Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1149432 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Prvi vanzemaljac, clan Burek foruma  Smile Smile


Ima jedna tema pogodna za takve komentare...zove se "pp"  Smile

Off: Pa analiziramo se, sta je problem, zar tema nije tome posvecena?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pre bih rekao da je prava tema za takvu "analizu" na astrologiji   Smile

Sima:

- covek koji nikada nece odrasti...
- uvek vedrog duha, uvek zeljan dobre zabave i akcije...
- ume da bude i ozbiljan, ali samo kad bas zagusti...
- voli zene vise nego 'leba da jede...
- neostvareni sportista...bavio bi se svim mogucim sportovima, pa se zato ni u jednom nije pronasao...a pogotovo u stonom tenisu (mislim da bi mu i balet bolje isao...)
- uvek se trudi da bude pravican i posten, ali kada ga atmosfera povuce, ume i da zabrlja. Ali, dobro....desava se i najboljima...
- dinamican, eksplozivan, prica k'o navijen.....dugme za iskljucivanje mu je pregorelo...
- jako dobar prijatelj, mislim da se covek apsolutno moze uzdati u njega
- ponekad ume da bude i originalan....narocito kada su u pitanju sale na tudj racun...
- izuzetno je emotivan....lako ga je uvrediti
- zanimljiv, otkacen, ponekad i naporan.....moj prijatelj Sima 


ps: formula za drzanje Sime pod kontrolom:

drzati ga iskljucivo na kratkom stapu, ne dati mu da pije previse, da komunicira sa zenama i da igra stoni tenis...i nema nikakvih problema...da ga namazes na hleb.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sagem vrrrrrr
a zahvalim mom prijatelju voji, na opsirnoj analizi, koja je vise licila na upozorenje  Smile
ali sta cu, Voja ne gresi.

mozda je ovo odmazda za analizu njega koju sam ja pravio jedno 500 strana unazad.

napomena> Smile
ps: formula za drzanje Sime pod kontrolom:
bajke su na drugom spratu

zamisljena stvarno lepa tema. koja onako perfidno iskazuje misljenja drugih o osobama
koje borave u ovom kutku.
medjutim egocentricnost pojedinih persona cesto na ovoj temi dolazi do izrazaja.

zato mi se namece pitanje.
da li je mozda potrebno izvrsiti analizu grupe ljude.
 Smile
....


 Smile
IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Simo, reci ko te je iznervirao, da ga odmah izanaliziramo  Smile

mali off: za ovu analizu castis pivo u "Biblioteci"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
Simo,neki ljudi se mogu promeniti ili na bolje ili na gore.
A sto se mene tice,samo me nisi dovoljno dobro upoznao kao ja tebe Smile Smile

Vrcomm-saljivdzija Smile
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sagem vrrrrrr
Vrcomm-saljivdzija Smile

anit  Smile ja u zivotu nisam upoznao odmerenijeg i ozbiljnijeg tipa Smile

IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
Heheee...da Smile

Pa ti si se vratioooo?
Vidis kako sam te dobro procenila Smile Smile
Mene je jako tesko proceniti,a to si i sam primetio Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Kahm.. kah.. ego... kah..kah...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Mili moji, znam da ste me analizirali na nekim od prethodnih (dalekih) stranica, ali ne volim ishitrene misli, pa tako evo mozda sada posle toliko vremena, neka slagalica se slozila, neke misli dosle na svoje, pa tako i misljenje o psiholoskom sklopu nekih meni dragih i prijatnih ljudi ...

@Livingston

Odrastamo u nekom maniru. Voljeni smo ili nismo, pruzaju nam ili uskracuju, prekoravaju i hvale naizmenicno, ali iznad svega uce nas necemu. Ono sto je ona izvukla i primenila u svom kasnijem zivotu, od neprocenjive je vrednosti za njen sadasnji zivot. Naucena na pravdu i saosecanje, pomoc i pristup, ova zena deluje kao bensedin u histericnim momentima i fenjer kada se izgubimo u mraku. Njene recenice su koncizne. Vrlo cesto ostavlja da se cita izmedju redova i veoma je direktna, ali ne upadljivo. Sve merodavno sto saznajemo o njoj izvlaci se iz nekoliko recenica. I one opisuju nju u svim domenima. Ovo je osoba koja voli. Ona voli sve sto je lepo i sto zasluzuje da bude voljeno. Zivi zivotom koji joj malo uskracuje, pa opet ponekad deluje kao da joj nikad nije dosta ljubavi. I one pruzene i one dobijene. Citajuci njene komentare nailazimo na mnoge nekonvencionalne i dodje nam da joj lupimo dangu i proglasimo za snoba. Medjutim imajuci u vidu njen mentalni sklop i nacin zivota,a najpre ono sto joj je primerima ulivano u detinjstvu, to je prosto nemoguce, jer nas iznova ubedjuje u svoj ratio kao primarni pokretac u svemu sto radi. Kao i svakoj osobi koja brani svoj stav, tesko joj pada nepravda i optuzivanja, ali i pored svega nisam primetila da je otisla u krajnost i izgubila zivce. Kontrolise se uspesno, sto mozda predstavlja jedno od najubojitijih oruzja njenih stavova. Sve u svemu osoba koja predstavlja osvezenje u ovom virtuelnom svetu, za sada samo ovom, jer nisam imala prilike da je licno upoznam, sto bih veoma volela, jer smatram da je i vise nego dovoljno interesantna da mi zagolica mastu.

