Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti pobednik grupe D?
Nemačka
43.4%  (95)
Australija
2.3%  (5)
Srbija
49.8%  (109)
Gana
4.6%  (10)
Ukupno glasova: 219
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa D: Nemačka, Australija, Srbija, Gana  (Pročitano 162927 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only God can judge me

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1003
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Samsung Z400
Zapravo i nisam Smile
IP sačuvana
social share
Novi Pazar navija za Crvenu Zvezdu!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
ima ova poruka na temi reprezentacije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Тужно је заиста, кад видим ко је из наше групе отишао даље, као другопласирани.

Гомила дилетаната, који немају благе везе са фудбалом, а и та два јадна гола што дадоше, су била из пенала, након ненамерног играња руком у оба случаја (нарочито се то важи за онај у утакмици са Аустралијом).

Неко мора проћи на срећу или судије или оба, а на неком се мора заломити. Гана је прошла на тај начин, а ми смо испали баксузи, на крају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
Тужно је заиста, кад видим ко је из наше групе отишао даље, као другопласирани.

Гомила дилетаната, који немају благе везе са фудбалом, а и та два јадна гола што дадоше, су била из пенала, након ненамерног играња руком у оба случаја (нарочито се то важи за онај у утакмици са Аустралијом).

Неко мора проћи на срећу или судије или оба, а на неком се мора заломити. Гана је прошла на тај начин, а ми смо испали баксузи, на крају.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Гомила дилетаната, који немају благе везе са фудбалом, а и та два јадна гола што дадоше, су била из пенала, након ненамерног играња руком у оба случаја (нарочито се то важи за онај у утакмици са Аустралијом).

 Smile Smile Smile


Ovo se slazem 100%.Gana nije pokazala nista i nadam se da ce ih eliminisati USA.Ovo ce biti 1 put u zivotu da cu navijati od sveg srca za USA jer ako nista drugo oni se bar trude i daju golove iz igre za razliku od ove sabanerije koja za 3 tekme da 0 golova iz igre i ide dalje.Ja se nikako ne mogu sloziti sa nekim komentarima sudija je kriv.Nije sudija kriv.Jer da smo dali gol i daje bilo 2:2 mi bi otisli pukom srecom.Znaci to je kao da stavis stan na rulet i dal ces imati 2 stana ili ziveti na ulici je znaci sreca...Tako i ovo.....Mi smo trebali da POBEDIMO Australiju jer imamo 10 puta bolji tim od njih.Ne mozemo sad da placemo za nekim penalom u 92 minuti.Meni je to idiotizam.Sto smo docekali da se vadimo na penal u 92 minuti.Jebote imali smo sansu decenije da pobedimo tu sugavu Australiju i da idemo dalje.Mi smo promasenim sansama dosli do toga da u 92 minutu zavisimo od volje sudija.Kad su sudije bile na nasoj strani u bilo kom sportu?Nikad naravno.Pa sta onda ima da kukamo.Trebali smo dati one propustene sanse i dovidjenja prijatno.Posle primljenog gola smo poceli da srljamo u prazno i 2 gol je bio neminovnost.Kao i protiv Gane kad je onaj lik pogodio stativu a pre toga Gana nije imala 1 postenu sansu za 90 min.Ja sam jos posle 1 tekme rekao"jebes mi sve ako nas ona greska Kuzmanovica ne kosta odlaska dalje.Tako je i bilo.Da je tamo ostalo 0:0 mi bi imali 4 boda pre zadnjeg kola i cak i ova pobeda Australije nas ne bi izbacila.Sta vise ni 2:0 da smo izgubili australija bi imala gol razliku 3:5 a mi 1:2 i isli bi dalje.Znaci samo 1 greska je dovoljna da puknemo......Koliko god okrenemo i obrnemo jednostavno nismo imali srece.Protiv Gane i Australije smo nesrecno izgubili.Oni su imali 3 sanse i dali 3 gola a mi smo imali 15 sansi i dali 1 gol.Tu leze uzroci poraza.Sanse promasene se skupo placaju kao i pocetnicke greske.Imali smo obalu pre 4 godine i 2 penala Dudica i mi opet za 2 tekme napravimo 2 penala.Imali smo ludu srecu sto je Podolski promasio penal inace bi imali 1 bod za 3 utakmice....Antica nema sta da menjamo jer ni drugi ne bi mogli bolje sa ovim igracima.Svi smo mi ovde selektori i svi mi bi bolje sve uradili....Takvi smo kakvi smo i tu smo gde smo.Glavu gore i idemo dalje i napred orlovi!!!  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sada, u ovom slucaju... navijam za Ganu. Neka ih Gana isprasi i iza nas.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
nadam se da ce gana da pukne 4-0 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
nadam se da ce gana da pukne 4-0 Smile

Da li je to ujkina prognoza? Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
nadam se da ce gana da pukne 4-0 Smile

Питај ујака шта да играм! Али озбиљно!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.