Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gradjevinarstvo ili bankarstvo?  (Pročitano 3983 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
znam, razumem ... ali vidi sta on pita:

gradjevinarstvo ili bankarstvo .... 2 razlicita pojma ...

jel zna on uopste definiciju gradjevinarstva ili sta je bankarstvo? jel zna on sta je valuta, sta su devize? sta je ekonomija obima?

sta je produktivnost, rentabilnost, ekonomicnost? sta su akcije, sta je obveznica, sta je portfolio? kako se racuna prosecno trajanje obveznice? renta?

gradjevinarstvo ne znam, jer nisam u tom fahu.

kad ce to nauciti? jedino ako decko nije mlad, pa ce uz rad i studirati ... ako nije mlad, sto nije studirao?

to me sve podseca na cedu jovanovica, djelica i ovog sto je bio direktor jata ... aj da uzmem pare, pa briga me sto cu drzavu da unistim ...

ali, ko sam ja da govorim o tome ...

mislim kako mozes da biras posao koji se bolje placa, valjda biras posao koji volis i koji ces raditi sa uzivanjem, a ne da ga odradis da bi dobio platu ...

i ne mozes mi reci da nisam u toku, jer sam duze zivela u beogradu nego u becu, a i zavrsila sam fakultet u beogradu ... uostalom, imam drustvo u bg.




IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ovde se brzo menjaju stvari.
Citat
jel zna on uopste ...
totalno nebitno u zemlji Srbiji. i ako ne zna, naucice.  pogledaj samo ko sve moze da bude ministar, poslanik,...
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S4
Ti si, verovatno, u Bec i otisla zato sto je ovde sve totalno otislo u tri lepe...
Stvar je ovakva, ja sigurno ne bih u banci radio kao neki dirketor ili ne znam ni ja sta, prvo bih imao neku vrstu obuke i polako bih usput ucio i napredovao.
Zavrsio sam Visu gradjevinsku ali se vec neko vreme kajem sto nisam nesto u vezi sa ekonomijom ucio, tako da me i jedna i druga bransa jako privlace. U banci bih verovatno i mogao da radim nesto sto ima veze sa mojom strucnom spremom.
Verovatno i sama znas koliko ljudi ima i ovde i po svetu koji rade nesto za sta se nisu skolovali i to rade sasvim dobro. Recimo, znam coveka koji je zavrsio geografski fakultet, a sada radi kao logisticar u Ujedinjenim nacijama...  Smiley 1
Za Djelica si se zestoko prosrala, koliko god ti ne volela politicku stranku u kojoj se on nalazi niko ne moze da kaze da on nije strucnjak u svojoj obalsti...
Ovom Direktoru Jat-a svi zameraju na platama i bonusima koje je delio, a ne na tome kako je obavljao posao. Svi govore kako je posao koji je uradio u Jatu bio dobar ali je sasvim druga stvar sto je on tolike pare delio kako je stigao...
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
dzelic --- pa evo vidim ... u srbiji je veci izvoz od uvoza ...

direktor jata -- necu da komentarisem? ako je dobro radio, gde je sada? ako je dobro radio, sto nije kupio jos 10 aviona?


a moj savet ti je   ... pogledaj koliko svim gradovima u srbiji treba obnova zgrada, izgranja novih ...

zavrsio si visu gradjevinsku -- uvek ces biti u boljoj poziciji sa zavrsenom skolom nego u banci bez znanja ... uvek ce izabrati onog koji bi i znao manje od tebe ali ima zavrsen fakultet nego tebe bez fakulteta ...

a u gradjevinskoj firmi imas vecu mogucnost da pre dobijes bolje radno mesto ... nemoj da se zaleces za pocetnu platu ... bolje ti je i da pocnes sa manjom, pa za godinu dana ces imati vecu, nego da pocnes sa vecom i ostanes narednih 10 godina sa istom platom ..

ovo ti govorim iz iskustva mojih prijatelja koji su se zaposlili u beogradu ...

razmisli dobro ...

a ja sam otisla na postdip. u bec, pa su me zvali (posle jednog seminara) za posao u banci ... al to je vec druga prica ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S4
tako nesto sam i ja razmisljao ali sam zeleo malo da se raspitam pre nego sto nacinim veliki korak...  Smile
u svakom slucaju,hvala na savetu...  Smile
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Google Nexus 5
ja jedino sto znam ... po procenama ovde .. da ce imovina (private equity) za godinu dana opet biti hit ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.