@vrcomm

Ah, prvo sto mi padne na pamet kad se setim ovoh mladica su ispitivacke oci. Istancana percepcija, hvata se za opipljivo, mislim da je kao klinja bio neumoran u istrazivanju predmeta i osoba i pravi mali avanturista, da ne kazem antihrist.Prati sta ljudi pricaju i upija, sklapa slagalicu u glavi. Posmatra kretnje, gestikulacije,promisli pa kaze, ostavlja kratkotrajni utisak psihologa i cesto pita. Sve to radi sa stilom, pa ljudi i ne primecuju da su pod njegovom istrazivackom lupom. Medjutim ovaj decak sve pamti. Pravi pauze izmedju recenica da vidi kakav utisak ostavlja na sagovornika i tezi da komunikacija bude krajnje iskrena. Jer je i sam takav. Cesto zatekne sagovornika iskrenoscu.Zivi u sadasnjosti, iskoriscava momenat. Povlaci kratkotrajne paralele izmedju nekad i sad i dok prica oci mu sijaju, dok objasnjava neke dogadjaje. Ceni prave vrednosti, porodicu, rad i zalaganje, kontakte sa ljudima, roditeljstvo, supruznistvo. Energiju crpi iz opipljivog i svakodnevnog. Beskrajno predan i odan osobama koje voli i ceni, bez obzira na vreme i obaveze (burek u 2 ujutru  Smile ). Slusa, iako mu mozda prica ne predstavlja nista u zivotu, savetuje i vrlo je temeljan. Nema nedorecenosti ako razgovara sa ljudima o necem bitnom. Ne voli da se ponavlja, ispunjava svoje obaveze pa tako tezi ka tome i da ljudi ispunjavaju svoje dogovore sa njim. Mislim da ga je roditeljstvo kataputiralo u neku drugu orbitu. Vidim ga kao sjajnog korektnog oca, bez bojazni da ce preterano razmaziti svoje dete ili decu.Potpuno ga vidim kao autoriteta detetu. Sve u svemu, osoba koja veoma prija uzivo (vise nego na papiru, jer ne vidimo te oci koje nas ispitivacki gledaju i seretski polu-osmeh kojim nas dobija dok prica iskreno o sebi).

@Sima

Iskreno, nedostajao mi je. Nadam se da to zna. Ovaj momak deluje na mene kao ortak iz kraja sa kojim sam sam skupljala gustere i hvatala leptire u detinjstvu. Beskonacna je razlika izmedju Sime zajebanta sa kojim se pije pivo u nekom pabu na autokomandi i Sime ozbiljnog lika sa kojim se prica ozbiljno o nekom problemu. To su dva razlicita lika u jednom coveku. Neisrpna energija i mnostvo ideja koje okrece na zajebanciju,cine da ga ljudi u prvom momentu svrstaju u nezrele likove koji bi samo da se zezaju i nikog ne shvataju ozbiljno. E onda ako upoznamo Simu drugog lika, shvatamo da se u toj glavi odvija mnogo vise i jako nas zainteresuje. Nehajna povrsnost i neozbiljnost su samo povrsina. SIma je jako dobar prijatelj. Slusa i raspravlja, polemise i savetuje. Nekoliko zaista ozbiljnih razgovora dovelo je do toga da mi jako nedostaje prica sa njim. Mnostvo stavova nam se poklapa i prica nekako tece sama od sebe. Sima je veoma odgovoran lik, postuje svoje obaveze, saosecajan je i pamti sitnice, sto me je vise puta prijatno iznenadilo. Sve u svemu, jedan jako dobar ortak na forumu i veoma drag lik u prirodi koji podize raspolozenje. Sjajan sagovornik, veoma temeljan i iskren. Jednostavno prija.

**********************************************************************************************************************

Umorih se ... nastavak sledi drugi put  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
@MunkaZe, hvala na iscrpnoj analizi, kad se vratim sa puta, uzvracam istom. Ono sto ukratko mogu reci je da si ti osoba ciji me komentari najvise oduseve. Sa koliko duha, stila i britkosti postujes, uvek me nasmeje i natera na razmisljanje. Retke su toliko pozitivne i ekstrovertne osobe, pogotovo na ovom forumu. Ako se ne bavis novinarstvom, steta za njega.:-D
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.