Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GYL: Skandal u Hali Pionir  (Pročitano 29573 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Večeras ja gledo Duletovu konferenciju za štampu.
Definitivno se čovjek izgubio.
Jedna od izjava: Pa ja ne znam šta ste digli toliku frku oko jedne tuče.  Smile Pa čovječe, em što je to u našem najtrofejnijem sportu, em što je poznato da je svaka mala iskra na terenu dovoljna da započne velika sranja na tribinama, em što je jednom čovjeku razbijena arkada a drugom pomjeren nos (baš me interesuje da li bi digao frku da je kome od njegovih igrača razbijena arkada dok je ležao na parketu). Ajde, Miloja i ne krivim, on je trčao da se tuče s ljudima koji su stajali, ali Šuput (koji je udarao čovjeka na parketu) i Lončar (glavom taman kad se sve smirilo), pa kako to može da prokomentariše kao sitnu tuču?
Druga izjava: onaj miš Babić... Ajde, u redu, imaš problema sa Babićem (iako u njegovoj ligi zadnjih četiri godine Partizan osvaja prvenstvo, znači nije on toliko moćan i uticajan, jer da jeste namjestio bi jedno od njih), ali brate Dule zadrži nivo, ti treba da si primjer drugima, a on stalno napumpava atmosferu, iskreno rečeno, bojim se sledećeg derbija, kakva tu tek sranja mogu da nastanu...
Treća izjava: Radić... onaj mali HDZ-ovac... Satnik... Mislim, nemam ni ja visoko mišljenje o GY ligi, ni ja nisam da se ona igra, ali vrijeđanje po nacionalnoj i političkoj osnovi i prozivanje nekog po ustaškim činovima je ispod svakog nivoa.
Četvrta: Igrači Hemofarma su započeli tuču, nisu valjda očekivali ma ćemo mi da stojimo skrštenih ruku. Ko je započeo tuču, poslije onakvih posljedica sasvim je svejedno. Konli jeste trznuo ruku, ali ko je koga tukao glavom i manirima ultimejt fajta vidjelo se. Na  čast učenicima. I ako je neko iz hemofarma počeo tuču, to nije ralog da se nekom arkada razbije dok leži na parketu.
Usput je naravno nešto opet insinuirao o Zvezdi, ali ko će ga već shvatiti.
Shvatam ja frustracije porazom i lošim igrama u EL, ali to je posao za trenera, da digne ekipu, a ne svaki put kad ne ide okriviti sudije i prijetiti napuštanjem sale. Ajd de nek stisnu pa to urade u EL. Pa ni tamo ne ide baš najbolje. Kao htio je da povuče ekipu jer je znao da će do tuče da dođe. Šta, vidio je da će da izgubi pa je, znajući kakve uličare i klošare ima u ekipi htio da ih povuče jer će do sranja da dođe? Nisu mogli da se istrpe još 22 sekunde? A što su tukli Hemofarmove igrače, što nisu tukli sudije? Mora negdje da se iskali frustracija... Pa onda su Hrvati trebali Arenu da sruše kako su pokradeni na EP, a sudije za jaja da objese...
Možda je on dobar stručnjak, ali je loš čovjek i loš primjer igračima.

P. S.
Povreda u žaru borbe sportske ne vodi se kao krivično djelo, ali ono je nanošenje teških tjelesnih povreda bez ikakvog sporta. Ono što je Šuput uradio, ono je išao da gadno povrijedi Stefanovića. A podmuklost Lončara ne bih ni da komentarišem. To što ga je telefonom zvao, to se prepo bajboka. Ono što je uradio nije bilo u žaru borbe, već debeli umišljaj. Podmuklo.
A tšo se tiče grubosti u fudbalu, a ko slomi ruku Basti proljetos? Nije valjda Žigić?
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mene iskreno bas briga.. barem nisam morao da iznajmljujem filmove Bruce Lee-ja iz video kluba..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
Pa... zanimljivo ih je gledati kako se makljaju, al' ostaje gorak ukus u ustima.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows 2000
Browser
Opera 7.23
mob
Nokia 6120c
sto rece Consigliere on ne da se pogubio nego je jezivo, smesan je... Kaze "sta oni misle da cemo se mi nervirati, e necemo osvojicemo titulu po 5. put..." , ili ona od ranije: " to ste sve vi novinari zakuvali jer ste ljubomorni na 4. titiule..." definitivno osoba koja je izgubila kontakt sa realnoscu...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p900
Sta ste digli toliku frku oko Duleta,pa nije se on shibao.Kao sto rekoh,covek je placen da brani interese Partizana i tu je kraj svih prica o njemu.A da su svi ljubomorni zbog 4 titule,kao i pete sto ce ove godine osvojiti,jesu!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Mislim da se ipak nazire kraj toj prici. Zato su i pogubili sve konce...Svemu dodje kraj, ali ne moraju da poubijaju pola kosarkaskog saveza zbog toga. Nije smak sveta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Zaboravio sam onu sitnu podlost tipa: "Meni je drago kada neki provincijalac kao miš Babić napravi halu u nekom malom gradu..."
 Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p900
Zaboravio sam onu sitnu podlost tipa: "Meni je drago kada neki provincijalac kao miš Babić napravi halu u nekom malom gradu..."
 Smile

Jedan je Dule
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
E ne kukajte, da ga nema bilo bi dosadnije... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Zaboravio sam onu sitnu podlost tipa: "Meni je drago kada neki provincijalac kao miš Babić napravi halu u nekom malom gradu..."
 Smile

E to je kompleks sta ovca misli sto se rodila u Bg, kad je kulturni od njega i siptar sa kosova, kompleksas kao sto neko rece sto ne povuce igrace u Euro ligi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.