Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:42:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gradi se parking za 12.500 bicikala  (Pročitano 5258 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
gdje ne kradu..toliko... Smile u holandiji  Smile
holandija i belgija su raj za sanere i valere i sve vrste lopova...  Smile
i posebno za deparose...

plastiku od dzepara...na ulici mozes da kupis za 50 evra...samo ti trebaju muda da je iskoristis...
« Poslednja izmena: 27. Jul 2015, 21:15:42 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Ljudi voze svi po 2-3 bicikla. Dodju bajsom do zeleznicke, ostave na bajs-parkiralistu, to su boksovi, nema sanse da udjes i uzmes bajs bez zetona, onda sednu u voz, izadju na nekoj stanici, odu do boksa i tamo ppdignu svoj drugi bajs i njime se dovezu do posla. U povratku sve isto. I tako funkcionisu 40 godina. Auto samo za periferiju ili kad se ide u nabavku u Ikeu itd.

Stvarno nisam cula da su se zalili da im kradu bicikle.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
  U pravu si, ovo što se nalazi kod nas je uglavnom iz Austrije ili Nemačke. Daleko je Beneluks za naše Rome azilante.

  Nisam znao ovo za žetone i putovanja. Lepo, zdravo i praktično.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Znas ti koliki su to boksovi.. to je nepregledno, bukvalno pola kilometra u duzinu pa na dva ili tri sprata. Sve prepuno nacickano biciklima. I stalno grade nove jer ljudi cim stasaju za posao kupuju odmah jos jedan ili dva bicikla u zavisnosti koliko trasa vozom menjaju do posla. A po gradovima su nepregledna parkiralista za bicikle, citav jedan kvart samo bajsevi stoje i niko ih ne dira.

Ja sam htela da kupim njihov klasicni bicikl kakve voze svi, kod nas bi ga nazvali "postarskim". Ali cena uopste nije mala. Meni se dopao jedan najobicniji beli zenski bicikl sa lepom korpom napred, cena 500 evra.

Inace ovako izgledaju ti parkinzi

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Samsung S7
Najcesce kradu marokanci, dodju sa velikim kamionom i to ukradu iz Amsterdama po 100-200 komada preko noci i nose ih Roterdam. U roterdamu isto maznu 200 komada i nose kod preprodavaca u amsterdam. Verovatno i Utreht ima neki svoj paranjak grad. Inace mislim da je najveci parking za bicikle u Kopenhagenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kradu svi...imas kamare i cistih holandeza lopova...narkomana..bitangi i kojecega...
cak i otimaju na po ulice... Smile
pa dileri..posebno turiste orobljavaju...baci paket pod noge...ispred tebe... drugi s cakijom stane iza tebe...
i plati 200 evra... ili mozes da se jebes ... a uglavnom uzmu sav kes... Smile
a posebno se otima ili kulturno uzima od turista po kaficima... Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2015, 22:53:14 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
mob
Samsung S7
i sta je bilo kad si se probudio?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Znas ti koliki su to boksovi.. to je nepregledno, bukvalno pola kilometra u duzinu pa na dva ili tri sprata. Sve prepuno nacickano biciklima. I stalno grade nove jer ljudi cim stasaju za posao kupuju odmah jos jedan ili dva bicikla u zavisnosti koliko trasa vozom menjaju do posla. A po gradovima su nepregledna parkiralista za bicikle, citav jedan kvart samo bajsevi stoje i niko ih ne dira.

Ja sam htela da kupim njihov klasicni bicikl kakve voze svi, kod nas bi ga nazvali "postarskim". Ali cena uopste nije mala. Meni se dopao jedan najobicniji beli zenski bicikl sa lepom korpom napred, cena 500 evra.

Inace ovako izgledaju ti parkinzi



  Za ovo prvi put čujem i prvi put vidim iako imam neke drugare koji žive u Holandiji. Nikad nisu spominjali bicikle, više kako je ovde klopa dobra i kako su tamo živeli prvo od socijale (1000 guldena) i kako su se tamo snašli.

  Svaka čast za ovo, dobro su se setili.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Па по тим држава ти је сасвим нормалан и тзв. Рент-а-бајк - изнајмиш бицикл на неко време, после одређено време га вратиш па лепо узмеш други, за никакве паре... то је као неки подстицај ЕУ да се престане са вожњом аутомобила због животне средине.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.107
Ljudi voze svi po 2-3 bicikla. Dodju bajsom do zeleznicke, ostave na bajs-parkiralistu, to su boksovi, nema sanse da udjes i uzmes bajs bez zetona, onda sednu u voz, izadju na nekoj stanici, odu do boksa i tamo ppdignu svoj drugi bajs i njime se dovezu do posla. U povratku sve isto. I tako funkcionisu 40 godina. Auto samo za periferiju ili kad se ide u nabavku u Ikeu itd.

Stvarno nisam cula da su se zalili da im kradu bicikle.

ja sam kupio auto u holandiji tip je za godinu dana preso 102 000km a nije bio taxi
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:42:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.