njima postavljaju kao da oni nemaju pravo na licni stav. Neki njeni stavovi se ne slazu sa mojim, sigurna sam da se ni ona ne slaze sa svim sto ja kazem, ali iskreno postujem njeno misljanje i valjda je dobro sto smo razlicite. Da smo iste verovatno se ne bismo volele.  Smile
Znaci razgranicite moderatora i pravo obicnog clana da nesto kaze. Ako vec kupe djubre za nama, onda imaju i pravo da nekad nesto kazu, da se nekad zezaju, da nekad budu neraspolozeni..
Kazu "daj nekom vlast da vidis kakav je". E pa.. ja nikada do sada nisam cula od nje : banovacu te zato sto me nerviras. Trpi neke ljude i neka sranja mnogo vise nego muski moderatori. Da je muskarac, onda bi njeni postupci bili "stav", ovako su "kompleks".
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja se ne ljutim zbog one reci iskompleksiranost... Iz dva razloga to je svojevrstan kompliment:

a) to samo znaci da pokazujem i neke ljudske osobine... nisam bot... robot bez osecanja... hladna i bezlicna... i to je jedna jako lepa osobine  Smile
b) da sam i posle 4 godine na forumu ostala samo svoja... van klanova i spletki...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2007, 20:15:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Edit:moj odgovor na neke poruke koje sam brisala je da se kompleksi ne sticu viskom kilograma, kompleksi su rupa u mozgu!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Sticks and stones may break my bones, but words will never hurt me...

kahm.. da..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Nevermind, nema veze s tobom. Elem, otac mi je cesto govorio :"Ako nemas nesto lepo da kazes za nekog, nemoj nista reci.U svakom slucaju, ti ces se bolje osecati i ustedeti sebi neprijatnost da se mozda jednom izvinjavas."
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Osim ako nisi tužilac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Nevermind, nema veze s tobom. Elem, otac mi je cesto govorio :"Ako nemas nesto lepo da kazes za nekog, nemoj nista reci.U svakom slucaju, ti ces se bolje osecati i ustedeti sebi neprijatnost da se mozda jednom izvinjavas."

Ma, ne... samo sam htela da kazem... da su sve ovo samo reci...
A, reci su poprilicno efemerne... kazes nesto i to se izgubi u sveopstoj kakofoniji recenica...

Tako da... sta god neko rekao o meni... to me u susitni nesto previse ne moze povrediti...
Svaka kritika moze samo pobuditi zelju da budem jos bolja i korigujem neke stvari kod sebe...  Smile

A da svakoj osobi ponasobno dokazujem sta sam i ko sam... te da sam ovakva, a ne onakva...zaista nemam vremena...
Svako ima pravo na sopstveno misljenje... Smiley
« Poslednja izmena: 26. Nov 2007, 22:11:46 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 143 144 146 147 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.